Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

@virus: report-ul ala cu magii are toate buffs stackate in favoara lor. Uita-te un pic la al 2-lea death knight

Asta e si ideea! Nu vreau sa spun ca o anumita clasa e cea mai buna la dps si cu wws`ul ala vroiam sa le arat ca 6.6k dps facut de un hunter la patch e prea putin fata de cat se poate da ... ei/el a venit cu acel wws doar pentru ca era un hunter pe primu loc si acolo era stack physical support , unde la wws`ul dat exemplu de mine, acel mag avea support classes si are potential mai mare poate decat un hunter.

Este si normal sa ai razorice , elemental shaman , demo lock , boomkin .. ce vi se pare amuzant sau anormal sa vedeti un raid cu ceva magic dmg support in loc de usual 5 retri , 3 enha , 3 hunter , 2-3 dk [ niciunu frost ] si 1 mag ?

Link to comment

deci sa intelegem si noi,cine nu face parte din EX=praf? luand in considerare si conflictu tau cu virus legat de 2/3 sau 3/3 Tactical Mastery la warrior,si disputa legata de dps as sugera sa arunci o privire aicea.

http://www.wikihow.com/Break-a-World-of-Warcraft-Addiction

nope, tu sa intelegi ca-s prieten cu renegade si-mi permit sa rad si sa glumesc cu el despre orice. (ai dat-o-n bara rau cu reply-ul asta, RAU)

si da, sunt addicted to WoW, dar cati de aici nu sunt? in fine, tu trebuie sa citesti ce-am scris mai sus :)

Link to comment

well :D am reusit printre picaturi sa ajung la lvl 60 :D need gold sa imi cumpar new mount :D deocamdata batatoresc desertul ala rosu de prin OT

PS ma omoara culorile alea de acolo zici ca e desenat de niste hippioti :D

trebuia sa joci seria warcraft 3 inainte , sa vezi ce feeling misto aveai acu :)

Link to comment

classtimer

thx alot!! foarte folositor!

Poti te rog frumos sa imi spui ce setari sa fac ca atunci cand prind un player in Freeze trap sa imi arate cat timp mai sta acolo xD ca daca nu il selectez nu imi arata xD

LE: as putea sa il fac sa imi arata cat CD am la Multi-shoot sau la trap-uri ?

Link to comment
Guest gabrielbogdan

Salutare, sunt nou pe aici si am o intrebare.

Puteti sa imi spuneti si mie un server unde gasesc mai mult de 2 ro ?

Cand mi-am creat primu char am ales la intamplare un server (Shattered Hand) care s-a dovedit a fi server de suedezi.

Acu l-am facut si pe al doilea tot pe acelasi server si vreau sa le mut pe alt server.

(lock, pala 80 hordaci)

Multumesc anticipat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...