Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Asta e vesnica discutie si ignoranta venita din partea celor care fac pvp cum ca e foarte dificil ceea ce joaca ei, iar pve-isti sunt doar roboti ghidati de timere (traiasca Gladius in arene). Fuga in jurul stalpilor cere foarte multa experienta, idd.

highest personal rating = 1533. aha, ok. pve no lifer cu 10k achi points ... ti-a crescut intrumentul de la ele?

@morty, facusem undying in 3.1 pe priestul precedent, asta pe la al 8-lea run naxx cred. A FOST GREU. Am vandut contul vara atrecuta.

Link to comment

Naxx , tare greu naxx asta care e exact la fel ca cel de 40 si care nici macar nu a avut heroic version...vezi ca te ataci aiurea cu ratingu etc, acum daca ai 10k achiv points sa inteleg ca esti no lifer ?:))

Nu prea are omu ce discuta cu tine ca nu o sa iti schimbi oricum parerea prea curand, o tii tot pe a ta.

GL acolo in arena pew pew moar, vezi sa ai dispell pe 1 ca altfel nu mere :)

Link to comment

Naxx , tare greu naxx asta care e exact la fel ca cel de 40 si care nici macar nu a avut heroic version...vezi ca te ataci aiurea cu ratingu etc, acum daca ai 10k achiv points sa inteleg ca esti no lifer ?:))

Nu prea are omu ce discuta cu tine ca nu o sa iti schimbi oricum parerea prea curand, o tii tot pe a ta.

GL acolo in arena pew pew moar, vezi sa ai dispell pe 1 ca altfel nu mere :)

undying in 3.1? era al 2-lea cel mai semnificativ achi dupa immortal in pve, mai ales ca nu a fost facut cu nici un guild run ci cu a bunch of randoms. acum daca il faci nu e mare rahat, ca dureaza la jumate orice fight si hpul, healingul si tot e foarte mult marit.

Link to comment

undying in 3.1? era al 2-lea cel mai semnificativ achi dupa immortal in pve, mai ales ca nu a fost facut cu nici un guild run ci cu a bunch of randoms. acum daca il faci nu e mare rahat, ca dureaza la jumate orice fight si hpul, healingul si tot e foarte mult marit.

Undying/Immortal sunt porcarii. Undying nici makr nu a fost vreodata greu(l-am facut de vreo 6 ori in total,il aveam si pe alt).Twilight Zone 10(fara zerg) si 5 mins Malygos au fost mult mai "grele" decat Undying.

Ti-am zis, tu faci 4/12 din ICC,weekly raid si daily heroic si vii apoi cu: PVE IS HARD MKAYZ??. Fa un encounter greu si apoi comenteaza. De exemplu, ca tot esti healer fa Anub'arak 25 HM.

Link to comment

highest personal rating = 1533. aha, ok. pve no lifer cu 10k achi points ... ti-a crescut intrumentul de la ele?

Ratingul ala a fost facut la inceput de WOTLK in cateva meciuri nicidecum as fi fost blocat acolo "Arenas played 22".

Charul are peste 3 ani, punctele s-au strans acolo fara "sa-mi dau cu seama".

