Jump to content
Thade

Succes

Recommended Posts

SUCCES LA TOTI smile.gif.. II SIMPLU BACU.. SHI MIE MI`A FOST FRICA SHI CAND L`AM DAT A FOST SIMPLU..DACA O SA FIE CA PANA ACUMA .. sper sa nu se schimbe tocmai de anul asta.. defapt asha au zis shi anul trecut ca 2005 o sa fie cel mai tare bac.. shi defapt a fost caca maca..

BAFTA LA TOTZI IN CONTINUARE ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Bafta tuturor! Bafta celor pe care ii cunosc DarthAlex, Inxes, TsuTzi si nu in ultimu' rand Myst.

Va tzin pumnii. Sa ne auzim cu bine! wink.gif

LOL Myst bac`u ? blink.gif Stiam ca e mai mare ! eusa_doh.gif

Ioai da, am uitat de Cosmin ! wub.gif ! Bafta tuturor ! icon_thumright.gifoccasion14.gifhello2.gif

Link to comment
Share on other sites

Bacul e lejer, mai mult frica de el. Imi aduc aminte cand am dat eu, daca iti pica la oral ceva ce stii nu ai probleme, iar la scris.... de obicei sunt lejere comisiile. La romana s-a mai soptit, la matematica venisera aia cu stampila si foile mele erau la alti colegi, la fizica un tip s-a dus si si-a luat cartea din ghiozdan, asa ca ne-am dus cam toti cand am vazut ca se poate (a fost chiar tare, ala s-a asezat la loc, noi am vazut ca nu i se intampla nimic, ne-am ridicat 20 deodata sa mergem la ghiozdane), la istorie aveam copiutele si stia si profa de la supraveghere. In tot liceul o singura echipa de supraveghetori se stia ca nu te lasa nici macar sa vorbesti. E drept ca noi si puneam bani cativa si le luam niste maximix si suc si reviste si le puneam pe catedra.

Oricum, bacul e lejer daca sunteti cat de cat pregatiti, admiterea e urata rau tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

yeah.. what radu said..

my 2 cents:

1. daca esti intr-un liceu bun: se copiaza

2. daca esti intr-un liceu.. rau famat.. inseamna ca stii sa copiezi deja

Copiati my young padwans.. copiati... occasion14.gif

Ce e important e sa alegi facultatea potrivita.. sa nu te trezesti dupa 2-3 ani ca nu-ti place si vrei sa faci altceva.. atunci e naspa :\

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...