Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

sunt buni ptr AOE dps (de care blizz face abuz, si din pctul meu de vedere jocul devine de kkt sa ma exprim liber). Ca threat, nu poate sa tina un mage bun; nu se compara cu un warrior oricum. E bun ptr aoe dps sh1t.

O da, eu ca healer pot sa castez heals pe un dk tank fara sa fac aggro la boss, in timp ce el face pull. Yay me, dk sux, priest rox.

Dps-ul a ramas cam aceleasi, le-au nerfuit cateva din abilitati, dar noi vorbim de threat nu de nerfs lucru cu totul diferit si specificat de Ghostcrawler, toate tanks vor fi la acelasi nivel de threat (nu degeaba au facut swipe de 360 grade la druid).

[Edit] Si nu vorbesc de heroics, ci de Ulduar.

Link to comment

sunt buni ptr AOE dps (de care blizz face abuz, si din pctul meu de vedere jocul devine de kkt sa ma exprim liber). Ca threat, nu poate sa tina un mage bun; nu se compara cu un warrior oricum. E bun ptr aoe dps sh1t.

Ca threat poate sa tina un mage super bun. Orice Tanking class poate face asta, nu (mai) exista diferente. Doar de jucatori.

Link to comment

Ca threat poate sa tina un mage super bun. Orice Tanking class poate face asta, nu (mai) exista diferente. Doar de jucatori.

What he said. Diferente ca-n TBC n-o sa mai gasesti, e foarte mica diferenta de threat intre un DK si un warrior.

Link to comment

Salutare tuturor!!!!!

Asta seara am incercat trialul jocului mi se poare un joc foarte frumos cu misiuni care au legatura gameplay dragut tot ce vrei....... prima seara am facut si eu un lvl 4 cu un orc Nick name Horia

am facut fiecare misiune.... si sunt pe serverul Draka United States

sambata cumpar tot jocul am si eu acuma cateva intrebari la voi.......

sa iau si lich king ceva de genu ala expandu???? merita....???

si daca am un caratcter si dupa ce imi iau tot jocul mai am acel char facut pe trial sau merita sa fac unu nou pe joc adevart dupa ce il cumpar

pe ce server sunteti voi...... as veni cu voi pe un server daca sunteti mai multi eu acuma cu trialu am inceput singur sa vad cum e jocul si am descoperit ca e nemai pomenit......

sunt ca neeb deoarece sunt nou dar pe parcurs voi invata......

srry pentru romana mea nu locuiesc in ro......

Vam saluat si sper sa imi ziceti un server unde sunteti mai multi si sa imi raspunde la intreabrea mea.... ms si bafta in joc......

Link to comment

sa iau si lich king ceva de genu ala expandu???? merita....???
Daca vrei sa faci level peste 60 si sa ajungi la tot ce inseamna endgame content, atunci iti trebuie lich king si burning crusade.

si daca am un caratcter si dupa ce imi iau tot jocul mai am acel char facut pe trial sau merita sa fac unu nou pe joc adevart dupa ce il cumpar
Din cate inteleg esti pe US acum, daca nu locuiesti in US o sa ai ceva probleme. In europa se distribuie varianta EU a jocului, deci vei juca pe servere europene si nu pe US cum esti acum. In mod normal poti sa dai upgrade la trial account, dar nu si in cazul tau.

pe ce server sunteti voi...... as veni cu voi pe un server daca sunteti mai multi eu acuma cu trialu am inceput singur sa vad cum e jocul si am descoperit ca e nemai pomenit......
Suntem pe mai multe servere.
Link to comment

...

am facut fiecare misiune.... si sunt pe serverul Draka United States

...

Noi jucam pe EU, deci trebuie sa iti iei WoW (eu)+TBC+WOTLK

si depinde ce realm vrei, de preferat ar fi sa mergi pe unul MEDIUM,

din ce am vazut pe aici se joaca pe draenor, grim batol, sylvanas etc.

Link to comment

@Steff eu cred ca sunt singurul care joaca pe Sylvanas de pe link, mai erau vre`o 2 dar nu stiu ce e cu ei..

@ghitzal02 , poti sa cumperi doar WoW normal pentru inceput, cand vei ajunge la level 55-60 mergi si iti cumperi Burning Crusade, cand ajungi la 65-70 mergi iar si iti cumperi Wrath of the Litch King

- pt faptul ca ai jucat cu trial-ul pe US , tu fiind din europa (presupun) va trebuii sa incepi cu un cont nou (oricum level 4 cat ai facut nu e greu de re-facut :) )

-Eu personal joc pe Sylvanas (unde sunt extrem de multi romani) Serverul e Medium-high populat

-de mentionat in caz ca nu ai observat, jocul costa 12.99 Euro\luna daca vei platii cu card de credit via online banking , sau 110-134 lei un game card din magazin care are 2 luni (60 zile mai exact) .. dar personal nu iti recomand pentru ca la banii aia aproape ca iti iei 3 luni cu cardul (unde primesti discounturi de x euro daca iei pe mai multe luni)

Link to comment

Ms pentru ajutor baieti...... in legatura cu EU eu stau in CANADA as lua EU cum ziceti voi dar cred ca voi avea prob cu lagul..... daca nu voi juca pe eu..... cu voi :nanana:

probleme cu lagul nu sunt asa de mari .. conteaza netul tau mai mult , cele mai mari probleme vor fi cele de fus orar..

Link to comment

probleme cu lagul nu sunt asa de mari .. conteaza netul tau mai mult , cele mai mari probleme vor fi cele de fus orar..

Raman pe USA tot mai bine voi gasi lume de aicia vom putea face chesti seara sa fie fain nu lag nu nimica dar daca este cineva de pe link pe USA ar fi fain cea ce nu cred....

Link to comment

asa .. o simpla intrebare pt healeri :D

cate Fragment of Val'anyr ati strans ?:)

Cred ca ne-au picat vreo 5 in total... vreo 3 le-am dat unui holy priest, si 2 unui holy paladin pentru ca priest-ul era absent atunci. Ultimul a picat ieri la vezax.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...