Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Astia de mai sus, sunteti niste idioti. Stiti si de ce .

Va rog Banatil! Eu ceream informatii de conectare la server!

Oh, mamica, cere informatii pe google idiotule, scrie clar "retail".

De ce te ataci?

Ok multumesc de sfaturi si ajutor.

Eu ti-am cerut banarea... :)... nu vad legatura...si acum ma jignesti iar...vad ca niciun admin nu ia nicio masura...! Nicio problema.. atunci vorbim liber.

Link to comment
Guest NorthernWave

Daca joci pe freakz, foloseste item finderul sa vezi la ce mobi pica. In orice caz, da, dar foarte rar.

Wowhead :-s ?

Am mentionat pe versiunea wotlk :|

Multam,am farmat putin la niste monstrii ca nu gasesc din minat.

Da prospect la copper ore si tin ore.

maybe?

Link to comment

Astia de mai sus, sunteti niste idioti. Stiti si de ce .

Va rog Banatil! Eu ceream informatii de conectare la server!

Oh, mamica, cere informatii pe google idiotule, scrie clar "retail".

De ce te ataci?

Ok multumesc de sfaturi si ajutor.

Eu ti-am cerut banarea... :)... nu vad legatura...si acum ma jignesti iar...vad ca niciun admin nu ia nicio masura...! Nicio problema.. atunci vorbim liber.

U mad bro ? Informatii de conectare la ce server ? La privat idiotule, ceea ce nu e voie aici.

Link to comment

E neaparat sa repet ca Linkmania nu incurajeaza pirateria..?, so therefore si discutia despre alte servere decat cel oficial (Blizzard) contravine. Deci in legatura cu Freakz si restu subiectelor discutate pe tema asta .. va recomand sa incetati.

Cei ce au incalcat regulamentul au fost sanctionati.

Link to comment

Ce poison ar trebui sa folosesc pe rogue in pvp?(pe lich)

Eu folosesc instant pe main si deadly pe off,asa mi-a zis un alt rogue.Merge bine in pvp dar mai tre eu sa ma obijnuiesc putin cu combo cheap-blind si sa mai fac niste gear.

LE:Mere in arena death knight+roug?

Nu prea am jucat eu pe rogue insa depinde de spec, in pve jucam cu deadly pe main si instant pe off deoarece instantu se aplica well instant. in pve poti folosi in loc de deadly, wound poison.

Link to comment

Nah nu prea mere cu wound,asa am mai auzit si pe alte forumuri dar mere prea greu,oricum mere dk cu rouge? Pierd in prostie dar nu ca nu stiu eu sa joc,nu-si stie dk-ul vrajile si eu n-am nicio sansa sa lupt singur.I-am zis sa dea iceboun sa nu ia stun,sa dea scutul pe langa,sa se bage pe holy dar nu vrea sa asculte,el crede ca daca o vraja da dmg mic inseamna ca nu este buna.

Link to comment
Guest NorthernWave

Nah nu prea mere cu wound,asa am mai auzit si pe alte forumuri dar mere prea greu,oricum mere dk cu rouge? Pierd in prostie dar nu ca nu stiu eu sa joc,nu-si stie dk-ul vrajile si eu n-am nicio sansa sa lupt singur.I-am zis sa dea iceboun sa nu ia stun,sa dea scutul pe langa,sa se bage pe holy dar nu vrea sa asculte,el crede ca daca o vraja da dmg mic inseamna ca nu este buna.

rogue + disci priest better

Link to comment

Nah nu prea mere cu wound,asa am mai auzit si pe alte forumuri dar mere prea greu,oricum mere dk cu rouge? Pierd in prostie dar nu ca nu stiu eu sa joc,nu-si stie dk-ul vrajile si eu n-am nicio sansa sa lupt singur.I-am zis sa dea iceboun sa nu ia stun,sa dea scutul pe langa,sa se bage pe holy dar nu vrea sa asculte,el crede ca daca o vraja da dmg mic inseamna ca nu este buna.

rogue + disci priest better

Stiu,combinatia asta e imba dar prietenul meu e dk daia am intrebat.Astept sa mai invete el putin si imi caut si eu un priest sau macar sa-si faca shammy si sa invete.

Am mai vazut combinatii gen druid pe feral si rogue,tine la attack dar cred ca nu e asa de buna daca prinde un warr+priest,pala+priest.

