Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

@chowder: nah :P nu e stilul meu..

Eram pe Ravencrest (Ravencrash) care a avut o periaoda de vreo 3 saptamani... cand pica 5 zile din 7, poate 6 uneori, la peak hours. Daca nu pica, era un lag infernal de nu puteai sa joci nimic... sau pica random...cate 5-10 minute la juma de ora si tot asa...

Si am zis sa ne mutam... Si cum era un vis mai vechi al fostei guilde (Ashes of War) sa jucam hoarda din cauza racialelor faine... am zis ca mergem undeva.. hoarda... Guilde master-ul avea si el un vis... sa faca o guilda 100% romaneasca de top 100.... asa ca am ales ajedenar... unde sunt fffff multi romani. E acolo guilda Maat de are vreo 300 de romani...

Am plecat core-ul de romani de pe Ravencrest acolo, ei ne-au platit faction change-ul, am facut merge cu vreo 15 alti romanasi mai bunicei... Au fost dubii... ptr ca in fosta guilda eram la 11/12 ICC25HC.. farmam... iar aici am merge-uit cu jucatori care aveau maxim full 264... Dar a mers fain, primul raid am dat 2 shots la LDW.. chiar a fost surprinzator... si putricide s-a dus dupa vreo 7-8 tryuri cred... cu vreo 10-15 oameni noi in raid...

O ardem acum la Halion25HC.... Era grupul noi + cativa faileri; inca nu avem numai skilled players... s-au dat vreo ~100 de wipeuri + alte cateva zile cand erau pelcati unii pe la mare, etc. Dar e in regula; am avut best try pe la 20%, pica in curand. :P

Bine...guilda numai de romani...pfft cate probleme pune si asta.... Fiecare are dreptate, fiecare comenteaza, plm e semn de punctuatie... aveam o fata + sotul ei in guilda... holy priest / mage... super buni oamenii. Au dat gquit tocmai pentru cum se vorbea pe vent (injuraturi, se tipa)... bine tipetele...suntem obisnuiti la cat de faileri sunt unii. :))

Cam asa am ajuns eu pe Jaedenar. :P

Link to comment

^and then they lived happily ever after!

Unii (romani) o iau razna de tot la faze de genul, am patit si eu si incepea sa injure ala de mama focului pe vent de iti venea sa intrii in pamant. E si o chestie ca in engleza nu suna asa urat injuraturile, adica parca sunt mai "linistite" :)

Link to comment

probabil asa sunt toate guilde cu o nationalitate predominanta,dar nu intelegem noi limba lor

Actually, nu. N-am fost in foarte multe guilde de genul asta, dar cel putin cand am fost la englezi, erau foarte civilizati. E o chestie ce tine de cultura pana la urma. Asa suntem noi, est-europenii. :)

Link to comment

BAahahahaah de la 0 si 950 resi (furious cu relentless... nici macar full wrathful offset), in 3 zile am ajuns la 1650+ mmr in 2s si 2k mmr in 3s. In a 3-a zis am luat merciless dedicated. XD Cine a zis ca pvpul e greu? :))

Am probleme la beastcleave cu gearul actual...ca nu am cum sa scap efectiv...doar sa pica si un dpser de la ei la cleave.

Link to comment

BAahahahaah de la 0 si 950 resi (furious cu relentless... nici macar full wrathful offset), in 3 zile am ajuns la 1650+ mmr in 2s si 2k mmr in 3s. In a 3-a zis am luat merciless dedicated. XD Cine a zis ca pvpul e greu? :))

Am probleme la beastcleave cu gearul actual...ca nu am cum sa scap efectiv...doar sa pica si un dpser de la ei la cleave.

la 1600 joaca orice nabar . :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...