Jump to content
alinush_83

laudati-va

Recommended Posts

Am un siemens A50 de 2 ani si ma multumesc cu el ca deh ... pot suna , pot da mesaje si am 2 joculete de care nu ma plictisesc prin ore ... e super tareeee smile.gif

P.S.: mai e si vechi ... daca mi-l fura cineva in RATB mi-l da inapoi sa nu se faca de ras in obor. tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

eu nu am telefon stabil .. le schimb ft des ... in ultima luna am avut 5 telefoane biggrin.gif .. momentan am un nokia 8310 .. ft bun pt vorbit .. tine bateria 4 zile si pe cosmote ... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm am avut un 3310 24.gif il tineam doar pt alarma sa ma trezesca dimineata !!

acum am un Siemens CF110...are design super fain dar meniul e la pamant...dar pana la urma nu imi tre mie telefon cu fitze ca sunt un pustan de 15 ani biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nokia 6610i...l-am scapat eu de cateva ori....nu stiu daca e de la aia dar nu prea mai pot sa trimit mms-uri...in rest...imi place...nu am mai multi bani sa dau pe un tel...pe asta mi l-am luat din bursa...am dat 270 de lei anul trecut

Link to comment
Share on other sites

Guest unikul_kiss

ia aici poveste:

am avut un nokia 6100(superb telefonul....te poti baza pe el) si am dat de unu cu un V3(cele mai de kk telefoane de pe planeta) de vanzare cu 2 mil....avea o buleala adik ecranu exterior spart....i-am dat lu tata 6100 ca sa imi iau V3 si l-am tinut o sapt i-am facut ecranu apoi s-a bulit nu mergeau tastele...zicea expertu ca e integrata de sticla si s-a stricat.....l-am lasat in service 2 saptamani pana s-a dus tata pe acolo si i-a injurat de toti banii....V3-ul acuma ocupa spatiu pe biroul meu si aduna praf acolo si acuma folosesc un siemens A55 care l-am gasit prin casa....e bun A55 dar te plictisesti repede de el...acuma tre sa iau un 3220 din magazin si apoi in octombrie imi iau tot din magazin un 6230i....

si cam atat tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

user posted image

sl55 a se obseva "gravarile" de pe el 24.gif

am trecut de doua ori cu masina peste el schimbat ecran n-are nici pe draku merge

nashpa: e incet ca soft, ecran mic cu putine culori, e depasit tehnologic

bun: e mic ideal vara nu trage shortu jos stie mai multe decat arata la prima vedere si fasaie foarte shto tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Am un LG U8360 si un Philips 162 Philispul il folosesc mai mult cand ies pe afara mi-am invatat o data lectia a doua oara nu vreau sa raman fara LG.

Mia fost furat un Motorola V220 crybaby2.gif pe stadion in Craiova pe Ion Oblemenco,se pare ca cineva facea curatenie la buzunare le scutura de "praf"

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...