Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest erifeek

Nu avem voie sa dam linkuri la srv private (cred) . Cauta pe google "wow private servers" , o sa gasesti liste cu servere cracked . gl =]

Link to comment

Nu avem voie sa dam linkuri la srv private (cred) . Cauta pe google "wow private servers" , o sa gasesti liste cu servere cracked . gl =]

E de stiut ca nu e voie,si nu vreau sa caut pe google ca gasesc n si pnm , cand am zis recomandari ma gandeam la pm ... vreau cv care e testat sau stiti voi ca e bun low xp.

Link to comment
Guest erifeek

Pai.. gasesti 1000 , dar alea din top sunt Ok , adica ... nu e server de o zi sau rahaturi de genul acesta , nu degeaba au ajuns locul 1 , zic eu :) .

Incearca sa cauti pe la Publicitate (e mai jos) si poate gasesti ceva .

Link to comment

E de stiut ca nu e voie,si nu vreau sa caut pe google ca gasesc n si pnm , cand am zis recomandari ma gandeam la pm ... vreau cv care e testat sau stiti voi ca e bun low xp.

noi nu jucam pe private, cel mai indicat e sa intrii pe cele din top banuiesc. Oricum, daca vrei sa joci calumea hai pe blizzard.

Link to comment

Vai ce rupe mage-ul pe arcane. OMFG! stiam ca e cel mai faceroll dintre dpseri... dar... pfttt...

pai la lvl 64, cand am trecut pe arcane...deci si experienta mica (fara macrouri de nochanneling ... le mai buseam)... scot 1.2k+ dps pe bosi. omfg!

Prind al 3-lea arcane blast de 4.3k pe crit :/ geez.

Link to comment
Guest kappaa

Guilda Romanian Raiders pe serverul Turalyon Alianta recruteaza oameni seriosi , maturi (20+) si activi pentru progressul inceput ICC10 - ICC25 normal and HC.

Pentru persoanele interesate pot accesa websitul guildei : http://romanianraiders.com/ sau mail in joc pe serverul Turalyon pe caracterul KAPA.Guilda este doar RO si orice clasa este binevenita.

Multumesc si va astept pe Turalyon EU.

Death Knight Low

Druid Medium

Hunter Low

Mage High

Paladin Medium

Priest High

Rogue High

Shaman High

Warlock High

Warrior High

Programul este : Marti, Miercuri , Joi , Duminica : 21:00 pana la 24:00

Pentru mai multe detalii astept PM sau ingame - Server Turalyon - KAPA / YAMASA

Link to comment

Vai ce rupe mage-ul pe arcane. OMFG! stiam ca e cel mai faceroll dintre dpseri... dar... pfttt...

pai la lvl 64, cand am trecut pe arcane...deci si experienta mica (fara macrouri de nochanneling ... le mai buseam)... scot 1.2k+ dps pe bosi. omfg!

Prind al 3-lea arcane blast de 4.3k pe crit :/ geez.

rupe rupe :)

iar un aoe daca-l faci cum trebe iti aduce tone de dps (eu am facut 25k aoe dps in ICC)

Link to comment

in pve orice clasa e faceroll.

nu chiar.

Sau poate da, dar unele sunt mai greu de jucat decat altele. De exemplu, sa compar 2 clase de caster pe care le stiu acum cate de cat... pe spriest tre sa tin sus vampirit touch, devouring plague si SWP (uneori) + mind blast on CD daca e nevoie de replenishment, mind flay ca filler, SWD daca te misti, etc.

La mag.... AB spam + abar/missiles daca ai proc.

Iar asta cu "in pve omfg e asa de usor" pe bune, chiar nu merge :) .

Am avut in guilda oameni care erau godly la pvp iar in raiduri erau praf (de la stat in foc la dps foarte mic, si tot asa). Nu le compara. De fapt, PVPistii sunt praf la PVE in general, si viceversa bineinteles.

Link to comment

faptu ca unele clase sunt mai greu de jucat in pve fata de altele o stim cu totii,acelasi lucru e si in pvp.Eu defapt vroiam sa subliniez ca in pve exista unele encountere unde majoritatea timpului stai pe loc si iti faci rotatia,te mai pui in miscare si schimbi targetu,dar in mare faci acelasi lucru.

nu chiar.

Sau poate da, dar unele sunt mai greu de jucat decat altele. De exemplu, sa compar 2 clase de caster pe care le stiu acum cate de cat... pe spriest tre sa tin sus vampirit touch, devouring plague si SWP (uneori) + mind blast on CD daca e nevoie de replenishment, mind flay ca filler, SWD daca te misti, etc.

acuma incearca sa te gandesti cum ai face asta vs alti playeri in arena,unde adversaru nu o sa stea sa se uite la tine cum tu il omori,iti va da un silence,stun,fear etc,la fiecare lucru trebe sa reactionezi in alt fel.

Link to comment

Am avut in guilda oameni care erau godly la pvp iar in raiduri erau praf (de la stat in foc la dps foarte mic, si tot asa). Nu le compara. De fapt, PVPistii sunt praf la PVE in general, si viceversa bineinteles.

nu cred ca un bun pvp-ist e praf la pve (nu prea pusca :P); sa fii bun in pvp inseamna ca ai skill, iar un jucator skill-at nu prea e praf la nimic (probabil cei de care vb erau prea plictisiti ca sa mai reactioneze :)

Link to comment

nu cred ca un bun pvp-ist e praf la pve (nu prea pusca :P); sa fii bun in pvp inseamna ca ai skill, iar un jucator skill-at nu prea e praf la nimic (probabil cei de care vb erau prea plictisiti ca sa mai reactioneze :)

Am intalnit 2 jucatori fffffffffffffff buni la PVP, f buni la modul ca ii stiu toti jucatorii de pe realmurile respective ca-s super buni la PVP care erau praf la PVE.

Am avut un mage, failuia asa de rau ca m-=am luat de el si eventual si-a laut gkick.... dup-aia imi dadeau pe /w astia ca era bun ptr reputatia guildei. dar fail la pve, exact ce am zis, statea la gormok in foc. si nu o data, din greseala.

nu zic ca toti sunt praf, dar sunt destule cazuri si extreme chiar, cum a fost si asta.

Link to comment

Ziceti`mi si mie cum se joaca holy in pve cum ii tin pe dusmani in viata ca n`am mai jucat si nu prea ma descurc :beer:

si n`am mai facut jc niciodata ii prima data acuma si nus lamurit cu dalaran token alea

poti sa iei numa 1 pe zii de la questu ala?

stiu ca merge si cu titanium powder de ala da ii ceva de farmat...

Link to comment

Ziceti`mi si mie cum se joaca holy in pve cum ii tin pe dusmani in viata ca n`am mai jucat si nu prea ma descurc :beer:

si n`am mai facut jc niciodata ii prima data acuma si nus lamurit cu dalaran token alea

poti sa iei numa 1 pe zii de la questu ala?

stiu ca merge si cu titanium powder de ala da ii ceva de farmat...

1. nu poti sa ii tii pe dusmani in viata. uitate la ceva video`uri pe youtube pt Holadins ...

2. 2 Dalaran tokens se pot lua din quest, daca bine imi amintesc :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...