Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest erifeek

ce trebuie sa fac ca sa imi cresc dpsu` ? http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...kir&cn=Hyuz

sfaturi va rog!

multumesc

trinket nu stiu ce sa folosesc: mark of supermacy(item 245) sau needle-encrusted scorpion(item 232)

needleul e mai bun ca markul . NU te lua dupa gs/ilvl .. in special la trinkete.

vad ca pe pantaloni n-ai gemuri .. ce astepti ? :) Nici pe chest n-ai enchant , go enchant it !

Link to comment

De ceva timp tot vad persoane care vand gold (nu ca asta nu s-ar intampla de ani intregi..) am vazut pe computergames (sper sa nu se considere reclama) persoane care vand sume de 50k + acum nelamurirea mea ar fi, cum fac ei atat gold in asa de putin timp, eu am incercat playin' AH, profesii daily'uri si totusi nici nu ma apropii de 3-5k pe saptamana.

Link to comment

De ceva timp tot vad persoane care vand gold (nu ca asta nu s-ar intampla de ani intregi..) am vazut pe computergames (sper sa nu se considere reclama) persoane care vand sume de 50k + acum nelamurirea mea ar fi, cum fac ei atat gold in asa de putin timp, eu am incercat playin' AH, profesii daily'uri si totusi nici nu ma apropii de 3-5k pe saptamana.

il cumpara de la chinezi cu 2 lei mia :(

Link to comment

De ceva timp tot vad persoane care vand gold (nu ca asta nu s-ar intampla de ani intregi..) am vazut pe computergames (sper sa nu se considere reclama) persoane care vand sume de 50k + acum nelamurirea mea ar fi, cum fac ei atat gold in asa de putin timp, eu am incercat playin' AH, profesii daily'uri si totusi nici nu ma apropii de 3-5k pe saptamana.

Unii sunt reseleri daca au gold pe mai multe servere, daca au doar pe un server, e simplu: JC+Inscription.

Link to comment

http://img121.imageshack.us/img121/2051/35353895.jpg

Ştie cineva cum pot ieşi din această situaţie?Ţin să aduc la cunoştinţă că ban-ul e numai pe forum, fără să ştiu de ce, de unde, de când, pentru ce, ş.a.m.d.

Link to comment

http://img121.imageshack.us/img121/2051/35353895.jpg

Ştie cineva cum pot ieşi din această situaţie?Ţin să aduc la cunoştinţă că ban-ul e numai pe forum, fără să ştiu de ce, de unde, de când, pentru ce, ş.a.m.d.

Trimiti mail la blizz, o sa iti raspunda cu "Please delete your WTF, Cache and interface folder" if the problem persist please reinstall world of ...blabla sau te vor ajuta.

Link to comment

Trimiti mail la blizz, o sa iti raspunda cu "Please delete your WTF, Cache and interface folder" if the problem persist please reinstall world of ...blabla sau te vor ajuta.

tipu a zis ca banu' e doar pe forum, nu vad legatura intre WTF, Cache, interface folder cu forumu...

anyway, la ce iti trebe cont pe forum ? eu n-am dat acolo decat de max 2-3 ori sa vad daca e PTR on si cam atat :|

Link to comment

tipu a zis ca banu' e doar pe forum, nu vad legatura intre WTF, Cache, interface folder cu forumu...

anyway, la ce iti trebe cont pe forum ? eu n-am dat acolo decat de max 2-3 ori sa vad daca e PTR on si cam atat :|

Eram sarcastic, erm sau macar incercam, eu am luat ban si ei asa mi-au raspuns... :-j

Link to comment

Trimiti mail la blizz, o sa iti raspunda cu "Please delete your WTF, Cache and interface folder" if the problem persist please reinstall world of ...blabla sau te vor ajuta.

Problema e pe forum. Mulţumesc de răspuns.

tipu a zis ca banu' e doar pe forum, nu vad legatura intre WTF, Cache, interface folder cu forumu...

anyway, la ce iti trebe cont pe forum ? eu n-am dat acolo decat de max 2-3 ori sa vad daca e PTR on si cam atat :|

Nu am nevoie, dar nu e normal să am contul banat. Am vorbit acum o săptămână cu un admin (în joc) şi mi-a spus să trimit un mail catre alt admin, cică ăla se ocupa de forum. Am trimis mail-ul, dar nu am primit niciun răspuns. Problema e că nu ştiu cum se poate rezolva problema şi care sunt formalităţile.

Link to comment

Problema e pe forum. Mulţumesc de răspuns.

Nu am nevoie, dar nu e normal să am contul banat. Am vorbit acum o săptămână cu un admin (în joc) şi mi-a spus să trimit un mail catre alt admin, cică ăla se ocupa de forum. Am trimis mail-ul, dar nu am primit niciun răspuns. Problema e că nu ştiu cum se poate rezolva problema şi care sunt formalităţile.

Mergi aici:

https://eu.blizzard.com/support/webform.xml?locale=en_GB

Selectezi Other la categorie, completezi datele necesare si scrii problema, nu te astepta sa-ti raspunda imediat.

Link to comment

mi-am reinstalat jocul, iar acum primesc eroarea The file "C:\world of warcraft\World of Warcraft.temp" could not be renamed to "C:\world of warcraft\World of Warcraft". (ConflictManager::ResolveConflicts/1)

am mai avut ceva asemanator, si s-a rezolvat prin schimbarea locului de instalaare

am facut asta de vreo 3-4 ori, am schimbat numele folderului, toate combinatiile, dar nu merge

mentionez : cd originale

si da, sunt pe admin account

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...