Jump to content
NoNamed

Vara

Recommended Posts

Probabil ca toti va ganditi la vara,la ce inseamna asta.Multa bere,multe lucururi facute cu prietenii.....si muuuuulta leneveala.

Eu cand ma gandesc imi creste inima,ma face sa ma simpt un om implinit.Abia astept sa stau pana pe la 12-1 cu prietenii si sa ne certam cu vecinii pe care ii deranjam,sa ies cu gagica eusa_dance.gif prin cluburi(parca nu as iesii si acum biggrin.gif ).In general stiti si voi ce inseamna vara,cele mai frumoase momente din an! astept sa aud pareri despre ce inseamna pt voi vara,inafara de terminarea scolii si examene hair.gif

Link to comment
Share on other sites

vara inseamna ... 24/7 fr33 time ... o luna de drumetzii prin romania ... 2 sapt in delta biggrin.gif .. o sapt la munte ... o sapt la mare ... and many many many many ... PC GAMES biggrin.gif

heheheh smile.gif .. in loc sa te gandeshti la fuste scrute smile.gif shi la caldura smile.gif .. un fotbal.. ceva.. lasa jocurile smile.gif ..

Link to comment
Share on other sites

Vara pfff sa trec clasa intai blink.gif

Sa iau examenul mai bine biggrin.gif.

Dap vara cred ca e cel mai frumos anotimp din an.Stau afara cu rolele toata ziua,ma plimb cu prietenii.Mai merg pe la bunici smile.gif.Acolo tot cu pretenii' si multe altele biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

vara inseamna de obicei distractie multa cu prietenii, multe drumetii la munte, mare, tara... unde gasim pe cineva sa ne tina o noapte doua biggrin.gif

sau

loc de munca, who knows ?

important e ca vara te poti bucura cum in restul anului nu poti, esti careless, well almost tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ba baieti, eu vara ma bag greu pe rentacoder.com, MMORPGuri si alte chestii addictive... Tigarile nu-mi plac, si din nefericire nu-s ashe de tare nici la bautura... Primele doua raman de baza... A, bine, si stat pana dimineata and shit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vara inseamna de obicei distractie multa cu prietenii, multe drumetii la munte, mare, tara... unde gasim pe cineva sa ne tina o noapte doua biggrin.gif

sau

loc de munca, who knows ?

important e ca vara te poti bucura cum in restul anului nu poti, esti careless, well almost tongue.gif

aha..azi dau teza la mate..dup-aia ma duc sa imi iau niste RAM la pc eusa_dance.gif ,maine nu stiu daca stau pe la scoala iar poimaine petrec ca e ziua copilului.

da sa vezi cand mi-o aduce rezultatul la teza... 13.gif

p.s bine ca am luat la rom 10,ma mai salveaza putin eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Deocamdata vara asta pentru mine inseamna cea mai naspa pe care am avut-o pana acum. DEOCAMDATA ... joi am teza la mate si apoi inca o saptamana ca sa-mi scot corigenta. Mai postez dupa teza si dupa ce se incheie mediile ca sa vad cat de mult mi se schimba...vara asta... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Vara e anotimpul meu preferat.

Eu am profitat de fiecare vara si m`am distram la maxim.

Vara aceasta, o sa fie diferita.

DAca iau bac`u cu nota mare ... o sa ma distrez fffffff mult.

Daca iau bac`u cu nota mica ... eusa_whistle.gif nu ma vad prea bine ! smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

Vara e anotimpul meu preferat.

Eu am profitat de fiecare vara si m`am distram la maxim.

Vara aceasta, o sa fie diferita.

DAca iau bac`u cu nota mare ... o sa ma distrez fffffff mult.

Daca iau bac`u cu nota mica ... eusa_whistle.gif nu ma vad prea bine ! smile.gif)

daca iei bacu` cu nota mica condoleantze tongue.gif oricum trage de tine si ial cu brio tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Vara....hmm.....cred ca va fi grea,tre sa ma antrenez ptr academie,multa munca ptr la anul,dar sunt fericit ca iau o vacanta si ma duc undeva sa ma relaxez si sa uit de toata lumea!Eventual si o roscata cu mine sa aiba grija de ........micile placeri sa zice biggrin.gif Multa bere,gratar si alte chestii stiti voi de vara tongue.gif

Bft all tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

vara inseamna ... 24/7 fr33 time ... o luna de drumetzii prin romania ... 2 sapt in delta biggrin.gif .. o sapt la munte ... o sapt la mare ... and many many many many ... PC GAMES biggrin.gif

super corect . cel mai croect . me too . exactly the same answer . Maybe 2 weeks of beach biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Decand astept vara deja planificai sa plec cu prieteni cu cortu biggrin.gif cateva zile vreau sa ma angajez undeva desi am 17 ani acuma impliniti strand in prostie la mare 1 luna discoteci beti distractie cat cuprinde si ma pregatesc de cls a 11-a sa iau iar toate balurile bobocilor la rand si toate cele biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cel mai mijto e vara....stau cu prieteni pana dimineata si nu`ti lasi vecinii sa doarma...vine garda.......se imprastie toti biggrin.gif , cluburi , la plaja in fiecare zi .....agatzi fufe, la fotbal cu bajetzi si scapam draq si de sc.

PS: Iarna , anotimp infect .....nu SUFAR frigu`.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...