Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Felicitari ptr kill. :)

Am si eu filmulet cu kill la lk10hc de o guilda romaneasca. :) Nu sunt publice inca filmuletele ca nu sunt full editat, dar:

LK 10 HC Part 1 -

LK 10 HC Part 2 -

(asta a fost acum vreo 2 saptamani)

Halion 10 HC - http://www.xfire.com/video/301533/

Saptamana asta pica Halion25HC 100%; iar la lich king 25 hc l-am dus ultima oara pe la 60% (dupa 5 tryuri or so). Guilda 100% romaneasca. :P

Guilda este nou creeata. A fost un mix de vreo 3 guilde; cred ca avem o luna de la merge. E greu sa faci o guilda din aceeasi natie, mai ales daca nu esti in top 200 sa vin lumea xrealm, dar poti sa faci un grup chiar bun de 25man... si sa ajungi acolo, in top 200 sau mai sus. Speram sa reusim asta cu halion25hc. :P

Link to comment

Ba da. Acum nu am sursa la indemana, insa am citit ca doar in jur de 4-5 milioane de conturi de wow sunt active momentan. Numarul a scazut drastic datorita Chinei(au fost si inca sunt probleme @ wow in china)+criza mondiala +plictiseala, etc. Sunt destul de sigur ca in lipsa la Cataclysm ar scadea si mai drastic numarul.

@ Noile talente. Plictisitor. Banuiesc ca si-au dat seama ca e deja luna iulie si eu nu au nici 30% din cataclysm gata, asa ca s-au apucat sa simplifice ca sa zica ca au facut ceva.

gresesti, acum ceva timp declarau ca peste 50% din bani stransi din WoW se duc pe mentinerea serverelor (server nu inseamna REALM!), daca ar fi asa cum zici tu ei nu ar avea bani nici de mentinerea serverelor deci nici de salarii....

aici e vorba de WOW si fie ca vrei sau nu e cel mai jucat MMO, 4-5 milioane de playeri ating jocurile "free to play" care sunt complet retarde.

Link to comment

gresesti, acum ceva timp declarau ca peste 50% din bani stransi din WoW se duc pe mentinerea serverelor (server nu inseamna REALM!), daca ar fi asa cum zici tu ei nu ar avea bani nici de mentinerea serverelor deci nici de salarii....

sunt 50% din banii pe care ii strang ei pe alea 4-5 milioane de conturi...nu din toate conturile...GEEZ LEARN TO USE THE BRAIN

Link to comment
Guest Bogdan.

hell with tanking,i want to be the pvp master :kar:

cautam cmenzi noi la wow,stiu eu,ceva scurtaturi,si,din greseala am gasit cum sa intru in battleground,am intrat,am murit de vreo 10 ori ca aia is rambo frate,vine cate un drac de blood elf si ma face praf,am reusit sa omor un orc :>

am facut si 194 de puncte de'alea,inca vreo 20.000 si imi iau ceva frumos :)

mi`am resetat talentele pt pvp(dupa cum spun ghidurile :angel: )

1.de ce nu pot echipa 2 hand weapons(axe in cazu de fata)? dau jos scutu,tot nu ma lasa

trebe sa ma duc la invatatori?

2.unele talente suna asa:when activated,regenerate nu stiu ce.

adica le pot bindui si le pot activa

si mai ii un talent:regenerate 1 rage per 3 second,numai cand is in combat?

Link to comment

hell with tanking,i want to be the pvp master :kar:

cautam cmenzi noi la wow,stiu eu,ceva scurtaturi,si,din greseala am gasit cum sa intru in battleground,am intrat,am murit de vreo 10 ori ca aia is rambo frate,vine cate un drac de blood elf si ma face praf,am reusit sa omor un orc :>

am facut si 194 de puncte de'alea,inca vreo 20.000 si imi iau ceva frumos :)

mi`am resetat talentele pt pvp(dupa cum spun ghidurile :angel: )

1.de ce nu pot echipa 2 hand weapons(axe in cazu de fata)? dau jos scutu,tot nu ma lasa

trebe sa ma duc la invatatori?

