Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DORIS

Numarul de playeri din 19.06.2014

Recommended Posts

 

eu eram pe invisible.

Lucram la noul server

si dai si noua ceva informatii ?

 

Crezi ca mai crede cineva in niste vorbe goale? De aia a plecat lumea, s-a tot zis de prin 2011 ca teste, ca nu stiu ce anti cheat... pana nu a mai ramas nimeni pe aici...

Fapte nene ca sa resucitati comunitatea, nu posturi pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Noi va veghem in liniste. noi nu cerem bani. noi vrem sa dam bani

Darrr. cui?:))

Sa mori tu ca nu iti iei avataru si vii la mine sa te fac sef de trib peste serverul de low xp ca sunt cativa rebeli cum eram eu inainte de trebuiesc pusi la punct:))

Cat despre bani accept si in lei, nu numa in euro :D

Link to comment
Share on other sites

 

Noi va veghem in liniste. noi nu cerem bani. noi vrem sa dam bani

Darrr. cui? :))

Sa mori tu ca nu iti iei avataru si vii la mine sa te fac sef de trib peste serverul de low xp ca sunt cativa rebeli cum eram eu inainte de trebuiesc pusi la punct:))

Cat despre bani accept si in lei, nu numa in euro :D

 

 

 

 

Multumesc mult pentru urari. Sincer nici eu nu as fi crezut ca dupa 3 ani de database o sa mai fiu inca aici, sa sprijin zidurile comunitatii de muonline linkmania. E sincer greu si dureros in acelasi timp sa vad ca sunt... singurul care mai joaca aici. :(

Multumesc inca odata!

 

 

hai sictir

!

Link to comment
Share on other sites

Noi va veghem in liniste. noi nu cerem bani. noi vrem sa dam bani

Darrr. cui? :))

Sa lasam deoparte asa-zisul proiect viitor pentru ca la momentul actual e doar SF.

Nu s-a putut nici macar mentinerea serverului actual la un nivel cat de cat, drept dovada avem asa :

- nr. jucatori la un minim istorc de cand s-a deschis Mu Link (din 2004 incoace)

- merg toate nebuniile de cand lumea si pamantul

- suspenduri nu se mai dau

- parola nu se poate schimba

 

Si acum intrebarea logica, de ce mai este online serverul? Pentru ca din pct. de vedere practic este un server fantoma cu legea junglei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...