Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Da in principiu :). Si tu esti pe acolo ?

da si imi place :P e prea tare

Nu puteti pentru ca-i Marele Shawarma Lover Hyuz pe Al'Akir si nah, cum sa va zic eu ... realm-ul nu mai accepta new players.
am sa rog un administrator sa iti faca o observatie la limbajul folosit , nu imi place sa ne tragem de sireturi pe forum.
Link to comment

Am ce cauta in ICC cu 5050 gs ? Mersi

pai cam asta e nivelul de ICC 10, 5k-5.5k GS

cu orb of righteous poti sa te duci strat si sa-l omori pe balnazar parca(celalalt boss "final", nu baronu'); anyway cat de scumpe sa fie incat sa nu-ti permiti 2 oO ?

Link to comment

e bun

e nerelevant.

Nu a zis cat timp a dat 3.5k dps, nu a zis pe care dummy a dat 3.5k dps. Asta ca sa nu zic ca acel dummy sta locului si nu face nimic.

Edit. Un arcane mage baga 16k dps pe dummy cu iteme cumparate din valor emblems numai. Asta nu il face bun, pentru ca la un boss adevarat nu ar da nici macar jumate.

Link to comment

Cauta te rog Earthtalon , pe Sylvanas. De la birou nu pot intra

E grav :s

Glyphurile sunt complet aiurea. Iti trebuie Seal of Veng,Consecration si Judgement.Glyph of Avenging Wrath e o porcarie.

Specul. Aiurea. Care e scopul la Divinity si Toughness.

Gear. Poti farma heroice bine mersi pentru emblem of triumph. Ai 508 hit rating(15.5%) si iti trebuie 8%. Orice punct peste este fara folos. Ai 9 expertise(si nu ai glyph of SoV +10exp) si iti trebuie 25-26.

Enchanturi.Inteleg ca vrei sa mai farmezi gear pana sa te apuci de enchanturi dar sunt unele chiar ieftine, poate nu si cele mai bune dar foarte ieftine.15str gloves,38ap bracers,55ap+crit pe legsk Esti exalted cu Ebon Blade poti avea un enchant la head mult mai bun.

Gems. La fel ca la enchanturi sper ca vrei sa mai farmezi gear inainte sa te apuci serios de adaugat gems. Insa metagemul corect(21agi+3% crit) costa numai 50g...si ai prea multe gemuri de AP cand un paladin ia 2 ap de la 1 strength(+talents,scaling etc)

Nu stiu cum ai facut tu 3.5k dps pe boss dummy.

Link to comment

e nerelevant.

Nu a zis cat timp a dat 3.5k dps, nu a zis pe care dummy a dat 3.5k dps. Asta ca sa nu zic ca acel dummy sta locului si nu face nimic.

Edit. Un arcane mage baga 16k dps pe dummy cu iteme cumparate din valor emblems numai. Asta nu il face bun, pentru ca la un boss adevarat nu ar da nici macar jumate.

arata-mi te rog magul care da 16k pe dummy (indiferent de gear).....

la gear-ul pe care il am cred ca nu fac mai mult de 5k pe dummy (ieri seara 11k pe sarth 10men 3D) - afirmatia ta e un pic cam ciudata (plus ca uiti ca pe dummy ai de obicei numai buff-urile proprii)

Link to comment

arata-mi te rog magul care da 16k pe dummy (indiferent de gear).....

la gear-ul pe care il am cred ca nu fac mai mult de 5k pe dummy (ieri seara 11k pe sarth 10men 3D) - afirmatia ta e un pic cam ciudata (plus ca uiti ca pe dummy ai de obicei numai buff-urile proprii)

16k poate....daca se duce si da in dummy timp de 10 secunde maxim, daca da timp de 5 minute in dummy nu scoate mai mult de 6k

Link to comment

Exagerati cu 16k (mai ales in valor cum ai zis), da magul scoate dps mare pe dummy cu 2 button spam (arcane), 16k is printre top 20 la Festergut 25 HC (am dat un exemplu de stand and nuke, unde esti full buffed + 20% dmg bonus), numai aberati ceea ce ati auzit pe trade chan sau mai stiu eu unde lol...

Link to comment

E diferenta intre Burst DPS si Sustained. Nu exista 16k sustained pe dummy in veci vecilor, in raid full buffed si cu 20% buff poate (BQL nu se pune).

http://www.worldoflogs.com/rankings/player...wn_Citadel/dps/

concluzie: don't mess with a fury warr/fire mage...

pana acuma fire suxuia grav a devenit asa de bun dintr-o data ? am vazut pe PTR un mage fire, avea socketuit numai crit strike, ca sa dea pyroblast instant spam cred...

fury la fel a suxuit pana in icc...aiurea rau de tot :S

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...