2.unele talente suna asa:when activated,regenerate nu stiu ce.

adica le pot bindui si le pot activa

si mai ii un talent:regenerate 1 rage per 3 second,numai cand is in combat?

Iti trebuie skillul pentru axe-uri. Daca imi amintesc bine,alliance trainer pt axe e in IF. Intreaba un guard pentru Weapon Masters.

Iti sugerez sa nu te deranjezi cu PvPul la low level. Mai ales daca esti nou la joc.

Link to comment
Guest Bogdan.

skill?

te referi la sword/mace/(axe nu am,e inclus in mace?) specialization de la spellbook>general ?

si de o vreme nu pot vedea ce arata aia in chat,linked items(gen [sword])

e de la addon?

http://img205.imageshack.us/i/wowscrnshot071610160653.jpg/

EDIT

am gasit

http://img339.imageshack.us/img339/2372/wowscrnshot071710171058.jpg

2handed axes-30

si la sword am 134 :S

si asta influenteaza?

Link to comment

skill?

te referi la sword/mace/(axe nu am,e inclus in mace?) specialization de la spellbook>general ?

si de o vreme nu pot vedea ce arata aia in chat,linked items(gen [sword])

e de la addon?

http://img205.imageshack.us/i/wowscrnshot071610160653.jpg/

EDIT

am gasit

http://img339.imageshack.us/img339/2372/wowscrnshot071710171058.jpg

2handed axes-30

si la sword am 134 :S

si asta influenteaza?

Da, ala e motivul pentru care dai atat de putin cu un 2handed Axe. Trebuie sa tot lovesti mobi pana ai levelul tau*5 skill..

Link to comment
Guest klaun

Cineva Interesat?

Predare prin posta oriunde in tara cu ramburs , banka sau predare personala. totul este Sigilat

1 x World of Warcraft Vanilla 30 Ron

1 x Burning Crusade - 35 Ron

4 x World of Warcraft Battlechest - 60 Ron

3 x Wrath of the Lich King - 60-65 Ron

3 x GameCard 60 Days -75 Ron

Relatii la numarul de telefon 0730 182 202 (Disponibil la orice ora)

Link to comment
Guest Bogdan.

great,tocmai am descoperi ca am un nenorocit de keylogger in pc :(

parola de pe messenger mi`am recuperat`o

fucking hackers,oare cand o sa invat si eu prostii de'alea :(

i hate my life

Link to comment

great,tocmai am descoperi ca am un nenorocit de keylogger in pc :(

parola de pe messenger mi`am recuperat`o

fucking hackers,oare cand o sa invat si eu prostii de'alea :(

i hate my life

I-ati Blizzard Authenticator. Exista si o varianta pe telefonul mobil daca nu vrei authenticatorul lor. Acuma ca s-a intamplat asta odata, esti 'flagged' pentru hackeri, si se va intampla si a doua oara, si a treia oara, etc.

Te costa extrem de putin, si cu un authenticator pe cont, nu o sa mai ai probleme.

Link to comment

I-ati Blizzard Authenticator. Exista si o varianta pe telefonul mobil daca nu vrei authenticatorul lor. Acuma ca s-a intamplat asta odata, esti 'flagged' pentru hackeri, si se va intampla si a doua oara, si a treia oara, etc.

Te costa extrem de putin, si cu un authenticator pe cont, nu o sa mai ai probleme.

am vazut si eu ca se vinde ieftin si si core hound, dar ce face acel authenticator, exact ?

