Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

mai am vreo ora sa stau pana se ia WoW :D

deci as avea ceva intrebari :)

1.care e cea ma ibuna clasa pentru rogue ?

2.care e cea mai buna clasa pentru warrior ?

3.care e cel mai bun server privat unde sunt si alti romani ?

Pentru rogue stiu ca cea mai buna e Undead, iar pentru warrior e Orc, cel putin asa stiu, ca nu am mai jucat de vreo 8 luni.

Cat despre server privat, las-o balta. Apucate de oficial daca vrei sa te distrezi calumea :)

Link to comment

atunci pleaca! evident, nu ?

unde dracu te-a crescut mata ma ? Du-te si bea naibii pastilele de calmare, nu te vezi ca-ti pusca venele ? Nici de ar fii forumul tau nu cred ca ai fii asa crizat. Lasa moderatorii sa se ocupe de treaba lor .. nu-ti baga tu nasu in toate rahaturile ca o sa te trezesti cu el maro.

Peste tot unde postezi ba te iei de n'shpe mii de useri ca vezidoamne ce au facut ei ba zici ca esti ceva personaj din minimax .. , iti da si tie 2-3 floci intre picioare si deja ti-e tripla tensiunea.. thulai doamnee ce generatie ne asteapta :banghead:

Link to comment

unde dracu te-a crescut mata ma ? Du-te si bea naibii pastilele de calmare, nu te vezi ca-ti pusca venele ? Nici de ar fii forumul tau nu cred ca ai fii asa crizat. Lasa moderatorii sa se ocupe de treaba lor .. nu-ti baga tu nasu in toate rahaturile ca o sa te trezesti cu el maro.

Peste tot unde postezi ba te iei de n'shpe mii de useri ca vezidoamne ce au facut ei ba zici ca esti ceva personaj din minimax .. , iti da si tie 2-3 floci intre picioare si deja ti-e tripla tensiunea.. thulai doamnee ce generatie ne asteapta :banghead:

1. unde ma iau de toti ha ? arata`mi.

2. cred ca e de datoria noastra sa ii SPUNEM USERILOR NOI CA AICI NU SE VORBESTE DE SERVERE PRIVATE.

3. 2-3 floci ai avut tu la 15 ani.

si 4. ca mereu vii cu deastea ... nu ma uit nici la minimax nici la cartoon si nici un post deasta de televiziune ;)

eu nu caut cearta ... dar sunt care nu se potolesc din 1 / 2

Link to comment

scuze pentru reply-ul intarziat :D

chowder vad ca esti cam nesimtit .

tu nu stii sa citesti sau ce ?

uitate si tu la cSRO , eSRO si altele , toate sunt servere piratate mah :banghead:

totusi sunt alte topicuri...nu sunt bagate toate in Silkroad topic...

fa si tu topic WoW private server sh1t'n'stuff, si nu se mai ia nimeni de tine...:\

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...