Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

daca am 17 ani nu inseamna ca nu sunt destul de matur, ciucament o fi mamicuta ta, si de latrat taticu tau esti multumit? cat despre sly este un cocalar, nu era el ala care mi-a dat add pe xfire si ma ameninta dc l-am contrazis intru-n topic?

scoate`te scoate`te ciutanule :)

Link to comment

mda.. clar ai 12 ani si charul de la sig ti la dat vreun unchi decedat prin testament ?

pretene am 17 ani si ...joc pe theo de 2 ani...:P

mda.. clar ai 12 ani si charul de la sig ti la dat vreun unchi decedat prin testament ?

Si 2 ar fi trebuit sa te uiti la guilda inainte sa vb...nu vreau sa ma laud...insa nu prea cred k e usor sa intri intr-o guilda care s-a format acum 5 ani..si a rezistat pana acu fiind una din cele mai rezistente/bune guilde de pe maghteridon....Cei care joaca pe Maghteridon pot sa confirme guilda...:P

Link to comment

pretene am 17 ani si ...joc pe theo de 2 ani...:P

Si 2 ar fi trebuit sa te uiti la guilda inainte sa vb...nu vreau sa ma laud...insa nu prea cred k e usor sa intri intr-o guilda care s-a format acum 5 ani..si a rezistat pana acu fiind una din cele mai rezistente/bune guilde de pe maghteridon....Cei care joaca pe Maghteridon pot sa confirme guilda...:P

Bine bine, mai lasa-ne cu magtheridon tau ca de 2 pagini numai de asta pomenesti. It's a game not a freaking way of life.

OT: Alliance sux, Horde sux, Lich Kings owns. :blink:

Link to comment

Si 2 ar fi trebuit sa te uiti la guilda inainte sa vb...nu vreau sa ma laud...insa nu prea cred k e usor sa intri intr-o guilda care s-a format acum 5 ani..si a rezistat pana acu fiind una din cele mai rezistente/bune guilde de pe maghteridon....Cei care joaca pe Maghteridon pot sa confirme guilda...:P

Care guilda? Cea din semnatura?

It's a game not a freaking way of life.

This.

Link to comment

Bine bine, mai lasa-ne cu magtheridon tau ca de 2 pagini numai de asta pomenesti. It's a game not a freaking way of life.

OT: Alliance sux, Horde sux, Lich Kings owns. :blink:

pai cum frate daca copilu ala zice k am cumaprat caracteru sau nush ce mama lui zice...zice daor asa sa faca posturi..X(

Link to comment

terminati odata cu cearta ....

eu is cel mai bun de la alianta si gata, horde sucks :P

glumeam :) :|

amandoua sunt la fel de bune.

unde am ajuns ... maine o sa ziceti " nelf cu par verde e mai fain ca cel cu par albastru !! :P " LOL

nelf cu mohawk e cel mai tare.. alte pareri ? :despair:

My char is the best on maghteridon cauta Mclubi armory .. :gun: rupe tOt

Link to comment

Am inceput sa joc si eu pe Sylvanas si sunt mai nou nu cunoc aproape pe nimeni .. e o poveste mai lunga ce s-a intamplat cu vechiul meu char si de ce am venit pe alt realm sunt horde si daca imi puteti spune un guild ceva de ppl mai uniti care sunt bazati pe pvp dar si pve desigur dar mai mult pvp si in caz daca se poate sa fie si romani sa-mi spuneti si mie guildul sau cine mai joaca pe Sylvanas sa ma treaca la friend (Xstyle) mai vb imi mai explicati cum sta treaba pe acolo ca e ca si cum as fi picat de pe luna fac lvl toata ziua cunosc doar un romana care l-am intalnit asa prin Silvermoon si mai vb cu el dar in rest mute :( eu in general sunt o persoana activa nu prea sunt genul de persoana tacuta :))

Link to comment

cu ce sa ma scot? exprima-te in propozitie, cat despre limbajul si comportamentul tau se vede ce suferi "ciutan" trimite-mi si mie un vocabular de ala de la

sau vii cu gutza si ma arzi?

nu are rost sa iti bati capu cu prosti ca tine sa ii bati , cum zici tu :)

Link to comment

vai de capul tau :|

n-am vazut o generalizare mai prost facuta ca asta, este cineva p-aici care a jucat mai mult de 6 luni pe toate servele din lume la fiecare factiune in parte? NU. Sunt 15 milioane de jucatori, deci 100% nu poti spune "la alianta sunt mai multi copii, la hoarda mai multi peste 80 de ani". In 2005 cand am inceput sa ma joc am facut char la hoarda pentru ca era Speedy acolo apoi dupa o pauza de joc m-am dus la alianta si nu-s deloc dezamagit. Mai ales ca-ti poti face si char-uri la alianta si char-uri la hoarda, deci discutia asta este inutila pt. ca Blizz iti ofera posibilitatea de a face lucrul asta, in cazul in care esti cretin si bagi d-alea gen "alliance sux fuck the alliance horde is shit MOOO" inseamna ca ai o problema.

Nu vreau să-l pup în fund pe tthdd, dar sincer mi-a plăcut cum a răspuns, e cel mai sincer şi mai adevărat lucru spus în toată discuţia asta Horde Vs. Ally, maturitatea si experienţa în joc a vorbit prin el.

@şterfi, da eu sunt cocalarul, trebuie să trăiască şi ăştia, nu? :(

@make3, ştiu. :)

Link to comment

??? am zis ceva ce nu trebe ?

Eu am pus o simpla intrebare .. puteai si tu sa zici ceva acolo ..

tu ocupi forumul numai pentru spam .. :|

pe oficial joc. 99% din discutiile kre sunt pe aici sunt pe oficial.. restu de 1% sunt intrebari d genu "care joaca p pirat.. " and all bullshit :crybaby:

da u pe ce joci ? :tiphat:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...