Jump to content
kellu_kretz

need info...

Recommended Posts

cine poate sa imi spuna daka exista vreo banca in romania unde se da credit fara conditia de minim 3, 6 luni de vechime (dupa caz) la locul de munca..? este singura conditie pe care nu o indeplinesc in vederea obtinerii unui credit pt. nevoi personale.

in cazul in care nu exista m'am ghandit la o alternativa...

vrea cineva sa ma ajute in problema asta prin urmatoarea metoda

isi face el credit (pt ca indeplineste toate conditiile necesare pt obtinerea unui credit) si imi da banii... urmand ca eu sa platesc rata.. sau sa ii dau banii si o plateste el...

dar o face cu o conditie si anume

dupa ce imi fac si eu vechimea necesara.. sa transfer creditul pe numele meu.. astfel incat sa figureze contractul pe numele meu.. si daca cumva nu se plateste rata sa fiu eu tras la raspundere..

singura problema aici este ca nu stiu dak este posibil asa ceva.

dak stiti careva va rog sa ma lamuriti

thanx tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

tre sa ai minim 3 luni- 6 luni vechime (depinde de banca ) ca sa iti poti face un imprumut la banca

nu cred ca vei gasi pe cineva sa faca un imprumut si sa iti dea tie banii blink.gif

am vazut la stiri ca sunt niste firme care dau imprumuturi daca dovedesti ca ai un loc de munca da te rupe dobanda

Link to comment
Share on other sites

da stiu ca tre' sa ai 3, 6 luni vechime, am si scris.. deasta intreb dak este cumva macar o banca care da fara..

cat despre persoana care scoate banii pt mine am gasit'o... doar sa se poate face ulterior (cand am vechimea necesara) transferul contractului de credit pe numele meu.

so... este credit fara vechime la locul de munca?

se poate trasfera contractul de credit pe alt nume?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...