Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

@!#$@!

Main Version:3.3.5a

Server Address:@!#$@!

Server Homepage:@!#$@!

Server Signup Page:@!#$@!

Rates:

-Kill XP: 15x

-Quest XP: 20x

-Gold: 20x

-Reputation: 20x

In the first week players will receive free Tier 10 or relentless (10-17 September)

Join now and you will not regret!

avem sectiuni pentru publicitate, warnup.

Edited by Stalk3r
Link to comment

@!#$@!

Main Version:3.3.5a

Server Address:@!#$@!

Server Homepage:@!#$@!

Server Signup Page:@!#$@!

Rates:

-Kill XP: 15x

-Quest XP: 20x

-Gold: 20x

-Reputation: 20x

In the first week players will receive free Tier 10 or relentless (10-17 September)

Join now and you will not regret!

Romanian community and you wrote that in english, smartass

Link to comment
Guest zainea91

Salut ... am si eu o problema cu jocu` :(( ( world of warcraft ) ...cand dau sa intru in jok imi da o eroare...http://img830.imageshack.us/i/eroaret.jpg/

... :angry1: am formatat calculatorul dar degeaba nici Repair nu pot sa ii dau...l`am si reinstalat ... tot aceeasi eroare mio da :crybaby: cine stie pls help !!!

Edited by zainea91
Link to comment

Patch 4.0.1 now on Test Realms

Patch 4.0.1 is now available on test realms (=not beta, the regular test realms). People who aren't in the Cataclysm beta yet can now test most of the Cataclysm features, aside from anything requiring leveling.

:D

Asta oare inseamna ca se lanseaza pana la blizzcon :-s?

Link to comment

Nu pupam Cata inainte de craciun, asta iti garantez. Plus, mai au mult de lucru la unele chestii.

Ba da.

Patchul de prewotlk a fost pe serverele de test (ptr) 6 saptamani, si a fost lansat live pe 15 octombrie in Europa (asta e motivul pentru care cele mai vechi achievements sunt in 15 octombrie 2008). O luna mai tarziu a fost lansat wotlk(13 noiembrie). Totul decurge foarte asemanator.

Orice nu e gata pana atunci va fi fie scrapped fie intarziat pentru patchuri viitoare. As zice ~18-25 noiembrie data de lansare.

Link to comment

Ba da.

Patchul de prewotlk a fost pe serverele de test (ptr) 6 saptamani, si a fost lansat live pe 15 octombrie in Europa (asta e motivul pentru care cele mai vechi achievements sunt in 15 octombrie 2008). O luna mai tarziu a fost lansat wotlk(13 noiembrie). Totul decurge foarte asemanator.

Orice nu e gata pana atunci va fi fie scrapped fie intarziat pentru patchuri viitoare. As zice ~18-25 noiembrie data de lansare.

Blizzard a aratat ca stie sa scoata banul de peste tot. Poate, cum zici tu, in noiembrie, dar aia in cel mai bun caz. Oricum, trebuie sa se puna serios pe lucru. Ce e pe beta e jale fata de cum arata TBC inainte de lansare.

Link to comment

De ce jalnic, ai vazut ultimile builduri? Toate zonele sunt gata, lipseste itemizarea la cele peste level 83 Uldum si Twilight Highlands. TBC parca nu a avut tot gata in beta. "Bebe" de pe mmo-champ spune ca e posibil o lansare pe 2 noiembrie, vom vedea, dar eu zic ca e anul asta.

Link to comment

De ce jalnic, ai vazut ultimile builduri? Toate zonele sunt gata, lipseste itemizarea la cele peste level 83 Uldum si Twilight Highlands. TBC parca nu a avut tot gata in beta. "Bebe" de pe mmo-champ spune ca e posibil o lansare pe 2 noiembrie, vom vedea, dar eu zic ca e anul asta.

TBC avea relativ tot de la inceptul Beta-ului. Singurele zone care nu erau gata initial erau Shadowmoon(ce era blocata de invisible walls) si Netherestorm(partea din dreapta hartii nu avea nici un NPC). Cataclysm nici macar nu are textura de female worgen momentan..

Link to comment

Depinde in ce val ai intrat in beta, la inceput, din ce-mi aduc aminte multe zone erau inaccesibile, in BEM de exemplu primeai un debuff - no man's land - care te teleporta in Hellfire, nici de Nagrand nu-mi aduc aminte sa fi fost up de la inceput, da teoretic mai totul e gata cand se incepe beta, doar ca urmeaza testarea lor care se desfasoara progresiv sub atenta lor monitorizare.

Link to comment

Depinde in ce val ai intrat in beta, la inceput, din ce-mi aduc aminte multe zone erau inaccesibile, in BEM de exemplu primeai un debuff - no man's land - care te teleporta in Hellfire, nici de Nagrand nu-mi aduc aminte sa fi fost up de la inceput, da teoretic mai totul e gata cand se incepe beta, doar ca urmeaza testarea lor care se desfasoara progresiv sub atenta lor monitorizare.

