Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Same shit. la hoarda faci maxim 2 bguri intr-o ora iar la alianta faci si 4. deci ori la hoarda ori la alianta cam tot la fel de rpd strangi honor.

Da, dar personal prefer sa castig de 2 ori si sa imi pierd vremea decat sa pierd pe 3/4 ori :).

Ceva amuzant. Ensidia s-a apucat de 10 man raiding pentru world first-uri :)

Balance at its finest!

Link to comment

Ceva amuzant. Ensidia s-a apucat de 10 man raiding pentru world first-uri :)

Balance at its finest!

10 si 25 au aceeasi dificultate acum, singura problema e de compozitie si de adunat oameni, oricum cat mai conteaza world first avand in vedere ca tot ladderul asta e neoficial si blizz don't give a shit for it.

Link to comment
Guest StephenMischief

Downloading. Maine iau Cata si ma bag. :)

Cum adica downloding?Downlodez jocul sau ce...

PS: Nu e nevoie sa repetati toata povestea cu cumpararea jocurilor bla bla bla.Sunt doar confuz: ce vrea WhiteWolf sa downlodeze.

Link to comment

Cum adica downloding?Downlodez jocul sau ce...

PS: Nu e nevoie sa repetati toata povestea cu cumpararea jocurilor bla bla bla.Sunt doar confuz: ce vrea WhiteWolf sa downlodeze.

Eh? Poti downloada jocul integral. Iti trebuie un cont platit lunar ca sa te si joci pe serverele oficiale( aici vine partea care nu o vrei repetata) insa poti downloada tot jocul fara probleme.

http://us.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/wow-installers/WoW-4.0.0-WOW-enGB-Installer.exe

Link to comment

Dracie... Da ulduar cum se face? Trebe sa ne urcam in masini si sa omoram gigantii aia?

steff,de ce spui ca sunt doar tigani pe sylvanas?

am fost intr`o guilda,inca mai activeaza cred,FacetiLoc,de la alianta,a fost foarte de treaba...

Multi romani joaca la hoarda, prima data cand mi-am facut char acolo toti ratati injurau si sufereau de gear...cocalari.

cat despre ulduar este relativ simplu, vorbesti cu bran sa inceapa encounterul apoi distrugeti turnurile si dupa incepeti encounterul cu flame.

Link to comment

Multi romani joaca la hoarda, prima data cand mi-am facut char acolo toti ratati injurau si sufereau de gear...cocalari.

cat despre ulduar este relativ simplu, vorbesti cu bran sa inceapa encounterul apoi distrugeti turnurile si dupa incepeti encounterul cu flame.

Apoi ne urcam in masinile alea,si omoram tot?Am omorat cativa,dar aia nu dropeaza nimic?

@.@Da,joc pe privat.

Link to comment
Guest StephenMischief

Cred ca saptamana asta o sa ma bag si eu pe WoW.Sa scap de niste treburi prin casa si dau repde fuga la magazin sa imi iau cartela de 60 de zile.

Sa imi spuneti si mie pe ce realm sunteti,daca aveti vreo comunitate de romani pe acolo etc.

Link to comment
Guest StephenMischief

Help,putin confuz :dontknow:

Am downlodat tot jocul,am dat upgrade(cred),intru in joc,colt stanga-jos imi scrie v 4.0.4 13329(release).Am introdus cont&parola(trial version),apoi mi-a aparut fereastra cu charactere,iar in susul ei scria " Upgrade to full version ".Ok am dat click si am fost redirectionat pe pagina battle.net.Am mai umblat vreo 10 minute pe acolo si am dat de upgrade.Costa 100$ all pack.-.-"

Intrebarea mea: Daca achizitionez o cartela de 60 de zile,pot face update la cataclysm?

Nu are nici o treaba cu ce a spus WhiteWolf.Eu vreau sa aflu defapt ce voia sa faca el,sa downlodeze jocul intelgral apoi sa faca upgrade or what?

PS: Eu am downlodat Full Game Client ceea ce mi-a dat WhiteWolf,similar cu ce am gasit pe battle.net la game client primul tab.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...