Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Help,putin confuz :dontknow:

Am downlodat tot jocul,am dat upgrade(cred),intru in joc,colt stanga-jos imi scrie v 4.0.4 13329(release).Am introdus cont&parola(trial version),apoi mi-a aparut fereastra cu charactere,iar in susul ei scria " Upgrade to full version ".Ok am dat click si am fost redirectionat pe pagina battle.net.Am mai umblat vreo 10 minute pe acolo si am dat de upgrade.Costa 100$ all pack.-.-"

Intrebarea mea: Daca achizitionez o cartela de 60 de zile,pot face update la cataclysm?

Nu are nici o treaba cu ce a spus WhiteWolf.Eu vreau sa aflu defapt ce voia sa faca el,sa downlodeze jocul intelgral apoi sa faca upgrade or what?

PS: Eu am downlodat Full Game Client ceea ce mi-a dat WhiteWolf,similar cu ce am gasit pe battle.net la game client primul tab.

Un cont de trial poate ajunge doar pana la lvl 20, nu are voie sa vorbeasca in chat, nu are voie sa faca trade etc. Acolo unde scrie upgrade to full version tu dadeai sa upgrade la un cont de Cataclysm dintr-un cont de trial, adik sa platesti Vanilla Wow,TBC,WOTLK si Cataclysm.

Ca sa joci Catalcysm trebuie sa cumperi mai intai toate expansions. Nu poti sa cumperi doar una, si nu poti sa iti faci cont de trial si sa platesti 60 de zile etc.

Link to comment

Help,putin confuz :dontknow:

Am downlodat tot jocul,am dat upgrade(cred),intru in joc,colt stanga-jos imi scrie v 4.0.4 13329(release).Am introdus cont&parola(trial version),apoi mi-a aparut fereastra cu charactere,iar in susul ei scria " Upgrade to full version ".Ok am dat click si am fost redirectionat pe pagina battle.net.Am mai umblat vreo 10 minute pe acolo si am dat de upgrade.Costa 100$ all pack.-.-"

Intrebarea mea: Daca achizitionez o cartela de 60 de zile,pot face update la cataclysm?

Nu are nici o treaba cu ce a spus WhiteWolf.Eu vreau sa aflu defapt ce voia sa faca el,sa downlodeze jocul intelgral apoi sa faca upgrade or what?

PS: Eu am downlodat Full Game Client ceea ce mi-a dat WhiteWolf,similar cu ce am gasit pe battle.net la game client primul tab.

Ce ti-am zis? Cand ti-am zis? N-am mai postat pe aici de multa multa vreme pana recent, si sunt si eu putin confuz acuma.

Link to comment

Tol Barad

* Winning as an attacker now rewards players with 1800 Honor Points, up from 180. Winning as a defender still rewards players with 180 Honor Points.

Tol Barad e foarte greu de castigat in ofensiva. Pentru a remedia asta Blizzard a implementat quote-ul de mai sus. Ce face acest quote e simplu...oricine e acum in aparare va pierde. De fiecare data. Nu pentru ca nu ar putea apara(care e foarte usor), ci pentru ca in 2 ore jumate poti ataca pentru 1800 honor. 1800+90>>>>>>>>>>>>>>>>180+180.

Tare a gandit-o developerul care a venit cu idea.

Link to comment

Tol Barad e foarte greu de castigat in ofensiva. Pentru a remedia asta Blizzard a implementat quote-ul de mai sus. Ce face acest quote e simplu...oricine e acum in aparare va pierde. De fiecare data. Nu pentru ca nu ar putea apara(care e foarte usor), ci pentru ca in 2 ore jumate poti ataca pentru 1800 honor. 1800+90>>>>>>>>>>>>>>>>180+180.

Tare a gandit-o developerul care a venit cu idea.

wow adica in doua ore iti iei un wrathful o.O ?(ma rog,sansa sa`ti iei,daca castigi)

prin ianuarie o sa ieftineasca astia jocu :-? ?

Link to comment

Tol Barad e foarte greu de castigat in ofensiva. Pentru a remedia asta Blizzard a implementat quote-ul de mai sus. Ce face acest quote e simplu...oricine e acum in aparare va pierde. De fiecare data. Nu pentru ca nu ar putea apara(care e foarte usor), ci pentru ca in 2 ore jumate poti ataca pentru 1800 honor. 1800+90>>>>>>>>>>>>>>>>180+180.

Tare a gandit-o developerul care a venit cu idea.

Deci, aia care stau in aparare, vor pierde, nu pentru ca e greu sa aperi, ci pentru ca vor ataca? Ce-ai fumat?

Link to comment

Deci, aia care stau in aparare, vor pierde, nu pentru ca e greu sa aperi, ci pentru ca vor ataca? Ce-ai fumat?

Nu, cei care stau in aparare vor pierde inadins pentru ca e de mult mai avantajos sa pierzi (si sa castigi atacul peste 2.5 ore), decat sa aperi Tol Barad

Sa zicem ca Alianta are Tol Barad la ora 10 dimineata cand incepe prima bataie. Alianta pierde, ia 90 honor, Horde-ul castiga ia 1800. Peste 2 ore jumate, Tol Barad va fi al Horde-ului, Alianta castiga si ia 1800 honor, Horde-ul pierde ia 90.

===>Pana in acest moment Alianta si Horde au luat 1890 honor<============

Insa SA ZICEM ca peste 2 ore jumate, Alianta se decide sa apere Tol Barad si castiga. O victorie in defensiva da 180 de honor, Horde-ul pierde si ia 90. Peste 2 ore jumate Alianta tot are Tol Barad, si din nou Horde-ul ataca. De data asta Horde-ul castiga, o victorie in ofensiva da 1800 honor, Alianta pierde si ia 90.

Astfel pentru ca s-au pus sa apera Alianta a luat 2160 Honor. Horde-ul a luat intre timp 3780 Honor.

Morala este: orice ai face, nu e in interesul tau se aperi Tol Barad.

Link to comment
Guest Dexter_Brown

cel mai probabil ai 2h wep

ce am? 2 ore wep?

ataca foarte incet totusi. Cand joc si bag iteme +agility ataca din ce in ce mai repede. Asta sa fie?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...