Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

ma voi nu intelegeti? credeti ca n-am auzit de gladius? il am de cand am intrat prima oara cu priestu in arena ...

vreau ceva addon care sa imi arate ce cooldownuri are targetul pe care il aleg or smth. gladius nu face asta.

era o chestie...natur enemy cast bars sau ceva de genu'

stiu ca ma dadeam mare pe private si le citeam cd's nubilor si ziceau:"wtf? where do you know?"

acuma nu stiu daca mai e updated, make a try :P

Link to comment

Ce gear score aveti?...

Ce raiduri farmati?...

Cu ce iteme/mounturi va laudati?...

Asa sa putem si noi discuta :D....

deci pt tine gear`u conteaza ?

1. GS e un addon super naspa, nu poti judeca un player dupa GS. SI totusi sa nu fiu ca musca`n lapte, 5352

2. Momentan doar ICC, abia m-am mutat pe trollbane.

3. nu ma laud :)

PS: te asteptam si pe tine cu postu` tau despre GS-u tau

Link to comment

ChoWdeR - dupa mine doar skilu conteaza insa unii pun prea mult interes la ce zice gs-ul....dar gs-ul ridicat iti aduce sansa sa iti gasesti un pug mai rpd :D....

Pe charul care il am acuma (mag) gs- 4757 (serveru e foarte naspa :( Bronze... si nu mai stiu cum...)

Raiduri- foarte greu sa gasesti un pug pt ceva organizat asa ca astept sa facem guilda mai mare...

Iteme - parca mi-a cazut ieri o super albastra :))...inca sunt la inceput am sa revin

Pe Drod (moonkin) :D...acolo e grosu si super serv Silvermoon Alianta...gasesti mereu pug de raiduri dar lumea este mai selectiva...gs-ul nu il mai stiu dar e in jur de 5400..

Raid- ICC on farm...(Am fost in Alter Ego-hardcore raid) dar nu am mai rezistat :(

Iteme- Onyxia mount ;).... restu nu conteaza :)))

P.S.: Chowder rules...yam yam yam...:))))

Link to comment

Ce gear score aveti?...

Ce raiduri farmati?...

Cu ce iteme/mounturi va laudati?...

Asa sa putem si noi discuta :D....

Ba eu nu-mi stiu GS-urile...

Dar cred ca am peste 5.5k si pe rogue si pe priest :P Pe priest poate mai mult desi e alt.

Farmez.... ICC10 (9/12 atm) si 25 (7/12 atm - going for 8/12 diseara sper :D ).

In rest in ToGC25 nu am mai mers de mult. Official guildruns se fac numai in icc25 iar offruns se fac in icc10 sau togc10 ptr insanity.

Nu ma laud cu iteme mounturi ca nu-s farmer. :coffee:

Link to comment

Ce gear score aveti?...

Ce raiduri farmati?...

Cu ce iteme/mounturi va laudati?...

Asa sa putem si noi discuta :D....

~4900 gs pe DK

voa, toc/togc ( aia din guilda nu ma primesc la icc 10/25 :( )

am bronze drake( cos timed ), l-am luat ca eram singurul din dungeon care nu'l avea :))

nu prea ma intereseaza mounts, achievs ... ca practic nu ma ajuta cu nimic :).

Link to comment

Executus PVP. Hoarda ownuieste si la pvp si la pve. La PVP castiga 75%+ din bg-uri/WG-uri, iar la PVE in top20 progress in icc25 sunt 13 guilde de la hoarda.

Grup gasesti rapid ptr random, pug-urile sunt un haos... doar anumite persoane fac pug-uri acceptabile de obicei cu aproximativ aceeasi jucatori (in general alt-uri).

La alianta, e plin realmul de prosti. :) Vreo 2 guilde foarte foarte foarte bune s-au destramat in timpul ToC-ului iar guilda care era totally No. 1 la ally (existenz) se duce si ea incet incet am impresia. E un realm mort pe care e aproape imposibil sa faci o guilda de 25man competitiva in EU cel putin.

Link to comment

pala e mai bun aoe tanker si warrior e mai bun single target, it remains ur choice

la ce te referi prin" warru e mai bun single target "? eu cred ca e same sh1t din moment de toate aoe'urile paladinului se pot da si pe single target :S(exceptand faction champs, unde presupun ca e mai naspa ptr un pala tank sa-i ia pe toti)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...