Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

cate ore stati pe zi ? doar intreb.

de asemenea, care e mai taxa lunara ? vreo schimbare ceva ?

eu nu am mai jucat de 3 luni(si nici nu am de gand sa mai joc wow vreodata) insa 5-6 ore pe zi era destul de normal. Mult folosit in mod tampit, de genul level up X alt, afk in Dalaran si foarte putin folosit @ raiduri si arene.

taxa parca e aceiasi care a fost intotdeauna...

Link to comment

Btw mmc, cam cat ti-a luat 15-80 daca ai zis ca ai facut asta cam ~90% ca vreau si eu sa imi cresc un druid resto, am strans deja embleme pt heirlooms :D, i mean, cam cat /played aveai la ding 80 si cate ore pe zi stateai sa faci lvl, macar aproximativ

Link to comment

4 zile played daca tin bine minte, nu am wow aici si nu ma pot loga sa verific exactitatea, astea s-au produs in curs de o luna calendaristica, dar nu am jucat zi de zi, mai mult in weekend undeva la 4 ore, o ora, o ora si ceva in rest. Plus am mai frecat-o prin orase.

Link to comment
Guest Bogdan.

Bun,vreau sa joc si eu wow,ca peste tot e vorba despre el,am inteles ca trebe originalu,nu`i problema,dar trebe toate 3,si trebe game carduri(un fel de 'licente',sau ce is?).

Care ma poate lamuri.

1.Ce joc trebe?Toate 3?

2.Frozen stone,ce`i cu el?Din cate stiu,'oficialele' 3 is"cataclysm,burning crusade si wrath of lich king.

3.Care`i faza cu game cardurile?

Link to comment

Iti trebuie:

-World of Warcraft

-World of Warcraft : The burning crusade

-World of Warcraft: Wrath of the Lich King

World of Warcraft: Cataclysm nu a iesit inca.

Gamecardurile sunt pre paid time cards pe 2 luni. Daca iti e mai usor poti plati cu cardul de credit pe o singura luna.

Link to comment

Atunci,lei,tigrii,ce`or fi aia

la 0:54 ai,si nu cred ca ii 70+

Mount incepi sa-ti iei de la lvl 20, inveti cum sa calaresti si apoi iti alegi un mount care vrei tu. Apoi vei invata iar la lvl 40 si iti poti lua un mount mai rapid iar flying, de la lvl 70.

Ce vezi tu in video este un mod de transport pe care il poti folosi oricand din diverse locuri pentru a traversa distante mari pe continent.

Link to comment
Guest Bogdan.

E ok pe serverul european,nu?

Romania se afla pe continentul european xD

Mi`am facut un blood,cu toate skillurile alea alui,healer sword si ce mai este elf,pt ca am vazut la sig`u lu spiky

CE DRACU AI SCRIS AICI?

Orice clasa face treaba atat in pve cat si in pvp. Wow nu e magarie din aia chinezeasca unde trebuie sa rolezi o anumita clasa pentru a juca pve sau pvp.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...