Jump to content
andypopa

Anti MU Online

Recommended Posts

O sa vedeti voi ce se va intampla cu ala dupa rr db. Nu pot insa sa divulg asemenea info pe forum.

Inca astept niste anti mu... dry.gif

@Blaidy: "Daca fac si eu ca tine cand nu am ce face sa gasesc ceva, iti faceam 520 de topicuri pe zi, dar ma abtin", ma acuzi clar de spam. Pe PM daca mai ai ceva de zis.

Da mah sunt anti-mu . Care iti e problema ? Nah uite o sa pun si emblema sa te oftic . Ai vreo problema ? Uite tocmai deasta sunt anti-MU . Toti o adunatura de n00bi care fac spam si deschid topicuri cu un POLL unde zice "Cum credeti ca va fi vremea maine" . Tu esti unu din "drogatii" aia care sta toata noapte si straiga MUUUUUUU , am 27 RR si mai fac 70 sa fiu tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee . Ei bine afla ca jocul e o pierdere TOTALA de timp . Eu ma jucat si nu am apucat sa trec de level 103 ca m-am plictisit . Acum esti multimit? BangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky,Apr 11 2006, 11:34 AM]

Da mah sunt anti-mu . Care iti e problema ? Nah uite o sa pun si emblema sa te oftic . Ai vreo problema ? Uite tocmai deasta sunt anti-MU . Toti o adunatura de n00bi care fac spam si deschid topicuri cu un POLL unde zice "Cum credeti ca va fi vremea maine" . Tu esti unu din "drogatii" aia care sta toata noapte si straiga MUUUUUUU , am 27 RR si mai fac 70 sa fiu tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee . Ei bine afla ca jocul e o pierdere TOTALA de timp . Eu ma jucat si nu am apucat sa trec de level 103 ca m-am plictisit . Acum esti multimit? BangHead.gif

poti fi anticomunist, antiglobalist, antisemitist etc, dar antimu??? blink.gif

de unde si ideea asta de antimu? de la a te plictisi de un joc pana la a te descrie ca fiind "anti" acestuia e cale lunga zic eu.

cred ca esti putin incordat, so chill

you should go have some occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

@andypopa

In locul tau nu prea faceam topicul asta ...

Total Cumulative Posts 689

( % of total forum posts )

Posts per day

Joined 8-November 05

Most active in Vanzari - Cumparari

231 posts in this forum

( 26% of this member's active posts )

User's local time Apr 11 2006, 05:09 PM

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky' date='Apr 11 2006, 11:34 AM'] Da mah sunt anti-mu . Care iti e problema ? Nah uite o sa pun si emblema sa te oftic . Ai vreo problema ? Uite tocmai deasta sunt anti-MU . Toti o adunatura de n00bi care fac spam si deschid topicuri cu un POLL unde zice "Cum credeti ca va fi vremea maine" . Tu esti unu din "drogatii" aia care sta toata noapte si straiga MUUUUUUU , am 27 RR si mai fac 70 sa fiu tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee . Ei bine afla ca jocul e o pierdere TOTALA de timp . Eu ma jucat si nu am apucat sa trec de level 103 ca m-am plictisit . Acum esti multimit? BangHead.gif

nu sunt toti asa cum crezi tu...

Link to comment
Share on other sites

@andypopa

In locul tau nu prea faceam topicul asta ...

Total Cumulative Posts 689

( % of total forum posts )

Posts per day 

Joined    8-November 05

Most active in    Vanzari - Cumparari

231 posts in this forum

( 26% of this member's active posts )

User's local time    Apr 11 2006, 05:09 PM

Ma faci sa rad. Stimate domn, post-urile de la vanzari cumparari nu se pun, dar sunt luate in calcul cand se face procentajul ala. Daca le aveam si pe alea aveam 900 de post-uri FYI si nu te mai da destept in thread-ul meu.

