Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Cum pot sa joc si eu WoW?

1.De unde iau jocu?

2.Vreau un sv:

-populat

-cat mai multi romani

-FREE(

3.Cateva sfaturi :D

Multumesc! :))

iti dau eu pe PM daca vrei sa joci 4FUN ...

1. te duci frumusel la magazin, iei wow, bagi in carucior si te duci la casa si il platesti

2. dupa ce ne confirmi ca ai cumparat jocu' te putem ajuta la :

-populat

-cat mai multi romani

-FREE

3. du-te si cumpara jocu', ca nu se compara blizzu cu privatele

niciodata nu am incurajat pirateria si hai sa zic .. as da nista bani doar sa cumpar jocul ... dar sa mai platesc lunar ca sa MA JOC ... e prea de tot,parerea mea :) Cat de bogat as fi .. nu as vrea sa dau bani ca sa ma joc,pana la urma eu joc wow ca sa ma distrez.

Repet,este parerea mea :D

Link to comment

niciodata nu am incurajat pirateria si hai sa zic .. as da nista bani doar sa cumpar jocul ... dar sa mai platesc lunar ca sa MA JOC ... e prea de tot,parerea mea :) Cat de bogat as fi .. nu as vrea sa dau bani ca sa ma joc,pana la urma eu joc wow ca sa ma distrez.

Repet,este parerea mea :D

Problema este in felul urmator, si aici vorbesc din proprie experienta. Serverele private nu vor fii niciodata cum sunt cele de la Blizzard. Nu exista programatori/designeri/etc atat de priceputi si de dedicati pentru a realiza asta.

Asa se ajunge la content nescriptat, multe buguri destul de grave si alte lucruri care fac ca WoW sa isi piarda tot farmecul. WoW pe private nu e cu nimica mai bun decat multe alte MMORPG'uri free la ora actuala.

Link to comment

Desi se aduna repede pe parcursul lunilor, totusi ... e 13 euro. Mai putin decat ai cheltui pentru o iesire intr-o seara :P

@Whitewolf - Sunt si ( cel putin ) cativa programatori priceputi si talentati, dar ce ia Blizzard-ului 6 luni, le ia si lor cel putin atat, dar blizzard scoate altceva in timpul asta, si trebuie sa lucreze si la asta, si pana la urma raman in urma :P

Link to comment

cum bati 2 prot pala in 2vs2,nu am nici o idee si cam orice ai face au cu ce sa riposteze.... :banghead:

2 prot pala oO...cat de lame poti sa fii ?

unu sta cu healing gear, altu cu retri gear si cam rup tot...decat daca cealalta echipa are popa sa dea dispel la bula, dar nici atunci nu cred ca au cum sa piarda :S

Link to comment

Este vreo sansa.. CEA MAI MICA sansa sa gasesc/sami dea cineva un realm normal adik sa cresti normal in ritmul celui d p blizzard ?? k am dat eu un search pe google(jucand pt prima data pe privat) si am luat cateva realmuri.. da numa dalea omori 5 chestii si ai lvl15 mai omori 10 si ai ajuns lvl 30 .... ce doamne e asta.. si iti mai da si la inceput niste itemi d nici nu simti (tu lvl 1 monstrul lvl 15) nimic cand da in tine....si bani incepand de la 100 gold + nush ce in punga de valoreaza inca 100 gold.... too faster... dak e sa joci 4FUN nu cresti in jumate d ora lvl 50-60 atunci nu mai e 4FUN

Link to comment

Este vreo sansa.. CEA MAI MICA sansa sa gasesc/sami dea cineva un realm normal adik sa cresti normal in ritmul celui d p blizzard ?? k am dat eu un search pe google(jucand pt prima data pe privat) si am luat cateva realmuri.. da numa dalea omori 5 chestii si ai lvl15 mai omori 10 si ai ajuns lvl 30 .... ce doamne e asta.. si iti mai da si la inceput niste itemi d nici nu simti (tu lvl 1 monstrul lvl 15) nimic cand da in tine....si bani incepand de la 100 gold + nush ce in punga de valoreaza inca 100 gold.... too faster... dak e sa joci 4FUN nu cresti in jumate d ora lvl 50-60 atunci nu mai e 4FUN

si inca odata , Blizzard FTW!

Link to comment

Este vreo sansa.. CEA MAI MICA sansa sa gasesc/sami dea cineva un realm normal adik sa cresti normal in ritmul celui d p blizzard ?? k am dat eu un search pe google(jucand pt prima data pe privat) si am luat cateva realmuri.. da numa dalea omori 5 chestii si ai lvl15 mai omori 10 si ai ajuns lvl 30 .... ce doamne e asta.. si iti mai da si la inceput niste itemi d nici nu simti (tu lvl 1 monstrul lvl 15) nimic cand da in tine....si bani incepand de la 100 gold + nush ce in punga de valoreaza inca 100 gold.... too faster... dak e sa joci 4FUN nu cresti in jumate d ora lvl 50-60 atunci nu mai e 4FUN

te rog frumos, pleaca, sterge contu, da` delete la history din control panel si pleaca dracului cu toti ceilalti prosti de jucati privat, thank you :)

2 prot pala nu sunt imbatabili, 1 rogue si cu 1 mage le dau de le sar capacele.dupa cum zicea cineva de mai sus, nuke " dps " pana " healerul " ramane fara mana, dupaia, they are lost :)

5v5 - 5 resto druids, beat them ;X

Link to comment

5v5 - 5 resto druids, beat them ;X

dispel dispel dispel ! I SAID PURGE THEM PURRRRGE !

cred ca cu un pic(mai mult, poate dus spre extrem) de noroc poti sa ii faci :) - dar trebuie 3x dispeleri, 1 rogue/warr/hunter care sa dea constant in unul, 1 mag ptr burst dmg sau 1 lock poate care sa /dot dot dot dot... sau mai stiu eu ce alta clasa...faza e ca nu mai ai atata dps cu 3x care sa tot dea dispel in prostie q_q

Link to comment

ca 2 dps e faceroll sa bati setupul asta. dar daca esti dps+healer, trebuie burst planificat perfect ca sa poti da pe oricare din paladini jos, + ca daca e bunicel si iti mai trage si un fakecast de ratezi interupturile se alege prafu de planul tau si se ajunge la mana battle, unde inevitabil vor castiga ei de cele mai multe ori.

lame but useful setup.

Link to comment
Guest erifeek

ca 2 dps e faceroll sa bati setupul asta. dar daca esti dps+healer, trebuie burst planificat perfect ca sa poti da pe oricare din paladini jos, + ca daca e bunicel si iti mai trage si un fakecast de ratezi interupturile se alege prafu de planul tau si se ajunge la mana battle, unde inevitabil vor castiga ei de cele mai multe ori.

lame but useful setup.

iarasi ti-ai facut ma priest sa ajungi la 2k rating ? -_-

Link to comment

te rog frumos, pleaca, sterge contu, da` delete la history din control panel si pleaca dracului cu toti ceilalti prosti de jucati privat, thank you :)

2 prot pala nu sunt imbatabili, 1 rogue si cu 1 mage le dau de le sar capacele.dupa cum zicea cineva de mai sus, nuke " dps " pana " healerul " ramane fara mana, dupaia, they are lost :)

5v5 - 5 resto druids, beat them ;X

poate mi se pare mie... in fine oricum mz pt limbajul tau si sa stii k ai fost de mare ajutor in intrebarea mea...

si.. a.. apropo.. nu toti suntem asa de bogati ca tn sa jucam pe oficial....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...