Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

badlands e 35-45 nu 30

du-te-n feralas

numai bine ! :)

ce insemna spreadsheetu' ?

imi poti recomanda ceva mai bun pentru pvp ? multumesc anticipat ! :)

am ales un tip :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...don&n=Hunex :D

tenacity pet pt roar of sacrifice, intervene si pin plus ca e stresant cand vrea cineva sa-l omoare ca are HP garla

http://petopia.brashendeavors.net/ *asta cand or sa-i dea astia drumu' iar*

Link to comment
Guest Asterics

Shaman Enhancement 80 uite caut si io holy pala pt arena. acum sunt la 2000 rating ca resto cu un DK.

am best weps in slot, full deadly gear ( alea luate co honor) pt enhancement; CHest, legs, helm, shoulders, gloves - le pot lua hatefull, ca nu dau puncte aiurea pe deadly.

Caut Holy Paladin care vrea sa incerce 2000 rating + in 2v2.

Requirements: toate abilitatile bindate ^^

Link to comment

Shaman Enhancement 80 uite caut si io holy pala pt arena. acum sunt la 2000 rating ca resto cu un DK.

am best weps in slot, full deadly gear ( alea luate co honor) pt enhancement; CHest, legs, helm, shoulders, gloves - le pot lua hatefull, ca nu dau puncte aiurea pe deadly.

Caut Holy Paladin care vrea sa incerce 2000 rating + in 2v2.

Requirements: toate abilitatile bindate ^^

esti sigur ca aici tre' sa cauti? adica nah, n-ai spus macar realm, factiune..

Link to comment

sal . Cum mai e in Wotlk cum merge PVE-ul si PVP-ul . Ma gandeam dupa bac sa ma reapuc de jucat insa nush pe ce realm , nu prea mai stiu cum stai lucrurile si ce fel sunt balansate clasele ca de warlock m-am plictisit . Ma gandesc la un shamy / druid ori paladin acum nu de care e nevoie mai mult .

Link to comment

La alianta imi place doar gnomii ca rasa . Pentru ce as vrea eu Shamy / Pala ar trebui sa joc cu draenei pe care ii detest sa fiu sincer arata prea penal din punctul meu de vedere . Si pentru dudu NE care e dragutz cand joci cu female dar male e prea batzos .

M-am mai uitat din cand in cand pe la changelog de prin Wotlk si nu stiu sigur de asta va intreb pe voi . Mi se pare mie sau au scazut stafeta pentru gameplay si dificultate la 10 ani. Faza e ca fata de preBC si BC e putin prea usor , sa zic asa jocul . Parca din punctul meu de vedere era mai epic feelingul in celelalte jocuri .

Link to comment

puteti sa imi spuneti si mie va rog dc nu merge petul de la hunter pe wowscape? nu am mai jucat de mult si acum vad ca nu mai merge.....am vrut sa caut pe forum da nu prea merge.... :( :( :(

Link to comment

M-am mai uitat din cand in cand pe la changelog de prin Wotlk si nu stiu sigur de asta va intreb pe voi . Mi se pare mie sau au scazut stafeta pentru gameplay si dificultate la 10 ani. Faza e ca fata de preBC si BC e putin prea usor , sa zic asa jocul . Parca din punctul meu de vedere era mai epic feelingul in celelalte jocuri .

Welcome to new expansion, in caz ca nu ai citit, au bagat hard mode la bossi, mode care nu e accesibil oricui ;)

Practic un boss are grad de dificultate easy si hard. Nu toti, pe alocuri, dar exista.

Ce ai vazut tu pana acum, e doar un inceput, inca nu e nici la jumatate.

Link to comment

Welcome to new expansion, in caz ca nu ai citit, au bagat hard mode la bossi, mode care nu e accesibil oricui ;)

Practic un boss are grad de dificultate easy si hard. Nu toti, pe alocuri, dar exista.

Ce ai vazut tu pana acum, e doar un inceput, inca nu e nici la jumatate.

Mersi pentru reply . M-am oprit sa joc la finele TBC-ului si nu mai stiu jocul asa cum il stiam atunci cand jucam . Oricum ar fi sunt mai mult interesat de PVE . Sa zicem doar ca PVP-ul nu e partea mea , nu ma omor si nici nu ma pricep asa bine la el in mare parte deoarece nu prea am jucat . Parca e mai frumos cand va strangeti vreo 30 de prieteni pe un vent si jucati asa .

Easy si hard zici tu . Ca sa nu confund si sa ma lamuresc , easy e 10man raids si hard e 25 sau pe langa cele 2 optiuni mai ai altele 2 pentru a seta nivelul de dificultate a unui encounter indiferent de raid number .

Inca ceva pentru cineva cu un warlock si care face pve pe aici cum mai merg build-urile . Stiu ca in BC era faza cu 21/40 acuma insa cum merg lucrurile . Care ar fi un end-game spec pe aici .