AFAIK esti in locul tau, si ti-am cerut parerea despre anti mu nu despre numarul de post-uri. Ti-am zis sa continui pe PM dar vad ca esti cam greu de cap. Offtopic... Spam...

EDIT:

@[sL]Nagasaki: ashe ashe. Hai striga in gura mare adminilor MU cat de tampiti sunt! Omule, n-ai reusit sa treci de lvl103 pentru ca habar n-ai ce e ala MMORPG si nu stii ca de fapt, asta a fost facut sa te "socializezi" cu altii in-game. Da' pielea mea n-oi fi reusit :-" Cat despre mine, nu sunt "drogat" deloc... Hai, nu vrei sa te duci prin sectiunea MU Online sa vezi cam ce post-uri am eu pe acolo, except vanzari/cumparari? Te-ai dus tu vreodata, eh? Hiroshima, vezi ca n-ai nici o idee despre ce oameni sunt acolo. Ai intrat si tu cat? O zi, o saptamana? Haidi pa.

Link to comment
Share on other sites

Vba lui Kane ... cei cu campaniile anti-mu , anti-manele ... sunt si ei cu ideile astea stupide sa se dea rotunzi ... NU joci MU daca nu iti place ... nu faci o campanie anti-mu ... NU asculti MANELE daca nu iti plac ... nu faci o campanie anti-manele ... si mai zice lumea ca ... 'oamenii cu idei sunt niste oameni inteligenti' ... yeah ... give me a break ... ceuameni.gif

Link to comment
Share on other sites

dev, la fel cum exista si campaniile anti-fumat, anti-drog si anti-altele de ce sa nu existe si campanii gen anti-mu? anti-manele?

Manele ne reflecta cultura tarii, macar daca le-am fi cantat noi.. astia romanii, dar din pacate ele sunt cantate de indieni emigrati in Romania(adica ţiganii).

Si aici nu merge faza "nu iti place, nu asculta", pentru ca romanilor(ce e drept, doar unora) le pasa de romania si de cultura romaneasca.

La fel si la anti-MU, utilizatorilor astorlalti ai forumului ne pasa de (unii) piticii(a se citi mici de varsta, copii pana in 15 ani) de la MU, care fac spam in prostie si mai grav e ca nici nu stiu ce e ala un forum.

Link to comment
Share on other sites

Netx ... campaniile anti-drog ... anti-fumat ... sunt un lucru bun ... e ceva ce tzine de sanatate ... dar maneaua NU omoara ... sau MU-ul ... mai rapid face CS victime reale ...

Dincolo noi ne-am 'patat' reputatia din alte cauze ... " Ochii vad ... mana nu lasa " ... si manelele sunt ascultate si in Italia ... eu unul detest manelele ... dar langa o bere mai merg una sau doua manele smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nici spamul de la MU nu e bun, cel putin pentru imaginea linkmaniei. Sa zicem ca vine unu pe la vreo 18-19 ani, impatimit al MUului, ala vede ce e pe acolo, isi trage o serie de palmi si se tireaza definitiv de pe linkmania.

Din partea mea sa joace toata ziua MU, sa joace si in somn, numai sa nu vina sa frece forumul cu spamuri,^UP`uri si alte kkturi de copii mici.

Link to comment
Share on other sites

copii...copii...nici nu stiu de ce va mai strofocati atata biggrin.gif eu am fost initiatorul si nu a fost anti mu, ci anti spam de la sectiunea vc, si uite ca am reusit sa fac ceva, nu se mai contorizeaza posturile acolo biggrin.gif so, have a chill pill kids happy.gif

