Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Dati niste sfaturi cand sunteti total pe langa joc.

Nu e vorba de tine Lasher , ci de ultimile 6 - 7 posturi. Poisonurile folosite depind de spec-ul folosit, probabil folosesti un envenom spec iar in acest caz Deadly pe OH ( din cauza Shiv-ului care aplica instant poisonul de pe OH ) iar pe MH wound all the way.

Adica eu am gresit? :-s

Link to comment
Guest NorthernWave

unde credeti ca este mai bine sa imi fac caracter: la alianta sau la hoarda? pot sa trimit gold de la hoarda la alianta pe caracterele mele?

Depinde de realm, de tine, da poti transfera gold prin neutral AH.

lol ce dobitoc sunt,de ce nu m-am gandit la asta =D ,mi-am luat gold de pe-un site la hoarda(unde era si mai scump) si tot la alianta m-am intors

Link to comment

Du-te pe Sylvanas la alianta , acolo joaca cel mai tare mag , ii poti vedea videoul pe pagina 554 !

Acu' serios , pe Sylvanas sunt multi romani,deci exista multi zmei , pro gameri , nesimtiti lacomi , hoti , etc(cam asa sunt destui romani pe care i-am intalnit,desigur exista si exceptii) ^_^

Link to comment
Guest NorthernWave

Du-te pe Sylvanas la alianta , acolo joaca cel mai tare mag , ii poti vedea videoul pe pagina 554 !

Acu' serios , pe Sylvanas sunt multi romani,deci exista multi zmei , pro gameri , nesimtiti lacomi , hoti , etc(cam asa sunt destui romani pe care i-am intalnit,desigur exista si exceptii) ^_^

liek me :crazy:

Link to comment

Du-te pe Sylvanas la alianta , acolo joaca cel mai tare mag , ii poti vedea videoul pe pagina 554 !

Acu' serios , pe Sylvanas sunt multi romani,deci exista multi zmei , pro gameri , nesimtiti lacomi , hoti , etc(cam asa sunt destui romani pe care i-am intalnit,desigur exista si exceptii) ^_^

Sunt de toate neamurile , daca esti horde addict mergi pe Haomarush.

Cel mai bine pe blizz e ca nu iti iei mute daca ii injuri pe aia/trollezi ca spartu.

Link to comment

Du-te pe Sylvanas la alianta , acolo joaca cel mai tare mag , ii poti vedea videoul pe pagina 554 !

Acu' serios , pe Sylvanas sunt multi romani,deci exista multi zmei , pro gameri , nesimtiti lacomi , hoti , etc(cam asa sunt destui romani pe care i-am intalnit,desigur exista si exceptii) ^_^

Sunt de toate neamurile , daca esti horde addict mergi pe Haomarush.

Cel mai bine pe blizz e ca nu iti iei mute daca ii injuri pe aia/trollezi ca spartu.

Ba cam da :)

Link to comment

Nu ma descurc cu magul,tot rogue,oricine stie sa joace cat de cat pe el.Anyways,pe cataclysm care vi se pare cea mai usoara clasa la pvp? Nu ma refer puternica,ma refer din punct de vedere al gameplay-ului

Am inteles ca la rogue iau luat ceva damage,m-as gandi sa fac warrior dps/tank pe cataclysm dar am inteles ca la warr baza este gearul,la rogue poti bate si la 3k gs daia de 6k gs daca stii sa joci.

Link to comment

Nu ma descurc cu magul,tot rogue,oricine stie sa joace cat de cat pe el.Anyways,pe cataclysm care vi se pare cea mai usoara clasa la pvp? Nu ma refer puternica,ma refer din punct de vedere al gameplay-ului

Am inteles ca la rogue iau luat ceva damage,m-as gandi sa fac warrior dps/tank pe cataclysm dar am inteles ca la warr baza este gearul,la rogue poti bate si la 3k gs daia de 6k gs daca stii sa joci.

Nu este chiar asa, clasa usoara nu exista, cat despre warr + gear cam toate clasele sunt carate de gear evident insa in 1v1 pvpul nu este deloc balansat, cat despre rogue, evident este anticlasa pentru warlock sa zicem dar la o diferenta destul de mare de gear nu prea are sanse.

Link to comment

deci nu se poate...descar WoW de pe site oficial...imi fac cont..si dintr-o data se updateaza la WoW Cataclysm X( nu ca ar fi vreo probelam dar inca nu sunt servere pe cataclysm :| ce sa fac

ti-ai raspuns singur la intrebare cu cele 4 cuvinte de la inceputul propozitii tale :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...