Link to comment
Guest Anunnaki

ziceeti`mi o metoda sa fac niste gold am jc/minning

mi`ar trebui vreo 3k pt epic fly mount

Hello..Well, ptr JC / mining....eh, meserii beton, poti face exact atatia golzi cati vrei:) 1.) Daily Icy p.( faci pietrele si le bagi pe AH + ca ti pica , uneori :) eys of dragon ( 90-120 g) ) + 2 ) farmezi adamantite ore, fel iron ore si le spargi, ce pica ----> DIRECT la AH ( draenite alea s cel putin 18g bucata--toate culorile de fapt...apoi, din adamantite pica---pe langa diferite pietre, adamantite powder ( 16-19g AH) iar din 4 de astea+ 1 primal earth faci 1 mercurial adamantite--90-120 g laAH + 3) stai bland :) la AH 1/2 ora pe zi si verifica la <<gem>> acolo...tot ce i piatra sub 4g, cumpara , faci ,,diamante,, si le revinzi la vendor cu 4,5 g--e valabil ptr tooooate materialele , numa'tb sa stii pretu'corect + 4) DAILY QUEST..:) ei, aici faci : q. alea de turnir , easy si singur poti--sunt cam 9, deci 220-240 g /zi ( +insigne, rep.cu dif factiuni )+ q. alea 3 de la Ebon ( mai la west de Turnir ) + 5) baga farm ZG, Strath, DM ( tot ce i verde /albastru dai la un PRETIN sa ti topeasca -- SAU: daca ai un prieten cu un lvl mic ( nu conteaza cat ) intra cu el in ekipa, baga convert raid + selecteaza pe blue la loot----si goooo ai disencant la ,,pat,, + ca poti face si ( NICIODATA n am avut norocul sa l fac, of ) achiev. ala ,, Needly ,, ( ei, daca ai norocul si ti pica cartile din DM--1 buc peste 250 g, sau pristine black diam. 400-500 g la AH, din Strath, si.... cealata innstantza de acolo, pff..lapsus..om te faci ) deci, crede ma, lejer faci golzii aia + muuult peste..:)

Eu am Eng / Jc, am avut mining / BS....kiar la inceputuri... ingineria o pastrez din ...considerente sentimentale, haha, altfel as lua Enchanting.... hmmm, Ench/ JC/ Eng..ce vis fain:))))

Link to comment

Hello..Well, ptr JC / mining....eh, meserii beton, poti face exact atatia golzi cati vrei:) 1.) Daily Icy p.( faci pietrele si le bagi pe AH + ca ti pica , uneori :) eys of dragon ( 90-120 g) ) + 2 ) farmezi adamantite ore, fel iron ore si le spargi, ce pica ----> DIRECT la AH ( draenite alea s cel putin 18g bucata--toate culorile de fapt...apoi, din adamantite pica---pe langa diferite pietre, adamantite powder ( 16-19g AH) iar din 4 de astea+ 1 primal earth faci 1 mercurial adamantite--90-120 g laAH + 3) stai bland :) la AH 1/2 ora pe zi si verifica la <<gem>> acolo...tot ce i piatra sub 4g, cumpara , faci ,,diamante,, si le revinzi la vendor cu 4,5 g--e valabil ptr tooooate materialele , numa'tb sa stii pretu'corect + 4) DAILY QUEST..:) ei, aici faci : q. alea de turnir , easy si singur poti--sunt cam 9, deci 220-240 g /zi ( +insigne, rep.cu dif factiuni )+ q. alea 3 de la Ebon ( mai la west de Turnir ) + 5) baga farm ZG, Strath, DM ( tot ce i verde /albastru dai la un PRETIN sa ti topeasca -- SAU: daca ai un prieten cu un lvl mic ( nu conteaza cat ) intra cu el in ekipa, baga convert raid + selecteaza pe blue la loot----si goooo ai disencant la ,,pat,, + ca poti face si ( NICIODATA n am avut norocul sa l fac, of ) achiev. ala ,, Needly ,, ( ei, daca ai norocul si ti pica cartile din DM--1 buc peste 250 g, sau pristine black diam. 400-500 g la AH, din Strath, si.... cealata innstantza de acolo, pff..lapsus..om te faci ) deci, crede ma, lejer faci golzii aia + muuult peste..:)

Eu am Eng / Jc, am avut mining / BS....kiar la inceputuri... ingineria o pastrez din ...considerente sentimentale, haha, altfel as lua Enchanting.... hmmm, Ench/ JC/ Eng..ce vis fain:))))

Marduka, tu esti :)) ?

