Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Banuiesc ca el e speced healer si ca sta prea mult in queue asteptand un tank sa intre :P

Sugestia mea e sa uiti de healing pana la max level.

Ai intuit corect :)

Nu uit de healing, imi place sa fac asta, mai ales daca tankul e bun. De exemplu ieri am facut SM - Graveyard din 2 pulls, nici eu si nici tankul avand heiloom items, a fost amuzant.

Link to comment

2 pulls? da-mi voie sa nu te cred .. data viitoare fa si un film sa se convinga si noobi ca mine .

Probabil se refera ca nu s-au oprit decat o data. E foarte usor ca tank sa iei 2 packs in Scarlet M si cand raman doar un sfert din mobi sa pull alt pack si altul etc.

Opt ,iti ia 3 zile ca sa faci level 40 de la level 30. In ritmul asta tu ajungi 85 prin ianuarie.

Link to comment

Probabil se refera ca nu s-au oprit decat o data. E foarte usor ca tank sa iei 2 packs in Scarlet M si cand raman doar un sfert din mobi sa pull alt pack si altul etc.

Opt ,iti ia 3 zile ca sa faci level 40 de la level 30. In ritmul asta tu ajungi 85 prin ianuarie.

Joc wow de 4 zile pe priest .... 30-40 am facut in cateva ore :)

@ZBK Nu am nici un motiv sa te mint, eram in sm armory.

Link to comment

Am incercat sa dau upgrade la Cataclysm in seara asta dar nu merge.

Eroarea este: "There has been an error processing your request."

Mentionez ca am card Visa Electron. Bani pe card am mai multi decat necesita jocul, nu vad ce nu merge, datele le-am verificat de n ori.

Link to comment

Am incercat sa dau upgrade la Cataclysm in seara asta dar nu merge.

Eroarea este: "There has been an error processing your request."

Mentionez ca am card Visa Electron. Bani pe card am mai multi decat necesita jocul, nu vad ce nu merge, datele le-am verificat de n ori.

hmm. asa mi-a aparut si mie cand mi-am luat wotlk. bc a mers sa iau de la ei de pe site , dar wotlk nu. nu am asteptat dupa raspunsul lor de la support si l-am comandat de altudenva , digital buy . nush daca merge si ptr cataclysm , sa cumperi un cod si sa il activezi pe cont.

Link to comment

hmm. asa mi-a aparut si mie cand mi-am luat wotlk. bc a mers sa iau de la ei de pe site , dar wotlk nu. nu am asteptat dupa raspunsul lor de la support si l-am comandat de altudenva , digital buy . nush daca merge si ptr cataclysm , sa cumperi un cod si sa il activezi pe cont.

Ar trebui sa mearga, dar in legatura cu codul nu poate de cat dupa data de 7.

Link to comment

@mmc & Lancelot : Ati crescut vreun char de cand s-a implementat patch'ul nou? cel premergator cataclysmului. (cred ca e 4.0.1) . Eu le povesteam prin skype unele chestii prietenilor mei si nu le venea sa creada.

Cat despre fast-leveling, sunt deja multi magi NE de 80, so go figure.

Link to comment

si eu am auzit ca la ultimul patch, odata cu oferta aceea de 5 euro sau dolari sau cat o fii pentru wow si tbc si 10 pt LK , au marit si rata exp.

au facut multe schimbari watch mmo-champion.com

la meserii e teroare ;(

iteme bam bam new things

clasele o sa schimbe radical situatia in arena ;D

edit:

much more pvp

The clash between the factions has also never been so hotly contested: Battleground brackets now match up teams more evenly. The new brackets span five levels each, except the final bracket composed of level 85 players:

10-14 30-34 50-54 70-74

15-19 35-39 55-59 75-79

20-24 40-44 60-64 80-84

25-29 45-49 65-69 85

yanw

Fighters can also join the battle in Arathi Basin, Eye of the Storm, and Alterac Valley at an earlier level than ever before:

Level 10 - Arathi Basin and Warsong Gulch

Level 35 - Eye of the Storm

Level 45 - Alterac Valley

Level 65 - Strand of the Ancients

Level 75 - Isle of Conquest

Level 85 - Battle for Gilneas and Twin Peaks

Link to comment

@mmc & Lancelot : Ati crescut vreun char de cand s-a implementat patch'ul nou? cel premergator cataclysmului. (cred ca e 4.0.1) . Eu le povesteam prin skype unele chestii prietenilor mei si nu le venea sa creada.

Cat despre fast-leveling, sunt deja multi magi NE de 80, so go figure.

Race change si da, cresc un char dar 30-40 in 3 ore fara RAF e SF.

Link to comment

Salut ! am citit vag pe net.... stie cineva cam in ce fel o sa se prezinte Worgen - Druid - Feral !? in materie de PVP / PVE ?

La fel ca orice alt druid, nu ai abilitati diferite daca esti alta rasa, tot p-alea le ai.

Lvl 30-40 faci in 5 ore MAXIM, proprie experienta, doar din Random Classic Dungeon - healer. Ca si tank faci mult mai repede, cel mai greu faci ca dps.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...