Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Pai pe cei care ii chema andrei nu ii lasa pe server ala . au ei o baza de date si ii stiu pe toti care ii cheama andrei... asa e pe majoritatea servarelor asa ca ai grije

Am auzit si eu de conspiratia asta facute de blizz,sunt niste marlani astia...

Incearca SilkRoad am auzit ca acolo primitii bonus,astia mai lowzlow,parca era +5 Intelect.

Link to comment

Am auzit si eu de conspiratia asta facute de blizz,sunt niste marlani astia...

Incearca SilkRoad am auzit ca acolo primitii bonus,astia mai lowzlow,parca era +5 Intelect.

schh nu trebuia sa ii spui ca o sa se apuce de silkroad si o sa fie "cel mai tare din parcare"

ambele . puneti numele in "Iloveallys" daca iti faci caracter la hoarda sau daca iti faci caracter la alianta "Hordeownsyou'

Link to comment

numele contului cu numele andrei?? sau numele caracTERULUI

Nu man n-ai inteles...Blizz astia vor sa faca bani ma intelegi,si au o baza de date,atunci cand iti faci cont te scaneaza,practic afla tot despre tine.Si pentru ca te cheama pe tine andrei(persoana ta) nu te vor lasa sa intri pe server pentru ca esti lowzlow.

Link to comment

mai bn ma las de joc dak asa stau treburile deocamdataa am niste prieteni buni pe realmul RPPVP ..nu imi amintesc corect numele dak asa este..dar nau cum sa afle adik ce intra pe contul meu de rdslink??? dak intra acolo no sa vada numele meu o sa vada numele la altu si MA LASA SA JOC ACOLO(vreau sa spun) dar pt mai multe informatii ca dak ajung la lvl 20 si imi zic iesi de pe srv sau imi dau ban ce fac?

EDIT: ms pt Shillkroad nu am gasit e la wow europe sau american? :error:

Link to comment

mai bn ma las de joc dak asa stau treburile deocamdataa am niste prieteni buni pe realmul RPPVP ..nu imi amintesc corect numele dak asa este..dar nau cum sa afle adik ce intra pe contul meu de rdslink??? dak intra acolo no sa vada numele meu o sa vada numele la altu si MA LASA SA JOC ACOLO(vreau sa spun) dar pt mai multe informatii ca dak ajung la lvl 20 si imi zic iesi de pe srv sau imi dau ban ce fac?

EDIT: ms pt Shillkroad nu am gasit e la wow europe sau american? :error:

Ma impresionezi din ce in ce mai mult :clap:

M-am razgandit!Incearca Eudemons!Ai nevoie grava de un +30 inteligence,si am auzit ca acolo sar putea sa fie si +31 inteligence!!!Cu asa bonus iti poti cumpara o palarie cu antena parabolica sa nu ramai prins intr-o turbulenta temporala!

Hafe p'fun :beer:

Link to comment
Guest Tralalala

Ma impresionezi din ce in ce mai mult :clap:

Ai nevoie grava de un +30 inteligence,si am auzit ca acolo sar putea sa fie si +31 inteligence!!!Cu asa bonus iti poti cumpara o palarie cu antena parabolica sa nu ramai prins intr-o turbulenta temporala!

Hafe p'fun :beer:

in lista aia ati uitat sa includeti si Sylvanas .. , plin de romani, ce`l putin la hoarda

okay.

Link to comment

toti care joaca pe servere de PvE cred ca-s incontinuu omorati pe serverele de PvP, that's bullshit, nu poti spune asta daca n-ai un char de cel putin 70 pe server de PvP.

Nu stiu ce cred altii, dar din moment ce nu am nici un interes sa omor pe cineva in open field, no ganking > any other amount of ganking

Link to comment

intr`un fel e si nasol cu PVP , pt ca .. de obicei alianta (pe sylvanas) atunci cand ai pe tine 5+ mobi , se trezeste sa te gankeze cate 2-3 de parca ai fii greu de omorat oricum .. , dar al dracului cand is singuri fara nici un alt aliat pe langa ei , te saluta de la distanta si ii tare prietenos , gunoaie nu alta..

Link to comment

intr`un fel e si nasol cu PVP , pt ca .. de obicei alianta (pe sylvanas) atunci cand ai pe tine 5+ mobi , se trezeste sa te gankeze cate 2-3 de parca ai fii greu de omorat oricum .. , dar al dracului cand is singuri fara nici un alt aliat pe langa ei , te saluta de la distanta si ii tare prietenos , gunoaie nu alta..

Bun venit in clubul persoanelor cu deficiente de exprimare.

@Np andrei, iti place WoG?

-Ding 74 :D

Link to comment

Quick question: am wow classic instalat, ultimul patch si incerc sa fac update la burning crusade si imi da eroare la 25 % The patch "Pass1\MPQs-1\unconditional\Data#enGB#patch-enGB.MPQ\DBFilesClient\CreatureSoundData.dbc~Patch(Data#enGB#locale-enGB,110725)" could not be applied. (Invalid source file size: expected 73341, actual 158529.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support.

Ce fac?

Link to comment

Eu-ti recomand sa faci cum am facut eu, intrii pe wow-europe.com iei blizzardinstaller.exe, ii dai install la WOTLK [6.0 gb], il lasi, se instaleaza, dupa ai de facut 2 update-uri de ~1gb. La mine a durat 1h 30 minute, acum, depinde de la net la net ^^

Imi trebuia TBC-ul si blizzardinstaller.exe imi lua wowul pe partitia C ( unde nu am spatiu). Am rezolvat luand jocul din alta parte si aplicand patchul..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...