Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

asta-i core la un pala dps (cel putin asa zic eu, care joc paladin)

http://www.wowhead.com/?talent#sZVZVfbt0IuhdIfsu

restu punctelor le pui cum doreste inima ta ca nu mai conteaza cum le pui :)

si ala foloseste Recount pt graph :)

sunt niste optiuni pe acolo

mersi, dar am o intrebare: De ce nu ai selectat si Vindication ? E bun la raid-uri pt ca scade din atributiile mob-ilor .. , e drept ca nu ajuta la DPS dar e un plus raidului zic eu

Edit: sry.. forum fail XD

ps: mamutu_vesel poti lasa un link cu char-ul tau de la armory , sa compar una alta cu ce am eu ?

Link to comment

salutare...am si eu o problema si sper ca voi sa ma puteti ajuta

Joc wow de ceva vreme pe servere pirat...acum ceva timp am intrat intr-o guilda si guilda s-a saturat de servere private si s-a mutat pe blizzard...eu nu am avut bani de blizzard asa ca am vazut ca un om din guilda ar fi vrut sa cumpere power lvl-ing si eu i-am zis: "in loc sa ii dai unui necunoscut sa iti faca lvl si sa iti ia banii si apoi posibil sa iti fure contul mai bine iti fac eu si vin si eu pe blizz cu banii aia"....zis si facut, am stabilit prima oara pretul de 1.5 mil de la lvl 48 pana la lvl 80...am primit un avans de 70 lei toate bune si frumoase pana acum...cand am ajuns la lvl 70 am vazut ca se cam inpute treaba si se face mai greu lvl si nu se merita sa pierd nopti si zile cu lvl-ul pentru 1.5 mil...i-am zis tipului respectiv ca renunt si ma reapuc daor daca imi face o oferta mai buna...mi-a oferit 2.5 mil in total, deci cu avansul care mi-l daduse 70 lei ar fi trebuit sa primesc un rest de 1.8 mil cand terminam.... au fost zile intregi in care am stat si am jucat si in cele din urma cand aveam lvl 79 si vro 200.000 xp pana la lvl 80 primesc disconnect...cand vreau sa intru din nou imi zice ca password e incorect...eu eram pe voice chat si i-am intrebat pe cei din guilda daca caracterul cu care faceam eu era on-line; era online si le-a zis celor din guilda ca a schimbat parola ca nu cumva sa fac vro prostie...dupa care am avut o discutie pe mess cu el si a zis ca imi da doar cam mi-a promis prima oara adica 1.5 mil nu cum promisese a doua oara 2.5 mil... dupa discutii lungi el a recunoscut ca s-a folosit de mine ca sa ii fac 80 cu doar 1.5 mil si ca nu mi-ar fi dat 2.5 cum a promis, pot sa zic ca sunt respectat in guilda aia si am fost peste tot cu ei pe orice serv s-au mutat si la bine si la rau, dupa niste discutii lungi si putin aprinse el mi-a zis ca imi da 1.8 mil doar ca trebuie sa astept 2 saptamani sa ii vad (normal astazi trebuia sa ii primesc) in cele din urma s-a luat guild masteru si offiterii de el si a primit kick din guilda... dupa ce a primit kick a intrat pe mess si mi-a zis ca nici macar restul primei sume nu ii mai primesc adica 80 lei...s-a schimbat parola la cont si intrebarea secreta si tot si eu nu mai pot accesa contul deloc...

Si in concluzie am pierdut aproximativ 10 zile din viata mea stand in fata calculatorului si jucand wow si suma de 1.8 mil care ar fi trebuit sa o primesc de la individul respectiv,

Daca cineva dintre voi stie o modalitate ca celui care i-am facut power lvl-ing sa ia ban stiu si eu sa il reportez cumva sau macar saii ii dau delete la char cumva sa nu se bucure de munca mea v-as fi foarte recunoscator m-ar unge la suflet sa stiu ca i-am facut si eu rau omului respectiv, asta este mi-am luat o mega teapa te la omul asta care aveam foarte mare incredere in elsi asta o sa imi fie invatatura de mine!!! imi puteti da un PM daca ma puteti ajuta cumva...

Link to comment

Nu stiu daca e asa simplu, tipul neavand un cont de wow pe oficial. Report poate face oricine si nu prea cred ca Blizzard o sa se apuce sa investigheze cazul.

Sa zicem ca o face si vede doua IP-uri diferite, daca sunt din aceeasi localitate se poate scapa usor pe motiv ca s-a logat de pe calculatoare diferite, home si/sau work.

Link to comment

desigur :)

cum au zis si mai sus, vindication useless pt raid'uri(chiar si pentru lvling mi se cam useless) si PoJ e facut numai pt lvling...iar aman2 le bagi daca esti PvP

mai am si un spec de holy, dar cred ca nu e cine stie ce...

p.s: specu care il am eu pe pala e PvE/PvP, deci nu trebuie sa dau respec de fiecare data cand intru in bg'uri :)

p.s2: gz Chowder :)

Link to comment

Salut! am cumparat toate 3 wow`uri si vreau sa`mi fac accont dar acolo la paymen method voi cu ce platiti?si dak aleg ceva cu ce sa platesc pot sa opresc cand vreau sau tot o sa`mi traga bani pe luna? :beer:

Majoritatea platesc cu cardul deoarece este mai avantajos. Dupa ce platesti cu cardul pentru o anumita perioada, ca sa nu-ti mai ia bani automat de pe card dupa acea perioada, trebuie sa dai cancel subscription.

Link to comment

Majoritatea platesc cu cardul deoarece este mai avantajos. Dupa ce platesti cu cardul pentru o anumita perioada, ca sa nu-ti mai ia bani automat de pe card dupa acea perioada, trebuie sa dai cancel subscription.

card..dar ce fel de card?si mai am o problema cand instalez world of warcraft simplu de pe cd`u original imi da o eroare la sfarsit pe la 98% si nu merge The file "E:\World of Warcraft.temp\Data.temp\enGB.temp\Documentation.temp" could not be renamed to "E:\World of Warcraft.temp\Data.temp\enGB.temp\Documentation". (ConflictManager::ResolveConflicts/1)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...