Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Datele alea se schimba numai daca suni la Blizzard si le explici ca ai gresit o litera sau ceva. In nici un caz nu poti schimba numele complet. Cat timp posesorul original mai are cd-urile, iti poate lua contu oricand.

Pai si gen, daca-i modific adresa ce rezolv?Sa trec datele mele si sa las numele lui...mai poate atunci sa-l recupereze?

Link to comment

Pai si gen, daca-i modific adresa ce rezolv?Sa trec datele mele si sa las numele lui...mai poate atunci sa-l recupereze?

Dap. Cat timp are un document international valabil(pasaport/carnet de sofer) va putea sa-l recupereze oricand.

Edit @ Lasher. Nu poti sa zici: Guilda alege, ori fac 10 ori fac 25, /end. O guilda de 25 are in jur de 35 de oameni, ca sa nu zic ca si daca blizzard tuneaza perfect encounturile 10 man va fi mai usor(mai putin adds, mai putine abilitati la bossi). Mai corect e lumea individual alege pentru sine...si asta va duce la colapsul la guildele de 25.

Link to comment

O guilda de 25 are in jur de 35 de oameni,

Si probabil toti o sa incapa cel putin intr-un raid pe saptamana, iar daca nu, sunt sigur ca nu o sa se intample constant, si o sa aiba voie sa-l pug.

ca sa nu zic ca si daca blizzard tuneaza perfect encounturile 10 man va fi mai usor(mai putin adds, mai putine abilitati la bossi).

Daca blizz tuneaza perfect encounterurile, 10 man va fi la fel de greu ca 25. O sa fie mai greu de organizat 25, dar bossi in sine in nici un caz nu ar tb sa fie mai usori.

Mai corect e lumea individual alege pentru sine...si asta va duce la colapsul la guildele de 25.

La multe guilde ? Da, poate. Asta si e idea, intr-un fel, fiecare sa faca ce doreste, nu ce da reward mai mare.

Link to comment
Guest erifeek

Ca sa faci faza cu recruit a friend pt racheta pacii trebuie sa ai accontu vechi de nu stiu cat timp sa fii veteran nu? :tiphat:

not rly..poti oricand

Link to comment
Guest erifeek

se poate schimba tara . Cand si-a facut Blaidy contu am vrut sa ii dau SoR la contul lui , si am schimbat tara cu Swe , am pus nume de ceva suedez de pe google si ceva oras de pe acolo :)) .

Link to comment

https://eu.battle.net > login > Change contact info > in coltu din dreapta in casuta cu adresa aveti Edit , bagati la country Suedia, Anglia etc, una din tarile care merg si aveti RaF

tu ai incercat raffu?

chiar acu vrea si un amic de-al meu sa intre, am incercat sa-i dau cu recruit a friend dar pauza.. :\, totusi de ce nu putem ? Apropo vrem sa venim pe Al'Akir smile.gif

horde ? hyuz

Link to comment
Guest erifeek

Nu puteti pentru ca-i Marele Shawarma Lover Hyuz pe Al'Akir si nah, cum sa va zic eu ... realm-ul nu mai accepta new players.

:rofl2:

Da in principiu :). Si tu esti pe acolo ?

sunt si eu cu thade acolo b-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...