Jump to content
alinush_83

laudati-va

Recommended Posts

Guest Bogdan

Aoleo......cel mai naspa tel pe care l-am avut a fo un MAXON...acu vreo 6 ani...nush daca stie careva despre ce e vorba :gun: ...ARma ALBA

Link to comment
Share on other sites

acasa am o droaie de celulare...de cel mai mandru chiar daca nu are camera e nokia 6200...pacat ca nu exista asa ceva in romania, si il am din USA si nu merge pe frecventa din romania(800-900 GSM) ci pe 1800-1900 cum e in america o tehnologie mai dezvoltata :crybaby: ...singura optiune pe care am avut-o la aceste telefon a fost ca sa nu-l tin degeaba sa-i pun cosmorom :crybaby: ..dar nho...macar sa nu fie bibelou :P ...si ce folosesc eu...ii un samsung seria:hmmmm...mda...habar n-am !!! :blink: :D :D

Link to comment
Share on other sites

acasa am o droaie de celulare...de cel mai mandru chiar daca nu are camera e nokia 6200...pacat ca nu exista asa ceva in romania, si il am din USA si nu merge pe frecventa din romania(800-900 GSM) ci pe 1800-1900 cum e in america o tehnologie mai dezvoltata :crybaby: ...singura optiune pe care am avut-o la aceste telefon a fost ca sa nu-l tin degeaba sa-i pun cosmorom :crybaby: ..dar nho...macar sa nu fie bibelou :P ...si ce folosesc eu...ii un samsung seria:hmmmm...mda...habar n-am !!! :blink: :D :D

mdea, vad ca mai sunt cativa care mai folosesc inca cosmorom-ul. ce e nashpa la aceasta retea este ca nu prea poti sa suni pe toate retelele de exemplu RDS (ati incercat?).

nu mai plange drumuzik, mandreste-te ca ai un tel mishto, pacat ca e pe cosmo :( .

cred ca stiu despre ce maxon vorbesti epurasb, ala cu un colt rotunjit, sau cel dinaintea lui, ala imens :gun: ?

Link to comment
Share on other sites

mai fratilor vad ca toti (sau aproape toti) aveti nokia. am si eu o intrebare:

cine poate sa imi spuna si mie cate modele de nokia a scos firma, pentru europa, si cate a scos in total in toata lumea.

am auzit la voi de modele de care eu habar nu am cum arata. am cautat si pe site-ul oficial, dar nu le-am gasit.

acum sa va vad :D :D B)

Link to comment
Share on other sites

eu am Nokia 6100 si sunt f multumit de el ma tine bateria 5 zile :right: :dance:

6100 e incredibil de rezistent la socuri...

am un prieten...(nu prea sanatos saracul) care l-a aruncat pe toti peretii si a fost calcat si de bicicleta scapat de la etajul 4 ( pe pamant) si tot mere

Link to comment
Share on other sites

6100 e incredibil de rezistent la socuri...

am un prieten...(nu prea sanatos saracul) care l-a aruncat pe toti peretii si a fost calcat si de bicicleta scapat de la etajul 4 ( pe pamant) si tot mere

da-le mai lungi ;)

Link to comment
Share on other sites

6100 e incredibil de rezistent la socuri...

am un prieten...(nu prea sanatos saracul) care l-a aruncat pe toti peretii si a fost calcat si de bicicleta scapat de la etajul 4 ( pe pamant) si tot mere

hai sa fim seriosi ...

era nokia ala ...cu carcasa de titanium .... a avut un prieten ... la scapat pe gresie in baie si i sa crapat ecranul(ala care protejeaza lcd-ul)

Link to comment
Share on other sites

Nokia Comunicator , tata pilot de avion (pasageri) , mama stuardeaza , am vila la Cheia , apartament 4 camere in Bucuresti - P-ta Romana , media 930 la capacitate B) ... ehhhh i'm just fucking with u :)) ... de fapt lauda mea este: O sa fiu ofiter.. iar voi osa fiti in mana mea :D

Link to comment
Share on other sites

Incerc sa "relansez" acest thread ptr. ca mi se pare ca este interesant!Nu scriu aici numai ptr. a va spune telefonul meu ci si ptr. a mai dezvolta acest topic!Acum doua-trei saptamani am avut inca un Siemens A55 de care eram multumit!Nu a avut nustiu ce dar era "de treaba"!Mi-a placut design-ul sau!Insa ptr. ca telefonul meu "pleca" la altcineva in familie mi-am luat un nou telefon!In principal am urmarit sa-mi iau un telefon cu memorie mare(mai mult de 5MB),si cu o camera digitala incorporata!Mai intai am dorit un A65 care nu avea nici memorie mare nici camera digitala incorporat,asa ca "pica"!Apoi am dorit MC60 la care nu memoria ci mai degraba criticile pe care le-am auzit despre acel telefon m-au speriat asa ca nu am luat din acela!Dupa cateva zile de studiere pe net(cred ca m-am uitat la mai mult de 50 siteuri) am decis ca raman la un telefonul : SIEMENS C65!Este dupa parerea mea un telefon f. bun!Are si infrarosu(ce ma incanta cel mai mult),are memorie mare 11MB,si are si camera digitala incorporata cu un "screnn" de 65K culori!Asa ca sunt foarte multumit!