Link to comment

Il atasezi contului de wow, printr-un serial ce e scris pe spatele autenticatorului, apoi de fiecare data cand te loghezi in joc sau in contul de wow prin pagina de web, apesi un buton si iti genereaza un cod de 6 cifre pe care il introduci intr-o casuta o data cu numele contului si parola acestuia, acel cod este valabil o singura data si pentru un timp foarte scurt, ceva un minut sau mai putin. Te poti loga de oriunde si chiar daca calculatorul respectiv are keyloggere nu va fi posibila spargerea contului.

E o metoda de protectie foarte buna si personal o recomand pentru siguranta contului.

Link to comment

Il atasezi contului de wow, printr-un serial ce e scris pe spatele autenticatorului, apoi de fiecare data cand te loghezi in joc sau in contul de wow prin pagina de web, apesi un buton si iti genereaza un cod de 6 cifre pe care il introduci intr-o casuta o data cu numele contului si parola acestuia, acel cod este valabil o singura data si pentru un timp foarte scurt, ceva un minut sau mai putin. Te poti loga de oriunde si chiar daca calculatorul respectiv are keyloggere nu va fi posibila spargerea contului.

E o metoda de protectie foarte buna si personal o recomand pentru siguranta contului.

un link de unde se poate cumpara :) va rog ?

Link to comment
Guest Bogdan.

am scapat de el(cred) cu spyware s&d

dar cum ai spus,au incercat acum,o sa incerce si mai tarziu

faza buna era ca era un disperat de metin,mi`a luat contul ala(anyway,nu ma mai joc rahatu ala,deci mi`e indiferent),si id`-ul de la yahoo,dar l`am recuperat(cu alternative email,ca motiv de siguranta in plus,mai mai atasat 2 adrese de email)

imi iau autentificator de'la de care ati zis,daca imi fura contu de wow ii ia mama dracu.

si,de fiecare data trebe sa bag codu ala?

http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221003617

si asta ii mobile >>> https://eu.battle.net/account/support/mobile-auth-download.html

edit

bullshit,nu suporta telefonu,e se c905,ce naiba,le trebe iphone 48g de 600GB

double bullshit,merge pe un rahat de nokia 2630,si nu merge pe al meu.

Link to comment

hell with tanking,i want to be the pvp master :kar:

cautam cmenzi noi la wow,stiu eu,ceva scurtaturi,si,din greseala am gasit cum sa intru in battleground,am intrat,am murit de vreo 10 ori ca aia is rambo frate,vine cate un drac de blood elf si ma face praf,am reusit sa omor un orc :>

am facut si 194 de puncte de'alea,inca vreo 20.000 si imi iau ceva frumos :)

mi`am resetat talentele pt pvp(dupa cum spun ghidurile :angel: )

1.de ce nu pot echipa 2 hand weapons(axe in cazu de fata)? dau jos scutu,tot nu ma lasa

trebe sa ma duc la invatatori?

2.unele talente suna asa:when activated,regenerate nu stiu ce.

adica le pot bindui si le pot activa

si mai ii un talent:regenerate 1 rage per 3 second,numai cand is in combat?

Nu vei reusi niciodata PVP cu acel UI si cu acele binduri.....

incearca sa apesi pe butoane din tastatura pentru fiecare atac si sa foloeste interfata simpla a jocului!

Link to comment
Guest Bogdan.

Nu vei reusi niciodata PVP cu acel UI si cu acele binduri.....

incearca sa apesi pe butoane din tastatura pentru fiecare atac si sa foloeste interfata simpla a jocului!

Adica sa nu mai apas cu mouse-ul?Pana la bindu 5 folosesc tastatura,dar apoi folosesc mouseul.

Link to comment

am vazut acum ca nu ai nici o glifa. poate careva care le are cu warriorii arms/fury iti recomanda ceva pentru levelul asta :P

Si am mai vazut ca ai niste talente de PvP.. ceea ce e ok daca faci ceva mai multicele BGuri.

spiky ? ai ninjat ceva de esti dintr`odata pe jaedenar ? si inca si blood elf :) ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...