Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

si joc singur?

oricum mi se pare aiurea sa platesti lunar dupa ce ai dat 2 milioane ca sa iei jocu

cum singur ma ? :blink: sunt peste 15 milioane de playeri care il joaca :gun:

Done Crusaders 10, ne-am chinuit la campions o gramada dar a iesit bine pana la urma :D

Grats! :beer: ... la mine pe server(Vechiul server) inca se ia wipe in Naxxramas 10, raid organizat cu guilda , vent toate cele si .......

Link to comment

cum singur ma ? :blink: sunt peste 15 milioane de playeri care il joaca :gun:

Grats! :beer: ... la mine pe server(Vechiul server) inca se ia wipe in Naxxramas 10, raid organizat cu guilda , vent toate cele si .......

lol si eu care faceam pug-uri de totc25 normal si care mergea pana la factions :right:

Link to comment

lol si eu care faceam pug-uri de totc25 normal si care mergea pana la factions :right:

Meh am fost in pug de totc25 cu popa dupa 1 saptamana de cand ajunsesem la 80 si am mers pana la champions. acolo a fost haos. chiar m-am straduit, le-am zis cine la ce face CC, etc. TOTAL FAIL! toti erau liberi. :)) Ideea e ca au murit fff greu (au orbecait pe acolo vreo 4-5 minute), dar nu au facut pic de damage. :))

Azi cu guilda am dat niste failuri la totgc10 :s 3 wipe-uri pe la 10-15% :). Saptamana viitoare il facem 100% si daca nu luam din nou 9 wipe-uri la faction champions ca prostii poate luam si mad skill-ul. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...