Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

La fel ca orice alt druid, nu ai abilitati diferite daca esti alta rasa, tot p-alea le ai.

Lvl 30-40 faci in 5 ore MAXIM, proprie experienta, doar din Random Classic Dungeon - healer. Ca si tank faci mult mai repede, cel mai greu faci ca dps.

Se referea la raciale cred.

M-am speriat cand am auzit 30-40 in 3 ore T_T, cand mi-am crescut primul char pe blizz (2 3 luni dupa ce s-a bagat tbc) faceam cam 3-4 levele pe zi (de la 30 in sus).

Link to comment

@mmc & Lancelot : Ati crescut vreun char de cand s-a implementat patch'ul nou? cel premergator cataclysmului. (cred ca e 4.0.1) . Eu le povesteam prin skype unele chestii prietenilor mei si nu le venea sa creada.

Cat despre fast-leveling, sunt deja multi magi NE de 80, so go figure.

si eu am auzit ca la ultimul patch, odata cu oferta aceea de 5 euro sau dolari sau cat o fii pentru wow si tbc si 10 pt LK , au marit si rata exp.

nu nu am crescut de cand cu noul patch. Ma pastrez ptr Cata cu crescutul de la 0 :)

Link to comment

Imi poate spune cineva, cam cati $ imi trebuiesc pentru a cumpara tot ce trebuie pentru a avea acces la blizzard servers ?

Momentan ar costa in jur de 150 ron(Vanila+TBC+Wrath) + alt 150 ron Cataclysm din 7 decembrie. Era o oferta de la Blizz sa cumperi Vanila+TBC+Wrath pentru 20 Euro pana in 29 noiembrie insa acum nu e disponibila(cum tocmai lanseaza expansionul e un prilej bun sa faca extra $,probabil vor reveni la 20 Euro dupa Ianuarie).

Pe langa asta costa 12Euro pe luna.

Link to comment

De ceva vreme am probleme cu low fps ingame, imi merge bine si deodata scade, de ex: in bg am cam 30 joc putin apoi scade la 15-10 fps, in raidurile de 25 cam 12 fps, in raidurile de 10 cam 15 fps...

Frustrarea mare este ca am laptopul destul de bun.

Intel pentium dual core T4200

(2.0 ghz, 800 MHz fsb)

NVIDIA GeForce 9400M G

si 4 gb RAM.

Am incercat sa instalez windowsul, jocul etc. dar nu am rezolvat nimic.

Am cumparat suport pentru racire cu 3 coolere, si cam tot nimic.

Are cineva vreo idee?

Link to comment

De ceva vreme am probleme cu low fps ingame, imi merge bine si deodata scade, de ex: in bg am cam 30 joc putin apoi scade la 15-10 fps, in raidurile de 25 cam 12 fps, in raidurile de 10 cam 15 fps...

Si eu am patit asa, avea momente in care mergea cu 30-40 fps'uri si dupa scadea la 5-10 sau chiar mai putin, iar dupa asta crestea inapoi si era foarte annoying; cand ti-era lumea mai draga pac frame'uri. Problema era de la cooler, care era cam plin de praf si stuff like that.

Dar avand in vedere ca tu ai laptop..nu stiu ce sa zic, poate si la tine a intrat prafu acolo.

Link to comment

Neata !! Am downloadat WoW (trialul de 10 zile) si ma intreb:dupa ce imi expira trialul si vreau sa am toate features (sa ma fac mai mult de 20 sa pot sa bag in party s.a.m.d) trebuie sa cumpar CDurile cu WoW sau e de ajuns sa cumpar doar un 60 Days GameCard?

Link to comment

Neata !! Am downloadat WoW (trialul de 10 zile) si ma intreb:dupa ce imi expira trialul si vreau sa am toate features (sa ma fac mai mult de 20 sa pot sa bag in party s.a.m.d) trebuie sa cumpar CDurile cu WoW sau e de ajuns sa cumpar doar un 60 Days GameCard?

Trebuie sa cumpero toate jocurile apoi cumperi game carduri lunar. sau platesti cu cardul.

Link to comment

Neata !! Am downloadat WoW (trialul de 10 zile) si ma intreb:dupa ce imi expira trialul si vreau sa am toate features (sa ma fac mai mult de 20 sa pot sa bag in party s.a.m.d) trebuie sa cumpar CDurile cu WoW sau e de ajuns sa cumpar doar un 60 Days GameCard?

Trebuie sa iei jocurile, dar daca iti plage portofelu sa dai 200 de lei pe ele, ia-le pe rand, incepand cu vanilla wow, la care mai primesti 30 de zile in plus la trial. Vezi sa dai update la trial ( preferabil inceput de cand iti iei wow, sa nu pierzi din zile), si sa nu gresesti dand update la nimic, asa cum am facut eu, si am pierdut alea 10 zile xD .

Link to comment

Acum au scos oferta deoarece Cataclysm e pe punctul de a fi lansat(alti 35 euro). E o ocazie buna pentru Blizz sa mulga inca ceva $. Nu cred ca va reveni pana in Ianuarie/Februarie.

Cand au bagat wotlk pe langa trial primisem si un gift de 12 zile...oare mai baga si acum la cata:P?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...