Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Whoaa,hunteru e super tare in bg.

Ia ce scor de bruzli am facut http://img690.imageshack.us/img690/4397/screenhunter01aug312329.gif

Nici n`am crezut vreodata ca o sa fac atatea killuri :))

Petu ajuta mult,ca hoarda nu mai stie in care sa deie,si moare :lol:

[Eu is lumbalumba]

asa am facut si eu 34 cu 1 ... >.> not a big deal...

dc nu iti cresti un char la 80 ? zic ca e mai eficient decat sa iti faci jdemii de alturi..

Link to comment

Sunt 5 feluri de embleme, Frost > Triumph > Conquest > Valor > Heroism , frost le iei din icc / rs iar triumph din orice alt raid mai vechi + orice random, dupa care te duci in dalaran la emblem vendors si poti schimba emblemele intre ele de exemplu schimbi 10 triumph > 10 conquest > 10 valor > 10 heroism ( numai in ordinea asta poti schimba ) , tine frost pt tier si itemele de la vendor, fa doar randoms pt triumph ca merge repede :)

Link to comment

Sunt 5 feluri de embleme, Frost > Triumph > Conquest > Valor > Heroism , frost le iei din icc / rs iar triumph din orice alt raid mai vechi + orice random, dupa care te duci in dalaran la emblem vendors si poti schimba emblemele intre ele de exemplu schimbi 10 triumph > 10 conquest > 10 valor > 10 heroism ( numai in ordinea asta poti schimba ) , tine frost pt tier si itemele de la vendor, fa doar randoms pt triumph ca merge repede :)

Eu emblem of triumph am primit o singura data 2 si am facut 2 dungeonuri.

Nu se ia o singura data pe zi, sau cum?

Link to comment

Eu emblem of triumph am primit o singura data 2 si am facut 2 dungeonuri.

Nu se ia o singura data pe zi, sau cum?

Daca folosesti Dungeon Finder, la fiecare HC vei primii Emblem of Triumph x cati bosi sunt in respectivul HC + inca 2 daca ai folosit Random Dungeon Finder. Iar prima oara (pe zii) cand folosesti dungeon finder pentru heroics, vei primii 2x frost emblem, dupaceea vei primii 2x triumph

Link to comment

Daca folosesti Dungeon Finder, la fiecare HC vei primii Emblem of Triumph x cati bosi sunt in respectivul HC + inca 2 daca ai folosit Random Dungeon Finder. Iar prima oara (pe zii) cand folosesti dungeon finder pentru heroics, vei primii 2x frost emblem, dupaceea vei primii 2x triumph

Numa la hc primesc? Ca la random lich king dungeons am primit o singura data 2...

La random bc hc nu imi arata ca primesc embleme dinalea, deloc.

Link to comment

Numa la hc primesc? Ca la random lich king dungeons am primit o singura data 2...

La random bc hc nu imi arata ca primesc embleme dinalea, deloc.

La HC primesti (1 singura data pe zi) 2 EOF (emblem of frost) apoi primesti 2x EOT (emblem of triumph) la duengon parca primesti 1 singura data pe zi 2 eot.

Link to comment

La HC primesti (1 singura data pe zi) 2 EOF (emblem of frost) apoi primesti 2x EOT (emblem of triumph) la duengon parca primesti 1 singura data pe zi 2 eot.

Si mie la dungeon bc hc imi arata toate cu lacat si imi zice you do not have the required item. Despre ce e vorba? Ce item imi trebe?

LE: Paio spuneti si voi ca e vorba de LK HC :|

Link to comment

Si mie la dungeon bc hc imi arata toate cu lacat si imi zice you do not have the required item. Despre ce e vorba? Ce item imi trebe?

Iti trebuie chei de la reputation vendori asociati dungeonurilor respective. De exemplu pentru hc dungeons din Coilfang(in Zangarmash) iti trebuie cheia de la Cenarion Expedition.

Insa nu conteaza, deoarece nimeni nu face lvl 70 heroic si ai sta in queue 10 ani pe degeaba.

Fa lvl 80, pentru fiecare heroic iei 2xtriumph emblems+ nr de boss x 1 triumph. Emblems of frost iei 2pe zi(primul daily heroic)+ 5 pe saptamana(weekly raid) + ce iei din combinatia ICCuri(10,25,questuri de acolo) si VOA(ultimul boss pe 10,25)

Ah si 14 killuri/4 deaths fiind un hunter in echipa care bate 3:0 in 10-19 nu e exact motiv de mandrie. Daca te vei uita peste un an ce mandru erai cu atatea killuri vei rade de tine.

Link to comment

Whoaa,hunteru e super tare in bg.

Ia ce scor de bruzli am facut http://img690.imageshack.us/img690/4397/screenhunter01aug312329.gif

Nici n`am crezut vreodata ca o sa fac atatea killuri :))

Petu ajuta mult,ca hoarda nu mai stie in care sa deie,si moare :lol:

[Eu is lumbalumba]

Numai eu vad culorile messed up in screenul ala?

Btw, cate tone de memorie iti mananca skinul ala de minimap?

Link to comment

Nu vi se pare o prostie cu clasificarea in bg?

Cum sa bagi un player de lvl 10,cu unu de lvl 19,si ala de 19 posibil sa fie si plin de heilrooms?

plin cu ce =)))) ?

nu nu e o prostie :)

nu te obliga nimeni sa mergi la lvl 10 in BG, la fel ala de lvl 10 poate fi full heirloom si sa il toace pe altu de lvl 19 care nu are :)

Link to comment

Am o intrebare,am addonu ala recount,dar cum dau sa arete dmgul in chat?

Ca tot intreaba aia din instante de recount,dar nu stiu comanda.(/recount nu e)

---

Nu vi se pare o prostie cu clasificarea in bg?

Cum sa bagi un player de lvl 10,cu unu de lvl 19,si ala de 19 posibil sa fie si plin de heilrooms?

Trebuie sa ai o trompeta sau ceva asemanator pe interfata recountului. Click it.

Cum sa bagi un player de lvl 10,cu unu de lvl 19,si ala de 19 posibil sa fie si plin de heilrooms?

WSG are 8 tieruri 10-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70-79, 80. Intri in bg-uri numai cand ai x7+ in coada pana la x9.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...