Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Salut vreau sa ma reapuc de wow .. am jucat 3 ani jumate si ceva..

Am si eu cateva intrebari:) pe ce servere jucati? sau daca jucati pe original pe ce realm sunteti:)?

@daca imi dati serverw private sa fie cu patchu de cataclysm:)

Nu exista asa ceva.

Link to comment

Exista, dar nu functioneaza nimic bine, plus ca picam prin harta de fiecare data cand incercam sa ma misc -_-

@OPT, exista si cateva servere private foarte populate, nu cu foarte multe buguri si cu staff responsabil.

Te-ai intoarce la DACIE dupa ce ai un PORSCHE 911?

OT: Cand lanseaza 4.1 ?

Link to comment

A: Te-ai intoarce doar daca vrei economie.

Best comparison ever.

Vorbesti in necunostinta de cauza, la vitezele cu care poti rula cu o dacie, ruland cu un PORSCHE 911 faci chiar econonomie de carburant, dar romanu' trebuie sa aiba el o parere despre absolut orice.

Daca vrei sa joci wow joci pe blizz, nu pe private. Salut.

Link to comment

' date='20 March 2011 - 15:12' timestamp='1300626766' post='5692355']

Salut :D vreau sa stiu pe ce realm jucatii :D ma refer unde sunteti mai multi depe forumu LM :D

Nu prea are relevanta pe unde suntem noi. Conteaza sa joci unde iti sunt prietenii din RL. Romani sunt peste tot, in special pe Sylvannas, Grim Batol, Skullcrusher, Twillight's Hamer, Outland si Kazzak.

Link to comment

' date='21 March 2011 - 18:41' timestamp='1300725664' post='5694035']

A-si zice Arcane :D

OPT faza e ca nimeni dintre prieteni mei din RL nu joaca pe Official :) si unde joaca ei pe privat imi e sila sa cresc

In nici un caz ARCANE, eu stiam ca se creste ori pe frost (reduced mana costs, less downtime, great AOE, mai ales ca ai Water elementalu' de la lvl 10 ) ori pe fire ( huge burst, best at 1v1 @ mobs, dar cam ai downtime) acuma ... tu decizi.

Link to comment

Vezi ca tu ai ramas prin wotlk '-_- Ele-ul e perma de la level 10.

I-auzi. Si mai op.

Atunci ce mai face glyph of WE ?

LE: QQ no more glyph of WE. Era chiar misto inainte glyphu, chiar daca iti scotea freeze. Nu aveai pic de downtime la lvling + crestere majora de DPS in PvE.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...