Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Mai vreau sa`mi fac un char,pt bg si pvp :D

Ia ce am pe cont : un mage de lvl 11,inceput pe frost

un druid de 17,inceput pe prima(nu stiu cum se numeste)

un paladin de 9 :D

si waru de 61

Cu mageul cam iau bataie,ca am putin health,din 4 lovituri ma beleste un war

Cu druidu la fel,dau prea putin damage,mai bine dau cu spelluri sau lupt transformat(un matza de'aia)?

Paladinu e mai bun ca hunteru?

Nu exista lucru mai inervant in bg decat peturile,daca dau in pet ma omoara hunteru,daca dau in hunter(ca sa`i moara si petu) ma omoara petul :|

Mageul e bun ca da freeze(zic eu),cica un frost a batut un x(nu mai stiu ce era,paladin cica) si un war,i`a dat freeze warului,a omorat paladinu,apoi waru :bananadance2:

La level mai mare o sa am performante mai mari pe mage?

mage in general e tare vs warr, dar frost e imba vs warr :))

Daca vrei dmg pur fa-ti un warlock, are si pet si da si dmg tare :)

Sau ceva bun in pvp sau bg ar fi rogue.

Link to comment

Dai si tu acolo in ei... de preferat sa te pui sa tii defence sau eu mai stiu ce...

E si normal sa se fataie rogue, cauta tot timpul sa fie in spatele tau sa dea backstab.

Ideea e ca indiferent ce melee esti, vrei sa stai mereu in spatele adversarului. Deaia melee ar trebui sa se tot"fataie"(ca tot am folosit o data termenul) de colo colo :)

Link to comment

Mai vreau sa`mi fac un char,pt bg si pvp :D

Ia ce am pe cont : un mage de lvl 11,inceput pe frost

un druid de 17,inceput pe prima(nu stiu cum se numeste)

un paladin de 9 :D

si waru de 61

Cu mageul cam iau bataie,ca am putin health,din 4 lovituri ma beleste un war

Cu druidu la fel,dau prea putin damage,mai bine dau cu spelluri sau lupt transformat(un matza de'aia)?

Paladinu e mai bun ca hunteru?

Nu exista lucru mai inervant in bg decat peturile,daca dau in pet ma omoara hunteru,daca dau in hunter(ca sa`i moara si petu) ma omoara petul :|

Mageul e bun ca da freeze(zic eu),cica un frost a batut un x(nu mai stiu ce era,paladin cica) si un war,i`a dat freeze warului,a omorat paladinu,apoi waru :bananadance2:

La level mai mare o sa am performante mai mari pe mage?

Fa 80 cu un char prima data :| nu ca zbk care joaca de 1 luna pe blizz si are 3 charuri de 80 :| face doar lvl.

Link to comment
Guest Hollow

Joc de 2 luni btw .

Ursulica , cand joc nu o ard aiurea .. ca tine . Un character se duce la 80 in cam 10 zile . Ne-am apucat cam in acelasi timp .. eu dinguiam 80 cand tu aveai 31 sau ceva in genu .

bai frate , no offence dar cum dreaq un caracter la 80 in 10 zile ca nici daca nu dormi nu poti sa il faci ???:-?

Link to comment

bai frate , no offence dar cum dreaq un caracter la 80 in 10 zile ca nici daca nu dormi nu poti sa il faci ???:-?

tu joci macar wow ? daca esti newbie stai in banca ta :)

@ HighVoltage - joaca cu ce iti place nu ce iti zic altii ca e mai tare, pentru ca tu poate ( sigur ) ai fi mai bun de melee class si te iei dupa altii care zic ca mage e mai tare ... cand tu nu stii nici macar ca trebe sa te intorci dupa target cand castezi ceva.

Daca iti place o clasa, o sa inveti repede ... cum fac majoritatea playerilor.

Link to comment
Guest Hollow

tu joci macar wow ? daca esti newbie stai in banca ta :)

@ HighVoltage - joaca cu ce iti place nu ce iti zic altii ca e mai tare, pentru ca tu poate ( sigur ) ai fi mai bun de melee class si te iei dupa altii care zic ca mage e mai tare ... cand tu nu stii nici macar ca trebe sa te intorci dupa target cand castezi ceva.

Daca iti place o clasa, o sa inveti repede ... cum fac majoritatea playerilor.

dar pe tine te-a bagat cineva in seama ? te simti singur , esti trist sau ce ? l-am intrebat pentru ca nu inteleg cate questuri sa faci cat timp sa joci sa ajungi la lvl 80 in 10 zile.

Link to comment

Lasati-l ma in pace :P , poate e doar newb .. dar daca intradevar joaca pe privat si face aici pe privatehater-ul inseamna ca e un ratat .

Daca ati avea 5 charactere 80 ( druid , mage, shaman , dk , warrior ) la care meserie ati renunta din cele 11 ?

PS: 10 zile normale , in 3 zile aveam deja 60 :P

Link to comment

de 2 zile incoace am lag spikes de aproximativ 15-30 de secunde din 2 in 2 minute sau chiar mai des,internetu merge perfect il verific constant si nu are nimica,si e si prima oara cand patesc asa ceva am dat si reinstall la joc si tot o tine asa,aveti vreo idee sau e posibil sa fie de la ei?

+am luat in astea 2 zile mai multe DC's decat in 1 an

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...