Jump to content
Stargate

Inspirat din film

Recommended Posts

Da dar singur pe lume...la un moment dat ce mai conteaza daca intrii in cazinou si joci la toate aparatele si furi toti banii din banca si bei ce vrei moca, etc?

Te vei plictisi...in max. 1 luna.

Atunci ce vei face...?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nice_Boy

Poi sa incepem,merge in banci,magazine,sali fitness etc.... M-as distra asi lua rachete dintrun magazin si m-as juca in fiecare seara ar fi bestial, dar ar fi si mai bestial sa fiu cu persoana iubita biggrin.gif:D:D apoi asi dansa din astea m-asi da cu masina,sex chesti tari moazoale,etc.... banana.gif masi juca pe calculator pumn.gif mu online ......... multe si multe ar fis super !!!dar sa spun un singur lucru m-asi plictisi de moarte numa daca ar fi si persoana iubita ar fi super in rest angry4.gif nothing sad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

sincer nu mi`ar place.. sa nu mai am de cine rade? de atatzia politicieni aberantzi sau de atatzia proshti? 24.gif .. neee .. mai bine`i asha .. smile.gif .. shi mai ales cum ziceai tu.. m`ash plictisi intr`o luna doua.. dar 2 3 zi`le mi`ar place sa raman singur smile.gif .. defapt nu singur.. ci cu persoana iubita.. m`ash duce la Bill Gates shi i`ash lua toate ideile alea care urmeaza sa fie puse in aplicare smile.gif .. shi le`ash publica yo primul..

Link to comment
Share on other sites

sigur nu voi pierde vremea pe calculator sau prin casa, primul lucru o vizita la reprezentanta BMW un x5 si go west unde cred ca nu voi avea timp de plictiseala, multe secrete de aflat multe locuri de vazut, dupa ce termin cu europa ori vaslesc biggrin.gif pana in America ori prin alte metode a-si trece oceanul si acolo activitati destule,dupa ce am vazut si incercat tot......probabil m-asi sinucide fiind constient ca o viata petrecuta singur singurel duce la nebunie parca ma si vad intrand intr-un hotel luxos salutandu-ma singur tongue.gif

sincer mai bine cu oameni pe langa mine

Link to comment
Share on other sites

as avea destul timp liber cat sa aprofundez in istoria Star Wars 24.gif

as avea totul la dispozitie si asta ar reprezenta un plus...dar neh, ce e lumea fara un sith ici pe colo...fara un contrabandist...fara o prostituata, fara un jedi...ar fi monoton ce-i drept...

@Nice-Boy...aha smile.gif ar fi prea misto sa poti alege o persoana laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

vanila sky smile.gif ...pai....hmm cred ca voi sparge un magazin...voi lua o super masina (bmw 330 Xi..sau un M6)......am sa-i trag tare catre Spania....apoi imi voi lua foarte multe provizii cu mine si cu un iaht ......America.....toate barurile le iau la rand..desi voi fi singur....cred ca voi face tot posibilul sa fac un tur al lumii......oricum cred ca in maxim 1 an- 2......voi fi nevoit sa ma sinucid...asta daca nu gasesc o femeie...super buna.... biggrin.gif ..voi popula din nou lumea cu siguranta rofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ganditi-va ca in primul rand nu ar mai fi electricitate daca nu ar fi oameni sa lucreze producand-o, ganditi-va cate accidente nucleare ar fi in toata lumea din cauza centralelor lasate in voia vantului etc.

Lumea asa cum o stim nu ar mai exista. Nu se invarte totu in jurul nostru icon_thumright.gif

Probabil as lua`o la picior spre egipt.. macar sa vad si eu piramidele. Alea sigur nu se misca din loc smile.gif

EDIT

masi juca pe calculator  pumn.gif  mu online ....

Cu cine mai baietule? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Poi sa incepem,merge in banci,magazine,sali fitness etc.... M-as distra asi lua rachete  dintrun magazin si m-as juca in fiecare seara ar fi bestial, dar ar fi si mai bestial sa fiu cu persoana iubita biggrin.gif:D:D apoi asi dansa din astea m-asi da cu masina,sex chesti tari moazoale,etc.... banana.gif  masi juca pe calculator  pumn.gif  mu online ......... multe si multe  ar fis  super !!!dar sa spun un singur lucru  m-asi plictisi de moarte numa daca ar fi si persoana iubita ar fi super in rest  angry4.gif  nothing sad.gif  sad.gif  sad.gif

SIGUR nu ai mai mult de 12 ani ! SIGURRR !!!

@on-topic

Ash vizita tot ce ash vrea, ash manca, bea, fuma, orice oricand fara sa`mi interzica nimeni, sau sa zic ca n`am bani de aia si de aia.