Comparam beta-ul de TBC cu beta-ul de Cataclysm cam in aceeasi perioada. Pe vremea asta in beta-ul de TBC erau gata noile talente, faceau doar mici ajustari pe ici si colo, mai schimbau un cooldown sau niste valori pentru balancing. Aici, se schimba mult prea frecvent talente intregi. Dispar abilitati, apar altele. Mi se pare un pic cam haotic, si da impresia ca inca nu au o imagine clara a claselor.

Acuma, recunosc, astea se intamplau ultima data cand am trecut prin beta, adica saptamana trecuta-acuma doua saptamani. Tot ce vreau e sa nu se grabeasca din cauza celor care nu mai au rabdare sa puna la punct tot ce trebuie. Nu vreau sa fie ca si WotLK, sa se grabeasca, renuntand total la o bucata de continut doar ca sa faca pe plac comunitatii.

Link to comment

la ce continut au renuntat in wotlk ?

Gundrak Raid

Utgarde Raid(http://www.eurogamer.net/articles/world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king-interview?page=2). Apropo daca verifici linkul vezi si cum initial trebuia sa dai foc la cladiri in CoS.

Trebuia sa fie o intreaga zona Azjol Nerub...ei au comprimat-o in 2 instante

Crystalsong Forest

WOTLK trebuia sa aibe 3 acts.Wrathgate trebuia sa fie primul. Celelalte 2 au fost taiate. Hey look guys, its an entire army in front of ICC that doesn't notice the guys right behind it!

Coldarra trebuia sa fie o zona pentru lvl 80 questing de genul Isle of Quel'Danas.

Ulduar nu are vreo 3 bosi(Nici macar Blizz nu poate sa explice de ce Tyr nu este in Ulduar, au incercat sa implice ca Vezax=Tyr insa era clar ca au uitat de el)

Wintergrasp trebuia sa aiba avioane...

Link to comment

Utgarde raid era in planurile lui Tigole (Jeff Kaplan), a plecat si s-a risipit. Despre celelalte nu am citit in mod expres, stiu ca erau niste presupuneri facute de catre fani, posibil sa gresesc. Oricum, daca WotLK ar fi avut tot ce zici tu, s-ar fi lansat in 2009, plus ca nu ar mai fi avut ce sa bage in TBC sa-l prelungeasca, iar expansionul curent s-ar fi intins pe vreo 3 ani.

Am mai zis pe alt forum, pe mine m-a dezamagit ICC la partea de lore, RP.

Link to comment

Utgarde raid era in planurile lui Tigole (Jeff Kaplan), a plecat si s-a risipit. Despre celelalte nu am citit in mod expres, stiu ca erau niste presupuneri facute de catre fani, posibil sa gresesc. Oricum, daca WotLK ar fi avut tot ce zici tu, s-ar fi lansat in 2009, plus ca nu ar mai fi avut ce sa bage in TBC sa-l prelungeasca, iar expansionul curent s-ar fi intins pe vreo 3 ani.

Am mai zis pe alt forum, pe mine m-a dezamagit ICC la partea de lore, RP.

Multe dintre resursele alocate wow-ului s-au dus spre viitorul lor mmo(inca neanuntant numele), astfel ia mult mai mult sa creeze content decat se astepta.

Eu am fost chiar impresionat de lore in Ulduar(faptul ca globul ala trimitea un semnal catre cer am observat cand l-am omorat prima data pe Loken, si mi-a placut cum au folosit asta @ Algalon).

Si apoi a venit Argent Tournament. Yo guys, lets butcher ourselves at the Lich King's doorstep.Its not like he could rez us all as scourge or smth. Cand l-am vazut prima data pe Tyrannus executand toata armata de Coliseum Champions intr-un foc am picat pe jos de ras.

And when you can't go overland? Go under, through the underground cavern of Azjol-Nerub, home of the spiderlike Nerubian race that was one of the first to succumb en masse to Arthas' Scourge (old-school WarCraft players know them as Crypt Fiends and Crypt Lords). "It's going to be exterior terrain, but underground," says Stockton of World of WarCraft's first subterranean zone. "It'll feel like you're in a cave, but it'll be gigantic. Buildings, temples -- a look and feel very similar to Naxxramas, since [the Nerubians] are where the Scourge stole that architecture from."

"There are still pockets of Nerubians down there literally fighting for their lives," adds Metzen, spilling that not every Nerubian heeds the call of the Lich King. "And we have any number of plans about how they play into things. What are they about? Are they principled, or even worse in some ways than the Scourge itself?"

@ Azjol.

Link to comment

Intre noi fie vorba, la ce ar mai fi folosit o inca zona noua fie ea si subteran? Goale sunt destul in Northrend, lipsite de jucatori pentru ca pur si simplu nu mai exista vreun scop bine definit de a le vizita, un pic de dailies in ICC, inca un pic in Sholazar si cam asta e tot pentru majoritatea sau deloc pentru mine. Iar in loc sa bage un alt raid cu 10 pack-uri de trash si facerolled bosi au bagat Coliseum, care macar nu a mai avut trash plictisitor si useless.

Totusi, contentul asta se poate baga in urmatoarele expansionuri pentru a nu uita de Northrend si a-l lasa de izbeliste precum au facut cu old Azeroth pana in Cataclysm sau cu Outland, la urma urmei, Aegwynn s-a confruntat cu Sargeras (avatar) in Northrend.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...