Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Romania se afla pe continentul european xD

CE DRACU AI SCRIS AICI?

Orice clasa face treaba atat in pve cat si in pvp. Wow nu e magarie din aia chinezeasca unde trebuie sa rolezi o anumita clasa pentru a juca pve sau pvp.

daca vrei sa dai in 20 de mobi deodata... nu prea poti... dar poti sa dai in ~5, poate mai multi mobi deodata ca paladin/DK/Warr :)

Daca iti faci un tank (de ala cu multa viata) si mergi in dungeonuri cu altii, acolo tu o sa trebuiasca sa tii mobii pe tine, healerul sa te tina in viata, iar ceilalti sa omoare mobii.

Ptr tank, tre sa joci paladin/ warrior/dk/druid. Ca esti la inceput... iti recomand paladin sau druid... Amandoi sunt buni, si daca nu-ti place sa tankezi si vrei sa faci altceva, caracterele respective pot sa faca si dps, si sa healuie foarte bine.

Link to comment

Cei de la blizz isi iau singuri banii lunar de pe card daca am adaugat unul ca modalitate de plata. . , intrebarea mea e .. cum anulez ca sa nu-mi mai ia bani, ideea e ca nu vreau sa joc o anumita perioada dar nici sa renunt cu totul (sa nu-mi stearga contul)

trebuie sa fie un buton pe la payment methods "Cancel subscription" sau ceva de genu'; click that and the problem is solved :)

Link to comment
Guest Bogdan.

@aldguth ,buna intrebare,nici eu nu stiu ce am scris.whatever,am vrut sa spun ca mi`am facut un night elf(druid)

@spiky

http://img691.imageshack.us/img691/9899/17123364.png

Druid/paladin,dar in ce rasa.

Eu am night elv druid,ii bun?

Si inca ceva,cum scot spellurile,si alte iteme de la action bar,am pus 2 spelluri de 2 ori.

Nu merge sa le trag afara din casuta.

Link to comment

@aldguth ,buna intrebare,nici eu nu stiu ce am scris.whatever,am vrut sa spun ca mi`am facut un night elf(druid)

@spiky

http://img691.imageshack.us/img691/9899/17123364.png

Druid/paladin,dar in ce rasa.

Eu am night elv druid,ii bun?

Si inca ceva,cum scot spellurile,si alte iteme de la action bar,am pus 2 spelluri de 2 ori.

Nu merge sa le trag afara din casuta.

Rasa conteaza mai putin in momentul asta ptr tine. Ia ce rasa iti place; diferentele sunt f mici. Nici nu stiu cum e cu interfata default... poate ai ceva optiuni sa le dai unlock, sa le poti trage.

Link to comment

@aldguth ,buna intrebare,nici eu nu stiu ce am scris.whatever,am vrut sa spun ca mi`am facut un night elf(druid)

@spiky

http://img691.imageshack.us/img691/9899/17123364.png

Druid/paladin,dar in ce rasa.

Eu am night elv druid,ii bun?

Si inca ceva,cum scot spellurile,si alte iteme de la action bar,am pus 2 spelluri de 2 ori.

Nu merge sa le trag afara din casuta.

Options - Action Bars - Unlock Action bars.

Blizzard nu sterg conturi. Nici o firma de jocuri nu cred ca face asa ceva.

Blizzard nu a sters si nu va sterge conturi ever, nici conturile suspendate permanent nu le sterg.

Link to comment

@Stalker: Daca dai cancel subscription nu o sa-ti stearga contul , dar nu vei mai putea plati niciodata cu cardul . am impresia ca iti si returneaza bani pe luna in curs .

Gresesti T_T, daca dai cancel subscription nu o sa iti mai ia bani de pe card, dar poti sa setezi o alta subscriptie oricand.

Link to comment

pai pana la 60 o sa mergeti fast, dar de acolo continuati normal, de la 60 la 80 e mai greu ca de la 1 la 60 parerea mea

de la 1-60 e mai greu decat la 60-80 , daca te duci odata in raids 60, 70 si prinzi un arma epica . nu o sa ai treaba:p

Ce credeti cat played o sa ne ia la 3 druizi cu RAF sa facem 80 ? ( 1 feral , altu balance , altu resto )

cine ia itemele de offspec?:))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...