Jump to content
alinush_83

laudati-va

Recommended Posts

e jmecher rau telefonul...asta trecand peste multiplele buguri create de windows...cand trimiti ceva rpin, bluetooth sau infrarosu, tebuie sa inchizi telul si sa il deschizi din nou pentru asi recapata semnalul...si mlte altele din pacate...

btw...telefon produs si comercializat de orange

Link to comment
Share on other sites

buguri de windows.. asta de unde ai scos-o ? exemplul dat de tine este 0... barat prin faptul ca nu exista. Folosesc si infrared si bluetooth all the time cu un prieten care are C500... no problems what so ever.

Re btw: nu e produs de Orange... e doar "re-branduit" daca imi permiti expresia. Cateva din numele alternative: HTC Voyager, Orange E200, O2 Xphone, Qtek 8080. Din cate stiu eu e produs de HTC, firma din Taiwan.

Link to comment
Share on other sites

:blink: de ce este zero?

ma bazez pe fapte reale...si tu ai spus ca ai incerc doat cu 500-ele ala...incearca cu alta companie...de ex bugurile astea apareau cand interactiona cu un 6230i si cu un sharp (nu mai stiu exact c emodel)

cat despre "rebranduit" :thefinger: ...cu alte cuvinte este facut de o firma patronata de orange...este comercializat sub sigla orange, therefor este facut de orange :violent: :violent: :violent: ...and quit letting (trying to let) the impression that u know everything

Edited by Ahilosu
Link to comment
Share on other sites

Am incercat si cu un P900 fara probleme. Daca o avea probleme cu Nokia sa fie sanataos... are si el niste standarde totusi :). Eu zic sa mai te interesezi, firma producatoare NU este sub tutela Orange.

Dupa cum am zis... telefon doar pt cunoscatori , nu pt cei care "stiu de la un prieten"... stii cum e cu datul cu parerea la noi. Am terminat discutiile de genul asta.

Link to comment
Share on other sites

Eu am SPV E200. Probabil singurul din tara. Singurul telefon mai tare ca el: SPV C500. Doar pt cei care stiu cu ce se mananca asa ceva...

Nu ne spui shi noua un pretz ? :>

Link to comment
Share on other sites

Nu prea pot sa dau un pret, eu il am de aproape un an luat de afara. In Ro nu s-a vandut asa ceva. Nu pot decat sa-l evaluez luand pretul lui C500 (278$ f TVA) si sa mai scad nitel. Deci pe la 240$ zic eu ca ar face daca s-ar gasi. Oricum e MULT mai ieftin decat cele "de figuri" si cu pretentii dar care se cam fac de rusine in fata lui. Nu mai stiu exact cat am dat eu pe el. In jur de 180e daca imi aduc aminte bine.

Link to comment
Share on other sites

laudati-va cu telefoane voastre (de ce firma sunt produs, ce modele).

sunteti multumiti de ele?

sunt noi sau sunt second hand?

ce ati vrea sa aiba in plus telefonul vostru?

si pentru inceput o sa va zic eu cate ceva despre telefonul meu:

este un sagem myx5m. l-am luat de la cineva (deci nu este nou). pot sa spun ca sunt multumit de el, ecran color, sunete HiFi, bateria ma tine suficient. ce as vrea sa aiba in plus...? o memorie mai mare (nu mai am loc sa imi descarc melodii de pe net - am gasit sa le iau free si nu mai am memori unde sa le bag :crybaby: ). deci in concluzie acest telefon isi face banii.

acum astept si opiniile voastre!

Salut,

Am luat si eu un nokia 6600 si as vrea sa stiu si eu ce se poate pune pe el .

M-ar interesa la Video recorder daca se poate prelungi timpul de filmare,daca se poate mari poza celui care te suna in concluzie inbunatatirea lui.

ty

Link to comment
Share on other sites

Guest 010717

Eu am Nokia 3410 mai vechi(de un an jumatate), fara sonerii polifonice, ecran alb-negru (daca se poate zice asa) dar e bun adica bateria tine si 5-6 zile, 6 jocuri, etc. Oricum nu e cine stie ce!

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 7650

- sistem symbian

- 1 telefon de la NOKIA cu camera foto

- cam maricel, are vreo 160 grame

- 4096 culori

A fost un telefon bun la vreamea lui, daca ma gandesc bine face fata si acum la multe din telefoanele. Ar cam tb sa il schimb pt ca e cam mare si vine vara si nu am unde sa-l bag :D

Link to comment
Share on other sites

Am telefon FIX fara fir, ma costat 300 $ si pot sa ma duc la magazin si in acelasi timp sa vorbesc. Are o raza de 160 de metri netestati.

300$ ??? BangHead.gif

ce telefon e ala frate....eu am luat unu cu 100 $ ..2 receptoare...la fel...wireless...si merge cam 100 m testati biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Am telefon FIX fara fir, ma costat 300 $ si pot sa ma duc la magazin si in acelasi timp sa vorbesc. Are o raza de 160 de metri netestati.

Eu am un "nenorocit" de Siemens de vreo 100 $ shi merge peste 200 de metri in locu liber, shi peste 100 prin cativa pereti (depinde de pozitionarea bazei).

Dak nu shtitzi, le tel. fixe (cordless), Siemens Rules....plus k bateria tine peste 8 zile eusa_dance.gif

Dar nu cred k ma pot lipsi de mobil, chiar shi asha.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...