Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

stiu mai, eu joc pe sylvanas de 1 an jumate dar m-as muta pe un alt realm unde sa mai fie persoane care "le cunosc"

Ziceam ca poate ma ajuti cu un rush doua cateodata, ceva gold, sa ma pun si eu pe picioare

De intrat ma refer la tine in guild :)

Nah si tacerea e un raspuns :), mersi anyways.

Bai eu nu ofer ajut de acest gen :)) Sorry. Rush cu rogue-ul nu am cum sa fac, iar la gold; sincer daca chiar joci wow nu ar trebui sa ai probleme. Unii isi iau epic flight cand ajung la 80, deci nah.

Anywayyyyy..... am ajuns si eu in sfarsit la 10k dps pe saurfang 25 :dance:

Link to comment

Pai sincer nu se procedeaza asa. Poate in lvling guilds. In general la raiding guilds unde nu e nimeni sub 80 (pe main), toata lumea e ocupata cu raiduri / optimizing performance.

Cine e in joc, este ca isi face daily-urile, face ceva raid, farmeaza ceva, sau avem guild raid.

Cel putin asa e la noi.

Si in legatura cu rushul, sincer fac lvl mai repede daca fac eu non stop instante, decat rush. M-a luat cineva la un rush pe warr-ul meu de lvl22 si ... e boost ca iei gear, dar xp nu iei mai deloc... ori cu ce te ajuta sa fii full blue la lvl mic nu ma prind.

E parerea mea. Daca as mai avea timp sa-mi lvluiesc vreun alt (warriorul) as face-o numai in instante. E super flex, stau in IF, pac lfg, pac instanta; merge super fain. Parerea mea. :P

Link to comment

HALP PLIS HAU MI MAKE MACRO MI NOOB ? vreau sa castez 4 spells consecutive

Vampiric Touch (1,5s cast)

Shadow Word: Pain (inst. cast)

Devouring Plague (inst. cast)

Vampiric Embrace (inst. cast)

1, 2, 3, 4, binduri tata, nu cred ca merge la le bagi in macro si sa push pana la moarte un button din cauza de Global CD :)

Link to comment

/castsequence reset=10 Vampiric Touch, Shadow Word: Pain, Devouring Plague, Vampiric Embrace

dar mai bine il folosesti pe asta daca iti trebuie pt intrarea in combat (la boss in principal) :

/castsequence reset=10 Vampiric Touch, Devouring Plague, Mind Blast, Shadow Word: Death, Vampiric Embrace,

Shadow Word: Pain, Mind Blast, Mind Flay, Vampiric Touch, Mind Blast, Mind Flay

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...