Jump to content
alinush_83

laudati-va

Recommended Posts

Explorer rullz dak ar merge sa montez o tastatura sa prestez un jok on-line ceva bestial ar fii k shtie de toate cam am pe el la comanda de 2 mp si shtie de toate zoom modified 50X analogik si digital.....deci afec de toatye da costa tare usturator.....deci ramaneti al 3310 cel potzin dak shtiam kat ma va costa al meu knd l-=am comandat...si am cerut opt au zis ok da pret nu! eusa_naughty.gifqleft1.gif impusc-i! dar tot nokia rullz de departe

Link to comment
Share on other sites

Nokia 3310, nu ma lasa bateria, am semnat, pot vorbii. asta imi trebuie. pentru poze am un digital dragutz, pentru muzica am mp3player etc.

asha ca imi este exact ce imi trebuie acest mobil smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vazui ca a scris cineva de E1000 ca e tare, un tel super tare, pt oameni obisnuiti ca noi biggrin.gif , este ori K750i ori W800, amandoua Sony Ericsson, SUPER TARI, dk aveti pretenii si aveti bani de aruncat, samsung anycall sau noIKa I90 sau cum naiba e, e super tare cica...mai exista si un sony eric. cu aparat digital integrat, de fapt e un apart digial cu telefon laugh.gif , in fine, tel ideal e ala de pe care suni, esti sunat, trimiti si primesti mesaje...

In privinta telului meu k500i, n-am probleme, am irda(e scump) si bag tot ce vreau pe el...n-am probleme tata biggrin.gif ...tine bateria...nu-mi face fitze, e bun deocamdata...si sEric p910 e BUNICEL , e mai mult Palm One, nu e tel, are multe "programe"pe el...un fel de agenda electronica cu tot felul de chestii...

Link to comment
Share on other sites

hai laudativa si cu codurile de activare.dezactiv diferite functii,care sinteti pe felie(retea,lacate,tasaturi blocate automat si etc)sa le dam clanta la astia cu plata la orice cod tastat,pe categorii de telefoane,informatia circula nu?:la Nokia este bine sati cunosti seria aparatului(il dai cuiva momentan el iti schimba placa ci. din interior tu nu stii si hotul cu un pacat si pagubasul cu telefon defect,corect?nu.Deci tasteaza:*#06# si apare000000000000(15)cifre seria ta unica IMEI scrio separat

de rezerva acolo sa fie nu?ASTEPT LAUDELE CELOR INITIATI occasion14.gif

uite te laud eu, desi nu am folosit codurile tale... biggrin.gif

hai daca tot vreti sa discuta mceva si despre codurile de retea... cool.gifcool.gif

iata mai jos cateva

Confirmare SMS - Daca scrii inaintea mesajelor tale SmS codurile *0# sau *NO# se intampla ca atunci cand destinatarul primeste mesajul dvs. sa fiti anuntat printr`un mesaj, iar daca destinatarul are telefonul inschis vei fi anuntat de acest lucru, iar cand mesajul va fi receptionat un alt mesaj te va anunta .

Mesaj cu numar ascuns ( numai utilizatorii Orange) - Pentru a trimite un mesaj cu numar ascuns, adica mesajul sa apara anonim scrie inaintea textului mesajului *ri#mesajul-tau

Setare ora trimitere SMS ( numai utilizatorii Orange) - Vrei sa trimiti un mesaj iar destinatarul sa il poata primii abia peste cateva ore? Foloseste urmatorul cod si poti trimite mesaje care sa ajunga cu o intarziere pe care tu o alegi. Foloseste codul *MI5#mesaj (5= 5 ore)

© www.fun-sms.ro

poate mai stiti si voi altele, postati-le... occasion14.gifoccasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest viorelu2

Siemens CX70.Camera foto-video,IRDA,leduri semnalizare,memory 10 mega etc.F.multumit(deocamdata). tongue.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...