edit: pentru necunoscatori, sunt Fallen King

hmmm...oarecum era si un fel de..anti mu...pentru ca jocul asta mi-a facut numai rele intr-un an de zile si vroiam sa arat la toata lumea cu degetul "uite ma ce copil rau e mu ala, mi-a facut obloane si m-a ingrasat, si m-a despartit de niste prieteni" oricum. atata timp cat omu se simte bine nu inteleg cine sunt eu sa ii stric fericirea, deci, anti mu nu mai exista asa cum nu mai exista nici anti spam vc pentru ca...nu se mai contorizeaza posturile laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Mah eu nu zic ca toti jucatorii de MU sunt tampiti sau cum vreti voi sa le ziceti . Deci nu incerca sa scoti asta Andypopa . ca nu e asa . Si chiar am jucat MU in party sau cum vrei tu . Dar e un nimic . Un ZERO . Si pt. cultura ta generala (neexistanta) joc multe MMO . Lineage 2 , WoW etc . Este cel mai josnic si mai papagalesc joc . Si eu nu cred ca adminii MU nu joaca L2 sau WoW . Deci stai tu linistit ca nu e cum zici tu . Si dovada ca esti un drogat (de la joc drogat) este aceea ca te chinui din rasputeri sa opresti o mica campanie si sa arati cat de mare si de tare si de super este MU . Sa vezi cand o sa iti dai tu corijentele ca o sa iti mai arda de MU . Eu stiu o gramada kre au patito . Nu si eu deoarece e pre BOOOOORING si prea simplist daracovenia aia .

Link to comment
Share on other sites

@[sL]Nagasaki: ashe ashe. Hai striga in gura mare adminilor MU cat de tampiti sunt! Omule, n-ai reusit sa treci de lvl103 pentru ca habar n-ai ce e ala MMORPG si nu stii ca de fapt, asta a fost facut sa te "socializezi" cu altii in-game. Da' pielea mea n-oi fi reusit :-" Cat despre mine, nu sunt "drogat" deloc... Hai, nu vrei sa te duci prin sectiunea MU Online sa vezi cam ce post-uri am eu pe acolo, except vanzari/cumparari? Te-ai dus tu vreodata, eh? Hiroshima, vezi ca n-ai nici o idee despre ce oameni sunt acolo. Ai intrat si tu cat? O zi, o saptamana? Haidi pa.

eu te-as ruga sa nu asociezi mu cu genul MMORPG pentru ca e o mare jignire... mu nu este nici pe departe un mmorpg... practic in mu faci ce ai putea face pe mirc, nimic mai mult. mu e o manea a jocurilor. cu toate acestea pot spune ca nu iau parte la campania anti-mu... fiecare e liber sa joace ce vrea. tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Well... You sure are pissed off. Nu vreau sa opresc campania, chiar nu ma intereseaza. Eram insa foarte curios ce a determinat acest "Anti" din fata. Daca ziceai ceva de genul... stiu eu... "MU Sucks" sau "Nu-mi place MU" era mai normal dar... ANTI MU!!!

Whatever :|

Am vorbit cu tine cum ai vorbit si tu... De la primul post "drogat", "noob", am o cultura generala "neexistanta" (sper ca ai zis la misto neexistanta). 'pare rau.

Chill man...

Hai cu closeu'.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

@andypopa

Eu ma refeream ca faci o campanie anti-mu si tu postezi in v-c biggrin.gif

@[sF]Nagasaky

Cati ani ai ? 5.gif

Si totusi ce legatura au campaniile anti-droguri si altele cu topicul asta ? blink.gif asta este doar un joc, campaniile alea au treaba cu viata reala. Cat despre adminii de MU, multi joaca L2 nu WoW care dupa parerea mea WoW e un joc la pamant.

P.S Close this topic ...

Link to comment
Share on other sites

acum chiar vorbiti degeaba pe aici posturile de la vanzari cumparari nu se mai numara in rest ne ocupam si singur de forumul de la mu fara sfaturi binevoitoare

ah da Joop a jucat o data de mult mu smile.gif

ps urasc manelele si pana la urma e cel mai jucat joc de pe linkmania cu toate defectele lui so asta e

Link to comment
Share on other sites

nagasaky, sa imi zici cand e ziua ta sa iti dau cadou un car pliiin cu diplomatie.

tare 24.gif))

mu-online e un joc frumos dar dupa o perioada lunga de timp te plictisesti

a zis bine Joop mu este o manea a jocurilor

Link to comment
Share on other sites

Merci netics si Lancelot occasion14.gif Dau o bere...

