Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

60->70, 70->80, 80->85. E o mica diferenta, si ca level, si ca numar de zone. Sincer, prefer sa fie zonele mai bine facute si mai putine.

Questuri noi care nu mai sunt 80% du-te culege 5 frunze, 7 urechi si 2 ochi. Sau omoara x mobi. Sunt foarte diverse atm, ai trecut un char prin zonele noi sau vorbesti din auzite?

am dat quit la joc, insa am trecut caractere si de la horde si de la alliance in beta prin toate zonele noi. Experienta e mult superioara fata de experienta precedenta in leveling, insa tot un grind este. Vei simti asta cand vei levela alte caractere. In wotlk de exemplu, cand ai facut level la primul DK...cel putin pentru mine a fost o experienta superba zona de start pt DK. La al doilea DK deja era ceva de genul full grind mode, si al 3-lea era deja ZZZ

catalcysm, prima data cand am facut Lakeshire de exemplu. Woah <3. A doua oara era deja snoozefest. Stonetalon, de 10000 de ori mai bun decat versiunea initiala, prima data cand il vezi pe Garrosh aruncand-ul pe ala e great. A doua oara in Stonetalon, si deja e booring.

Punctul meu, e ca tu zici ce grozav e expansionul asta, ce fun sunt questurile la 5 zile dupa ce a fost lansat jocul. E ca o jucarie noua care a primit-o unul de 5 ani, best thing in the world. Give it some time...

Link to comment

Am o probl la wow....cand intru, joc 5 minute si imi ingheata pur si simplu imaginea .... tre sa dau restart si tot asa...ce sa fac? tin sa mentionez k , calc are mai mult decat minimum system req

Updateaza driverele la placa video sunet etc. tot. da un repair wow, daca nu functioneaza reinstall windows.

Link to comment

Updateaza driverele la placa video sunet etc. tot. da un repair wow, daca nu functioneaza reinstall windows.

Ms...Sper sa mearga...dak nu dau un edit:)

EDIT: Mda...nu merge,dar eu l-am mai avut o data, tot asa facea si nu stiu ce i-am facut sa nu mai faca. Acum si cu toate detaliile la minim pe windowed mode se blocheaza..:|

EDIT 2 : Rezolvat....aveam niste USB-uri busite si am scos toate USB-urile si nu mai face...joc de 2 ore deja...

Link to comment

60->70, 70->80, 80->85. E o mica diferenta, si ca level, si ca numar de zone. Sincer, prefer sa fie zonele mai bine facute si mai putine.

Questuri noi care nu mai sunt 80% du-te culege 5 frunze, 7 urechi si 2 ochi. Sau omoara x mobi. Sunt foarte diverse atm, ai trecut un char prin zonele noi sau vorbesti din auzite?

Tot la fel este doar ca s-a aplicat modelul Outland (TBC), spun asta dupa ce am trecut un char prin 1-60 si altul 80-85, insa experienta jocului la low level a crescut considerabil.

Link to comment

E o chestie pe care o fac noobs, in incercarea lor de a fugi de tine, dar sunt orientati cu fata spre tine, si merg cu spatele ... ala e backpeddal.

NU chiar, de exemplu ca warrior in pvp daca faci backpeddal esti de rasul lumii, dar ca hpala in unele situatii este indicat.

Link to comment

ai vazut bine :) sunt curios la cat se va ajunge.

Depinde de cate tier-e vor fi in expansion. Fiecare tier creste drastic healthul.

Daca va fi Tier 11(BD,BoT,To4W), Tier 12(Firelands), Tier 13(War of the Ancients) si Tier 14(Deathwing Raid) atunci te poti astepta la tanks cu 380k health si dpseri cu 250k.

Trebuie sa zic ca forumurile oficiale de la Blizz sunt extrem de amuzante de citit in ultima vreme. Holy Paladins au fost nerfed si nu le vina sa creada ca au fost redusi la nivelul celorlalti healeri. Guilde de 25 care se qq pentru ca guildele de 10 le iau gloria. Si mii de tearsuri @ ce grele sunt heroicsurile.

Cum Arenele incep maine, ma astept la un nou val de QQ.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...