Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

fiecare range de lvl are farmecul lui ,de la 80 incepe farmingul ,raidingul ,arena ,bg's si alte chestii mai mult sau mai putin stresante dar de la lvl 1 pana la 80 contentul este destul de variat si interesant ,cred ca fiecare are un alt sau mai multe pe care intra atunci cand este plictisit de main.

Link to comment

stai bine, dar pierzi farmecul jocului. :P mai ales daca e primul char pe retail.

Sincer, vreau sa ajung 80 cat mai repede .. chiar daca este primul meu char pe retail. Cunosc in proportie de 90% contentul de WOW + TBC ( am pierdut 2 ani pe private :( )

Gresit, farmecul jocului incepe la lvl 1 cand ti l-ai cumparat si joci pentru prima data.tongue.gif

Corect, daca joci jocul pentru prima oara..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...j&n=Injured

EDIT : Pentru First Aid 225+ trebuie sa merg in Theramore ?

Link to comment

Any warlock here?De cateva zile am o mica mare problema in pvp,orice build as incerca pur si simplu sunt facut praf in pvp.(cu si fara gear de pvp on).

E o problema comuna, locks atm sunt printre cele mai slabe clase la pvp. Daca vrei sa te chinui totusi, iti recomand meta.

Farmecul jocului e la level 80, punct.
Bullshit, punct.
Link to comment

Any warlock here?De cateva zile am o mica mare problema in pvp,orice build as incerca pur si simplu sunt facut praf in pvp.(cu si fara gear de pvp on).

hehehe banuiam ca asa o sa fie ! Druid FTW ! :D

incearca http://www.wowhead.com/?talent=IbxzrdMAkVARcst0xcZxb

si te sfatuiesc sa joci cu impu' sa iti pui glyphu care iti reduce 10% din shadow boltu' si corruption

btw: pot face arena team la lvl 70 ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...