Blaidy nu-mi placea de tine, dar m-ai facut sa rad pe ziua de azi 24.gif

Citeste primul post, am cerut lamuriri in legatura cu campania asta "Anti MU" pe care NU am initiat-o eu 24.gif

Merci tuturor care au avut ceva interesant de spus.

Astept un close. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma faci sa rad. Stimate domn, post-urile de la vanzari cumparari nu se pun, dar sunt luate in calcul cand se face procentajul ala. Daca le aveam si pe alea aveam 900 de post-uri FYI si nu te mai da destept in thread-ul meu.

AFAIK esti in locul tau, si ti-am cerut parerea despre anti mu nu despre numarul de post-uri. Ti-am zis sa continui pe PM dar vad ca esti cam greu de cap. Offtopic... Spam...

EDIT:

@[sL]Nagasaki: ashe ashe. Hai striga in gura mare adminilor MU cat de tampiti sunt! Omule, n-ai reusit sa treci de lvl103 pentru ca habar n-ai ce e ala MMORPG si nu stii ca de fapt, asta a fost facut sa te "socializezi" cu altii in-game. Da' pielea mea n-oi fi reusit :-" Cat despre mine, nu sunt "drogat" deloc... Hai, nu vrei sa te duci prin sectiunea MU Online sa vezi cam ce post-uri am eu pe acolo, except vanzari/cumparari? Te-ai dus tu vreodata, eh? Hiroshima, vezi ca n-ai nici o idee despre ce oameni sunt acolo. Ai intrat si tu cat? O zi, o saptamana? Haidi pa.

daca tu spui ca mu e mmorpg insulti tot genul,e un chat in culori cum a spus porcusorul ala tongue.gif ,NU insulta jocurile,NU fa mu mmorpg,e o adunatura de oameni care macelaresc monstri fara nici un sens si pt care nu iti trebuie nici un fel de cunoastere....daca cineva joaca mu de 4-5 luni si nici macar nu stie cateva intrebari simple si....ce sa mai zic,daca ar fi sa intrebam pe cei care joaca mu cate tipuri de monstri cunosc se uita urat,cum numesti tu mmorpg un joc la care nici nu trebuie sa faci nimic...ori bagi clicker si cresti ori esti in party,in ambele cazuri nu faci absolut nimic asa ca andy macar recunoaste ca mu e o adunatura de oameni intr-un mediu virtual care nu are de a face nimic cu jocurile BUNE si care e doar simplu de jucat.....si cei care joaca mu....Ce Uameni

Ps:poate andy vrea un suspend ca se cearta pe aici fara motiv,nagasaki asa e de cand am vazut primul lui post biggrin.gif asa ca nu am ce sa ii cer dar andy cred ca e mai destept si o sa renunte

Link to comment
Share on other sites

Ma joc mu,dar asta nu ma opreste sa invat,sa dorm,sau sa fac alte chestii.Ah si treaba cu scoala nu e adevarata.Nu mu te face sa iei note,sa nu treci anu,ci tu,pentru ca tu esti cel care joaca jocul.NU JOCU SE JOACA CU TINE!!!Tot la treaba cu scoala,o parte e adevarata,dar si de la alte jocuri poti sa ai prob cu viata personala...Pana la urma hai sa facem o campanie anti wow, k costa k sa te joci pe serveru de la blizzard,sau hai campanie anti l2,pentru k ia prea mult de downloadat d p net,sau hai campanie anti w3tft,k x hero siege e plansha prea exagerata si tot asha...Joci ce vrei,faci ce vrei,dar suporti consecintzele.E VIATZA TA!!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...