Am si niste intrebari,la care sper sa gasesc raspuns!Imi iau un nou cablu de date pe port paralel si am downloadat ceva program de la siemens ptr. acesta!Vreau sa-mi spuneti unde pot gasi ori pe WAP ori pe internet "real" niste tonuri polifonice si poze color?!Mentionez ca vreau sa aud niste site-uri de unde pot downloada GRATIS ca sa nu fie warez!!Eu unul folosesc momentan WAP-ul(dar cred ca am folosit doar) ptr. download,site-ul este GRATUIT pe WAP(normal ca gratuit ca site nu si ca WAP,caci WAP-ul se contorizeaza cu 9centi pe minut la orange)si este:http://www.jiwang.org/wap !Vreau sa-mi spuneti si voi niste site-uri de download si niste programe ptr. telefoanele mobile compatibile cu telefonul meu!

Link to comment
Share on other sites

Cred ca cele mai varza telefoane sunt cele din gama maxon, mitsubishi, si ca model varza pe locul 1 fara alta concurenta este ERICSON T10

Telefonul la care visez este NOKIA 6170

In prezent sunt detinatorul unui NOKIA 3100 ( de care nu am o parere foarte buna )

Link to comment
Share on other sites

Eu am un Sony-Ericsson K500i!!! E super telu' asta...da' n-are blu2th si asta ma enerveaza...bateria tine 5 zile (E LI-POLYMER) si acum cred ca ati auzit si voi e gratis wap-u' la orange si mi-am luat jocuri, mp3-uri, ... A...si uitasem are camera video digitala cu zoom 4x...ecran TFT(Thin Film Tranzistor) 65K culori.Video-streaming(da' nu imi merge ca am cartela PrePay, numai pe abonament merge si e-mail-u' la fel!!! :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Am shi eu o nedumerire. Eu am SE T630, shi din cate am auzit unii zic ca se poate folosi k shi webcam, altzii zic ca nu. Am luat ceva program care zice ca face asta, insa imi ia doar poze la 1 interval de cateva secunde pe care le salveaza pe telefon.

Are cineva ceva program care sa dace treaba asta klumea, sau pur shi simplu nu se poate.

Mentionez ca il folosesc cu 1 cablu de date pe USB.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Cred ca cele mai varza telefoane sunt cele din gama maxon

:P Ooo....my first telephone....tin minte ca l-am luat cu 200.000 de lei acu 5 ani...era el destul de varza ...da pentru vremea aceea....nu toata lumea avea telefon...si mai stiu ca era "la moda"..Alcatel ot easy...si ot view

Link to comment
Share on other sites

Cum am putut uita de OT easy ?

Mai exista la mama in poseta unu ( saracu )

P.S. daca vreti sa va achizitionati o piesa da muzeu va fac un pret bun pt acest super exemplar ot easy :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

P.S. daca vreti sa va achizitionati o piesa da muzeu va fac un pret bun pt acest super exemplar ot easy :P

Daca iti spun ca am vandut unul anu trecut cu 2 milioane jumate.....si un maxon ...nu mai stiu modelul....acela semirotund sus cu 1.900.000....deci...nu vinde cu orice pret antichitatea aia... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Telefonul meu: Sony Ericsson K700i, sunt multumit de el, are 41 mb memorie, camera foto-video, audio recorder, mp3, radio, etc. Il incarc o data la 5 zile, deocamdata e bun ;)

K700i.gif

Mobilul la care visez, sper sa-l iau in 3-4 luni:

Motorola E1000: Dimensions 114 x 52 x 24mm, Weight 140g, Display 256k TFT colour LCD display screen, 240 x 320 pixels, Digital Built-in camera, 1.2 megapixel, 1280 x 960 resolution, 8x zoom, Memory 64MB Expandable, Features: Assisted GPS, GPRS, 2.0 WAP browser, Bluetooth, Video calling, Video recorder, Video playback, MMS, Email client, Dual mode 2G/3G, Built-in camera, Built-in MP3 player and MPEG4 player, Voice dialling, Java games, Polyphonic ring tones, Triple band.

E1000_1.jpg

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...