Link to comment

Mersi pentru reply . M-am oprit sa joc la finele TBC-ului si nu mai stiu jocul asa cum il stiam atunci cand jucam . Oricum ar fi sunt mai mult interesat de PVE . Sa zicem doar ca PVP-ul nu e partea mea , nu ma omor si nici nu ma pricep asa bine la el in mare parte deoarece nu prea am jucat . Parca e mai frumos cand va strangeti vreo 30 de prieteni pe un vent si jucati asa .

Easy si hard zici tu . Ca sa nu confund si sa ma lamuresc , easy e 10man raids si hard e 25 sau pe langa cele 2 optiuni mai ai altele 2 pentru a seta nivelul de dificultate a unui encounter indiferent de raid number .

Uite ca sa te lamuresti:

http://www.wowhead.com/?achievements=14923

Astea sunt asa noi introduse achievements pentru 25 men

http://www.wowhead.com/?achievements=14922

pentru 10 men

http://www.wowhead.com/?achievements=14921

chiar si pentru heroice 5 men.

Le poti numii obiective, unele sunt usor de facut, altele mai greu altele chiar dificile, de exemplu Sartharion cu 3 drakes up in ambele versiuni de 10 si 25.

Desigur, nu te obliga nimeni sa le faci, dar se merita ca-ti da un alt feeling, e ca si cand ai da un boss nou jos.

Link to comment
Inca ceva pentru cineva cu un warlock si care face pve pe aici cum mai merg build-urile . Stiu ca in BC era faza cu 21/40 acuma insa cum merg lucrurile . Care ar fi un end-game spec pe aici .
Warlocks in pve sunt destul de balansati atm, cu affliction ca lead dps spec urmat de destro si demo, dar nu e mare diferenta intre ele. 3.1 va aduce niste nerfs pentru aff si buffs pentru demo.
Link to comment

Care, ala de peste 4 luni ?:P Pana atunci o sa se schimbe destul de mult lucrurile, vor fi cel putin 2-3 raiduri in plus si o gramada de class changes si cine stie ce altceva.

Pai de asta incerc sa vad cu timpul cum mai evolueaza jocul . Nu vreau sa ma apuc de mario ci de wow . Nu e un joc flawless insa per ansamblu este destul de dragutz jocul . S-ar putea sa-mi recuperez mai curand contul si sa fac din cand in cand niste casual gaming .

Care, ala de peste 4 luni ? Pana atunci o sa se schimbe destul de mult lucrurile, vor fi cel putin 2-3 raiduri in plus si o gramada de class changes si cine stie ce altceva.

Cam de asta imi este teama . Stii cand majoritatea ghildelor ajung la un animit raid tier si tu abia incepi raidingul e cam greu sa-ti gasesti o ghilda cat de cat decenta .

@Knockaround De achievements stiam .credeam ca au bagat ceva in plus . Ce ziceai tu de Sartharion cu 3 drakes up e ca si cum ai facut Eredar Twins pe "hard" mode in TBC .

Apropo ce e cu acel mace legendar stie cineva ceva?? Vad ca e restrictionat pe Shamy , priest , pally si druid . Sunt putin curios cand vor baga si ceva pentru mage si warlock . Ca de la Atiesh nu prea au mai bagat nimic si nici ala nu prea era rentabil sincer sa fiu .

Link to comment
Guest Asterics

esti sigur ca aici tre' sa cauti? adica nah, n-ai spus macar realm, factiune..

Realm, ma mut eu pe oricare.

Factiune hoarda. contact: doizececreare@yahoo.com

Repet: enhancment shaman caut holy pala pt 2v2 arenas.

Gear status atm: Full hatefull + deadly parts pt neck/ring etc. + best weps in slot

Exp: 2k ca resto;1900 ca enha in trecut 2v2 si 3v3

Pretentii: Realm PvP echilibrat bunicel, BG echilibrat A:H

Paladin cu exp macar in 2v2 1900+ daca e dupa wotlk.

Warlocks in pve sunt destul de balansati atm, cu affliction ca lead dps spec urmat de destro si demo, dar nu e mare diferenta intre ele. 3.1 va aduce niste nerfs pentru aff si buffs pentru demo.

/signed

Link to comment
Guest Asterics

stie cineva cum se numeste addon`ul pt acest castbar?

http://img140.imageshack.us/my.php?image=77257792.jpg

Quartz Addon. Are fucntie si pt barele de la focused targets si targeted mob/player.

Link to comment

' date='Feb 26 2009, 20:33' post='3536270']

imi puteti ziceti si mie cam pe cat as putea sa dau caracterul de la semnatura ? are si vreo 6000 g , as vrea sa il vand si sa ma reapuc alt realm ...

Sa te corectez, nu vinzi caracterul ci vinzi contul. As zice ca daca iei 400 pe el e bine. Mai mult de atata nu poti sa ceri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...