Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Hihi ding 80 cu DK-ul.

@Rogue sau pala(cica prot e bun) pentru BG? :>

eu zic pala, e mai usor de jucat din moment ce ai healz/bula/armura stuff like that.

cu rogue tre sa pandesti lumea, sa nu te bagi in lupta daca n-ai cd's facute...si cand te prinde un warr, incepi rugaciunea ca sa nu mori pacatos

Link to comment

wowc3.jpg

Blizzard a anuntat astazi ca WoW a atins 12 milioane de subscriptii si au lansat urmatorul comentariu.

“The support and enthusiasm that gamers across the world continue to show for World of Warcraft reaffirms our belief that it offers one of the best entertainment values available today,” a spus Morhaime.

“We are as committed as ever to taking the game to new heights, and we look forward to demonstrating that with Cataclysm in December.”

Blizzard a anuntat luni ca urmatorul expansion Cataclysm va fi lansat pe 7 decembrie.

Link to comment

Puteti sa imi spuneti si mie cum unii wariori au o magie ca un fel de vartej..se invart cateva secunde si iau mult damage.. eu am un warrior cu talente la fury si as vrea sa stiu daca as putea face si eu acea miscare...va multumesc.

Ala se numeste whirlwind,din cate stiu e la warrior fury pe la jumatatea talentelor.

EDIT: Lol,nu il gasesc la talente,si pe warrior nu l`am invatat,deci unde ii O.o

Link to comment

Pai si ala unde`i?Ca nu il am invatat pe war :|

Trebe sa fi in berseker stance sau cum?

Whirlwind e doar o rotire, il inveti de la trainer, trebuie sa fi In Berserker Stance

Bladestorm poate fi folosit in orice stance. Pentru al avea trebuie sa pui 51 de pcte in Arms(e talentul care cere 50 de pcte+ talentul in sine). In bladestorm te rotesti pentru 6 secunde.

Link to comment

Whirlwind e doar o rotire, il inveti de la trainer, trebuie sa fi In Berserker Stance

Bladestorm poate fi folosit in orice stance. Pentru al avea trebuie sa pui 51 de pcte in Arms(e talentul care cere 50 de pcte+ talentul in sine). In bladestorm te rotesti pentru 6 secunde.

Ahaaa,acum am inteles.

Tome cold weather e un heirloom,nu(eu fiind aliatul iubirii)?Deci il pot trimite unui char de la hoarda?(same acc,same realm)

Link to comment

din cate am incercat eu si experimentat .. , nu poti trimite, dar nu sunt sigur pentru ca .. din cate tin minte si bani incercam sa trimit. Acu-s cateva saptamani se discuta pe aici pe tema asta, unii ziceau ca se pot trimite iteme , altii ca nu .. pana cineva a zis ca poate doreai sa trimiti si gold, ceea ce nu se poate, ...and that made me thinking .. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...