Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

am si eu o intrebare,un prieten de al meu juca pe servere UE,acuma sa mutat in SUA o perioada si ar dori totusi sa continue sa joace pe serverele de UE,doar cai expira curand contu,oare daca cumpara game card de acolo isi poate prelungi contu de UE? a zis ca are si card de credit de SUA si ca nu stie daca iar merge sa prelungeasca cu card de credit,eu presupun ca ar merge,avand in vedere ca eu tot asa imi platesc contu.

astept pareri multumesc.

Link to comment

cine ma ajuta si pe mine cu un macro de warrior

vreau sa imi schimb stanceu in defensive si vreau in accelasi timp sa imi echipez pe mine shieldu + sabia si sa folosesc spell reflect :)!

multumesc

warrior-ul pe ce build ar trebuii sa mearga pt un leveling cat mai rapid

eu am crescut pe fury de la lvl 1 pana la lvl 80 si am stat doar in battlestance pare newbish da in 10days si 10h am dat lvl 80 .

atm sunt arms! rupe

Link to comment
Guest ciorcica

# Funserver Instant 80

#This is a 3.2.2 PvP fun server PvP,here you can find:

# Mall

# Uludar Working

# All Battlegrounds Working

# All Arenas Working

# Custom vendors,trainers...

#HOSTED BY CIORCICA!!

#Website Undergroundz

set realmlist undergroundz.sytes.net

http://i.imagehost.org/view/0426/WoWScrnSh...2509_005215.jpg

http://i.imagehost.org/0642/WoWScrnShot_102509_005236.jpg

http://i.imagehost.org/view/0326/WoWScrnSh...2509_005526.jpg

Link to comment

sunt minim in top 3 -_- oriunde. in voa sunt de obicei primul. chiar si la archavon ;d feint ftw si nu tre sa fug la nova <3

mai iau helmul cu ArP (ony25 e 2nd bis ptr rougi, sau hood of lethal intent pe embleme) si daca nu scot dps la greu, o sa trec pe muti :D

well , eu sunt spriest xD care nu au decat 3-4 vraji de dps , nici una instant =)

Link to comment

defapt are DK/Druid daca is macar de la decenti in sus,si un bun Warrior/Druid este iara foarte greu de batut.

DK/Warrior + Druid a ajuns din varful clasamentului sezonul trecut la fundul clasamentului. Eu, cand am inceput arene pe hunterul meu, aveam vreo 2 epixx. Am jucat cu un holy pala. Cand am dat de druid+warr, nu mi-a venit sa cred cat de usor a picat warriorul.

Link to comment

wariorii pica foarte repede in comparatie cu dk's...

dk sunt foarte naspa ca au Icebound Fortitude - immune la stun + 20% dmg mai putin...+ anti magic shell + own heals(death strike sau un combo de vamp blood + blood tap - asta daca e blood)...

warr ce poate sa faca? nu are healz( decat daca e fury, si f putini stau fury in pvp), nu tu icebound fortitude etc etc...

desi sunt plateri amandoi, ar trebui sa dai acelasi damage in ei, dar in dk's dau mai putin, chiar nu stiu de ce :|

Link to comment

Salut, primul meu post aici !!! Am un account la wow... cu tbc+wotlk, dar n-am reusit sa trec de 71.. chiar daca am contu de 3-4 ani xD

Well.. defapt ce vreau sa zic e.. vreau sa cresc un warlock 1-80 ( sau 31-80) , dar timpul nu-mi permite, asa ca ma offer sa ii dau contul unui jucator care are destul timp sa creasca un warlock ( So faca de placere ) , va pot ajuta daca e nevoie.. cand imi permite timpul ...

ps: Accest mesaj e in principal pentru cei care nau inca un account de wow si vor sal incerce, e platit pentru 3-4 luni , am cateva caractere de low lvl ... 2x-3x-61-72...samd.

Imi cer scuze daca postul este *ilegal*.

Link to comment

Salut, primul meu post aici !!! Am un account la wow... cu tbc+wotlk, dar n-am reusit sa trec de 71.. chiar daca am contu de 3-4 ani xD

Well.. defapt ce vreau sa zic e.. vreau sa cresc un warlock 1-80 ( sau 31-80) , dar timpul nu-mi permite, asa ca ma offer sa ii dau contul unui jucator care are destul timp sa creasca un warlock ( So faca de placere ) , va pot ajuta daca e nevoie.. cand imi permite timpul ...

ps: Accest mesaj e in principal pentru cei care nau inca un account de wow si vor sal incerce, e platit pentru 3-4 luni , am cateva caractere de low lvl ... 2x-3x-61-72...samd.

Imi cer scuze daca postul este *ilegal*.

scuze ca-ti distrug fericirea de a scapa de lvling, dar daca tu nu ai timp de lvl acuma, crezi ca o sa ai timp de raiding si heroice mai incolo ? :\

sincer sa fiu la lvl'ing e foarte usor ce faci...doar lvl...ei bine eu cand am ajuns 80 n-am stiut ce sa fac prima oara :\

Link to comment

scuze ca-ti distrug fericirea de a scapa de lvling, dar daca tu nu ai timp de lvl acuma, crezi ca o sa ai timp de raiding si heroice mai incolo ? :\

sincer sa fiu la lvl'ing e foarte usor ce faci...doar lvl...ei bine eu cand am ajuns 80 n-am stiut ce sa fac prima oara :\

singuru lucru care ma intereaseaza e pvp-ul......instatele alea.. cui ii pasa de raiduri si heroice?:))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...