Fara o femeie langa mine, m`ash plictisi repede ! biggrin.gif

P.S. : Faza e din Weird Indiana ? Sau cum se numea serialu ala ? tongue.gif

Cand ishi da pushtiu ceasu inapoi cu 1 ora, ca vrea ora lui in plus si a doua zi se trezeste singur pe lume ? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Poi sa incepem,merge in banci,magazine,sali fitness etc.... M-as distra asi lua rachete dintrun magazin si m-as juca in fiecare seara ar fi bestial, dar ar fi si mai bestial sa fiu cu persoana iubita biggrin.gif:D:D apoi asi dansa din astea m-asi da cu masina,sex chesti tari moazoale,etc.... banana.gif masi juca pe calculator pumn.gif mu online ......... multe si multe ar fis super !!!dar sa spun un singur lucru m-asi plictisi de moarte numa daca ar fi si persoana iubita ar fi super in rest angry4.gif nothing sad.gifsad.gifsad.gif

cu cine ai juca mu online? 24.gif24.gif .. hehehehehehe.. cine ar tzine serveru in picoare? .. CLAR ZICE CA ESHTI SINGUR 24.gif .. hehehehehe..

Link to comment
Share on other sites

Ganditi-va ca in primul rand nu ar mai fi electricitate daca nu ar fi oameni sa lucreze producand-o, ganditi-va cate accidente nucleare ar fi in toata lumea din cauza centralelor lasate in voia vantului etc.

Lumea asa cum o stim nu ar mai exista. Nu se invarte totu in jurul nostru icon_thumright.gif

Probabil as lua`o la picior spre egipt.. macar sa vad si eu piramidele. Alea sigur nu se misca din loc smile.gif

EDIT

Cu cine mai baietule? blink.gif

Nu mai stiu din ce film era; da sigur dupa o vreme dupa ce as vizita tot ce se poate, cred ca m-ar apuca disperarea.

Cred ca e cea mai buna reteta sa o iei razna...mi-aduce aminte de filmul cu Tom Hanks cand ramane singur pe insula... eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

As vizita diverse, cu o masina rapida, dupa care ar fi cam naspa. Nemaiavand cine sa faca mancare, trebuie sa te apuci de vanat si din astea... Te plictisesti repede totusi, dupa cateva luni fara sa vorbesti cu nimeni cred ca deja iti vine sa te sinucizi.

Link to comment
Share on other sites

As vizita diverse, cu o masina rapida, dupa care ar fi cam naspa. Nemaiavand cine sa faca mancare, trebuie sa te apuci de vanat si din astea... Te plictisesti repede totusi, dupa cateva luni fara sa vorbesti cu nimeni cred ca deja iti vine sa te sinucizi.

pai supermarketuri n-ai? blink.gif

eu unul sunt 99% sigur ca nu m-as sinucide de singuratate ...

as avea destule de facut..

Link to comment
Share on other sites

Poi m-as plimba cu orice masina as prinde as da in orice biggrin.gif. As vizita tot ce ar fi de vizitat m-as duce prin amazon peste tot in toate parcurile de distractie cu un hummer H3 biggrin.gif sa ascult muzica si alte chesti si probabil o sa ajung si eu la disperare cand nu o sa mai am ce sa fac si o sa ma sui intr-un ferrary si probabil m-as sinucide as sari de pe o prapastie ceva nush smile.gif

Link to comment
Share on other sites

sigur nu voi pierde vremea pe calculator sau prin casa, primul lucru o vizita la reprezentanta BMW un x5 si go west unde cred ca nu voi avea timp de plictiseala, multe secrete de aflat multe locuri de vazut, dupa ce termin cu europa ori vaslesc biggrin.gif pana in America ori prin alte metode a-si trece oceanul si acolo activitati destule,dupa ce am vazut si incercat tot......probabil m-asi sinucide fiind constient ca o viata petrecuta singur singurel duce la nebunie parca ma si vad intrand intr-un hotel luxos salutandu-ma singur tongue.gif

sincer mai bine cu oameni pe langa mine

da as face tot ce mi-as dori.. dar fara oameni de companie... chiar dak unii is dili tot oameni sunt si traim langa ei... SI P.S: dak ai fi singur pe planeta nu ar mai exista pizzerii nik:P

Link to comment
Share on other sites

,sex

Cu cine tongue.gif ??

Nu ar fi misto deloc sa fii singur, adica pentru o zi sau doua ar fi..super, dar pana la urma te plictisesti si iti vine dor de cei dragi..etc etc. Asa ca stiti cum se zice , "aveti grija ce va doriti, ca poate se indeplineste " tongue.gif.

ps: probabil mi-as lua o femeie gonflabila

La cate jucarii sexuale s-au inventat, femeia gonflabila pare o porcarie pe langa ele tongue.gif.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...