Link to comment
Guest remusneo

www.youtube.com/user/RemusNeo?feature=mhee#p/u/2/J5vkVW_M1II

Channelul meu de youtube...gasiti filme cu WOW...filme cu Call of duty black ops si modern warfare 2....acel link duce la ultimul meu film cu wow...recent m-am apucat de wow pe blizzard..pana acum am jucat pe servere private de vreo 3-4 ani...daca doriti puteti apasa subscribe....in curand voi posta filme PVP cand voi ajunge la lvl 85...filmul din link e un gameplay/commentary PVP cu magul meu de lvl 79(pwneaza rau magul frost la 79..mai am si gear de cataclysm)

Link to comment
Guest NorthernWave

Bun gearul care il ai.Ma nu inteleg si eu o faza,am mage dar cum Dumnezeo blocati atat cu shieldul? Mai mult de 1,5k nu da absorb pe lich.

Ma asteptam sa fie mai multi pro pe blizz,vad ca sunt si nobuleti :)).

ice barier? ala da 3-4k absorb cu glypha

poate ai resil mic si iei mult dmg..

vezi in log,sau du-te la trainer

Link to comment

Nah nu prea mere cu wound,asa am mai auzit si pe alte forumuri dar mere prea greu,oricum mere dk cu rouge? Pierd in prostie dar nu ca nu stiu eu sa joc,nu-si stie dk-ul vrajile si eu n-am nicio sansa sa lupt singur.I-am zis sa dea iceboun sa nu ia stun,sa dea scutul pe langa,sa se bage pe HOLY dar nu vrea sa asculte,el crede ca daca o vraja da dmg mic inseamna ca nu este buna.

Da,da pune-l pe dk sa mearga pe holy , suta la suta garantez win.

(not)

Ok deci , steff nu asa se pun poisonurile , pe main - instant , offhand - deadly/wound , wound e foarte bun contra healeri deoarece da un debuff care micsoreaza healul primit cu 40-50% nu stiu exact , pe cata e doar 10%.

www.youtube.com/user/RemusNeo?feature=mhee#p/u/2/J5vkVW_M1II

Channelul meu de youtube...gasiti filme cu WOW...filme cu Call of duty black ops si modern warfare 2....acel link duce la ultimul meu film cu wow...recent m-am apucat de wow pe blizzard..pana acum am jucat pe servere private de vreo 3-4 ani...daca doriti puteti apasa subscribe....in curand voi posta filme PVP cand voi ajunge la lvl 85...filmul din link e un gameplay/commentary PVP cu magul meu de lvl 79(pwneaza rau magul frost la 79..mai am si gear de cataclysm)

Wow , mane tu esti chiar tare , deci ai reusit sa joci 4 ani pe privat si sa faci lvl 79 pe blizz :o ? OMG si faci si videouri cu magu la 79 ? Dar omg ai si gear de cataclysm ? OMG tu esti pro , unde dau subscribe , esti idolul meu , ce nume ai sa fac un fanclub ? :hello:

Link to comment
Guest NorthernWave

50% poisonul

A gresit si el( >>>e unholy,nu holy)

Ah,si nu te mai infumura atata ca nu-i frumos :)

Si asta e ontopic nu ?vrei+1 ? du-te la stiri , acolo e frumos.

OT:OMG MAGUL E OP , E O CLASA DE NOOBI , VOI CE PARERE AVETI?E MAI FACEROLL CA PALA ?

Unde am spus eu ceva legat de on/off topic?

Link to comment

Ok deci , steff nu asa se pun poisonurile , pe main - instant , offhand - deadly/wound , wound e foarte bun contra healeri deoarece da un debuff care micsoreaza healul primit cu 40-50% nu stiu exact , pe cata e doar 10%.

Nu vad rostul, sa pui instant pe main si sa irosesti deadlyul w/e

Link to comment

Deadly se pune pe off deoarece se aplica mai rapid, si e mai mic riscul sa pice ( iar daca acest risc exista, poate fi reaplicat rapid cu shiv ). Pe langa asta, Instant si Wound poison functioneaza pe principiul PPM ( procs per minute ). Pe scurt, vor face acelasi damage indiferent daca le folosesti pe o arma rapida sau o arma inceata.

Link to comment

Dati niste sfaturi cand sunteti total pe langa joc.

Nu e vorba de tine Lasher , ci de ultimile 6 - 7 posturi. Poisonurile folosite depind de spec-ul folosit, probabil folosesti un envenom spec iar in acest caz Deadly pe OH ( din cauza Shiv-ului care aplica instant poisonul de pe OH ) iar pe MH wound all the way.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...