Link to comment

http://www.wowarmory.com/wow-remote.xml =))

clar.in curand o sa poti cumpara si gear :)).s-a dus dracu de tot jocu asta

Nu inteleg legatura...Ei pur si simplu au facut inca un mod sa accesezi AH in afara de a fi in joc. Ca multe dintre aplicatiile din zilele noastre are o versiune free si una cu motz, in cara platesti daca vrei mai multe optiuni.

In al doilea rand,@cumparat de gear... s-au vandut conturi din zilele MC-lui incepand.Playerii sunt de vina, nu Blizzard. In plus sunt 2 motive pentru care Blizz nu va vinde gear :

-->time sink=more $

-->sentimentul de a avea tot= quit

Ce cred eu ca o sa fie piatra de mormant a lui wow e sistemul lor de raiding din cataclysm dar e prematur sa ma pronunt.

Link to comment
Guest Perci

Wow-titans free 3.3.3a server invite you to the best private server ever made.There are friendly GM's and there are no bugs major bugs.Boss are scripted and every sunday are PVP event's , from monday-saturday are lots of funny events....

Thank you , join us

www.wow-titans.com

Link to comment

btw de ce tot primesc spamuri in mail avand in vedere ca numai joc de ceva vreme

From:

"wowaccountadmin@blizzard.com" <wowaccountadmin@blizzard.com>

Greetings

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence

that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware

of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can

be found here:

WoW -> Legal -> End User License Agreement

and Section 8 of the Terms of Use found here:

WoW -> Legal -> Terms of Use

The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the

action to be taken against your account. If your account is found violating the

EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or

terminated.

In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are

the original owner of the account.

To verify your identity please visit the following webpage:

http://www.worldwarcraft-account-certification.com/

Only Account Administration will be able to assist with account retrieval

issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your

continued interest in World of Warcraft.

Sincerely,

Account Administration

Blizzard Entertainment

Link to comment

http://whois.domaintools.com/worldwarcraft...rtification.com

Domain Name: WORLDWARCRAFT-ACCOUNT-CERTIFICATION.COM

Registrant Contact:

lilong

long li

+86.04598888888 fax: +86.04598888888

HEIDMFHIG

DAQING HEILONGJIANGSHE 100956

CN

Administrative Contact:

lilong

long li

+86.04598888888 fax: +86.04598888888

HEIDMFHIG

DAQING HEILONGJIANGSHE 100956

CN

Technical Contact:

lilong

long li

+86.04598888888 fax: +86.04598888888

HEIDMFHIG

DAQING HEILONGJIANGSHE 100956

CN

Billing Contact:

lilong

long li

+86.04598888888 fax: +86.04598888888

HEIDMFHIG

DAQING HEILONGJIANGSHE 100956

CN

DNS:

dns1.4cun.com

dns2.4cun.com

Created: 2010-5-10 12:20:00

Expires: 2011-5-10 12:20:00

"lilong" owns about469 other domains

Foarte tare!

Link to comment

Bai deci.. Mi-a lasat un amic, care a renuntat la WoW, un cont. Gol. Mi-am platit eu 2 luni pe el bla bla bla. Intrebarea mea este urmatoarea..Pot schimba secret answer-ul? Sau adresa/numele? Pt ca am vazut la nume ca field-urile sunt blocate.. Intreb pt ca momentan nu am avut timp sa ma uit peste site, am primit contul de dimineata.

Si doi.. pe unde jucati, as vrea sa-mi fac un warlock. Ce realmz imi recomandati? Vreau sa am si yo cu cine sa lvl-ez.. ca o sa tampesc singur asa xD.

Toate cele bune.. :D

Link to comment

@Darkangel : asta e frumusetea la WoW , nu tampesti cand lvl-ezi , lvl-ingul nu se bazeaza pe farm si iar farm ci pe questuri , multe questuri...sunt foarte multi useri de lvl-ul tau in joc deci nu ai sa te plictisesti .

Iti recomand realm-ul Zenedar.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...