Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest ShadeKiss

OMFGWTF du-te pe piratul tau =))

ia sa vad, iti dai seama ce fel de om sunt??uimeste-ma cu intelepciunea ta.si eu am jukat pe pirat si eu stiu cum e acolo asa ca lasa apa de ploaie si treci pe robinet.si lasa ironia asa de 3 lei vechi..ta poop

si tu dragule dak nu vrei sa-ti faci caracter pe sylvanas, nu-ti face...stai pe grim batol ca acolo e bine si frumos...imi pare rau ca nu suntem pe acelasi battlegroup sa stam de vb un pic, ca de la ranged la melee =))

Link to comment

OMFGWTF du-te pe piratul tau =))

ia sa vad, iti dai seama ce fel de om sunt??uimeste-ma cu intelepciunea ta.si eu am jukat pe pirat si eu stiu cum e acolo asa ca lasa apa de ploaie si treci pe robinet.si lasa ironia asa de 3 lei vechi..ta poop

si tu dragule dak nu vrei sa-ti faci caracter pe sylvanas, nu-ti face...stai pe grim batol ca acolo e bine si frumos...imi pare rau ca nu suntem pe acelasi battlegroup sa stam de vb un pic, ca de la ranged la melee =))

Nu ma mira de loc :(

Am incercat sa-ti explic frumos tu o dai rasete... mi-e mila de tine

Tu stii numai fun servers deci. Nu am rabdarea necesara sa iti mai raspund.

Hf. Nu necesita reply. Subiect incheiat.

*points at jukat, dak*

kthxbye.

Vashj > All.

Link to comment

vezi ce-a scris asta de mai sus si-o sa-ti dai seama

ps: realizezi c-ai spus cea mai mare prostie cu ranged si melee atat timp cat sunt BM si DWARF nu? hai lasa ca esti ca apa de ploaie

pai si eu joc pe sylvanas dar acu nu mai vad nimic naspa in realmul asta , adica. .. tot ce era naspa era faza cu queue, in rest nimic :)

Link to comment
Guest soullink

deci mi-am reinstalat wowu si knd dau sa instalez patchu 3.02. WOTLK FULL imi zice aceasi eroare:

<<<Patch can't be applied because it is missing data for: "enUS". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (SetLanguage)>>>

astept sugestii :-? :dontknow:

Link to comment

deci mi-am reinstalat wowu si knd dau sa instalez patchu 3.02. WOTLK FULL imi zice aceasi eroare:

<<<Patch can't be applied because it is missing data for: "enUS". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (SetLanguage)>>>

astept sugestii :-? :dontknow:

vezi ca este enUS si enGB , intra in joc pana acolo unde iti bagi userul si parola , iar jos in coltul din stanga scrie versiunea enUS sau enGB , si asa iti iei si patch'ul dupa cum scrie acolo

se referea ce oameni sunt pe realmu ala . citeste mai sus cu cateva pagini sa vezi ce s-a vb p-aci .

good way to be ironic ... , stiu cum e, si eu am jucat CS odata ..

Am citit dar uitasem ce a subliniat .. , si sunt de acord cu el .. , si eu am jucat vre-o 3 ani ce`l putin pe private , si credeam ca-s maestru , dar acu de 4 luni , nu stiu nici toate prescurtarile , nu stiu locatii , nu cunosc strategii , nu stiu questuri bune etc. Call me noob daca vrei .. , dar toti am fost odata! Si si eu sunt de acord ca privatele, nici nu put pe langa blizzard , iar 50 lei pe luna mii se pare foarte ok , e drept ca sunt pe salariu si sunt altii care nu si-ar permite sau nu le-ar platii parintii , dar luand in vedere calitatea ,.. ratia intr'e pretz - calitate e foarte buna in favoarea noastra. Privatele sunt o strategie foarte eficienta si ieftina pt blizzard, o publicitate foarte scumpa platita ieftin. Acolo prinzi gustu .. pe blizzard il traiesti.

Link to comment
Guest soullink

vezi ca este enUS si enGB , intra in joc pana acolo unde iti bagi userul si parola , iar jos in coltul din stanga scrie versiunea enUS sau enGB , si asa iti iei si patch'ul dupa cum scrie acolo

poi zimi si mie un site pt patchuri wotlk.....

:)

Link to comment
Guest ShadeKiss

@tthdd : OAAAAAAAAAAAAAAAA...da frate..asa este...dwarfule bm care esti....tare ma tem eu de enrage si the beast within, pe care se bazeaza toti carcalacii ......atat stiti?? e klar...zeule...

@Dark Seeker : nu ai nici un argument de doamne ajuta si o dai in politie gramaticala pe forumuri....du-te frate pe kittarthur unde farming-ul e interzis....milosule.....arunca cu mila ta in noi.....zapaceste-ne....=))

mai vorbim cand o sa ti se sparga primul cos al pubertatii sa bem o sampanie in cinstea ta. Ai pup iu bici.

/ignored nu va mai agitati. doh....OMFGWTF =))

Link to comment

nu mergeti pe sylvanas ca e naspa va zic eu :( sunt prea multi romani .. si toti se cred cei mai buni etc.. eu am acolo un mic char de lvl 36 si am incercat sa intru in guilde de romani .. raspunsul a fost <Lasama`dreq in pace **** ma acu fac instata du`te de aci > .. s`au am fost inselat de 'conpatrioti' e naspa cu prea multi romani ..

daca vrei sa vina cineva pe Darkspear A :P sa`mi zica si mie .. va ajut si eu cu ce pot :)

Link to comment

good way to be ironic ... , stiu cum e, si eu am jucat CS odata ..

Am citit dar uitasem ce a subliniat .. , si sunt de acord cu el .. , si eu am jucat vre-o 3 ani ce`l putin pe private , si credeam ca-s maestru , dar acu de 4 luni , nu stiu nici toate prescurtarile , nu stiu locatii , nu cunosc strategii , nu stiu questuri bune etc. Call me noob daca vrei .. , dar toti am fost odata! Si si eu sunt de acord ca privatele, nici nu put pe langa blizzard , iar 50 lei pe luna mii se pare foarte ok , e drept ca sunt pe salariu si sunt altii care nu si-ar permite sau nu le-ar platii parintii , dar luand in vedere calitatea ,.. ratia intr'e pretz - calitate e foarte buna in favoarea noastra. Privatele sunt o strategie foarte eficienta si ieftina pt blizzard, o publicitate foarte scumpa platita ieftin. Acolo prinzi gustu .. pe blizzard il traiesti.

nu am fost deloc ironic in postu ala .

Link to comment
Guest ShadeKiss

aici ai un pic de dreptate, dovada ca si eu sunt in guild strain, care merge mult mai bine decat unul romanesc.....guildele de romani sufera...tocmai din cauza ca sunt zeci si sute de nubalai care se cred zei....din astia veniti fara nici o treaba de pe pirate...

Link to comment
Guest ShadeKiss

ai uitat de stoneform :( apa de ploaie cum ziceam....

ai uitat de 2x vanish, 2x blind, 2x sprint, 2x evasion, anestetic poison si ai uitat sa joci....nu te mai agita sa raspunzi ca nu ma deranjez sa iti citesc posturile ramai maestru tu daca te incalzeste asa tare PUNCT

Link to comment
Guest soullink

foloseste launcherul de la WoW , isi face singur upate+install si asa mai departe

laucheru de la wow imi ia enGB si eu am nevoie de enUS :|

si dak puteti sa imi dati un url concret...dastea de genu cauta pe google stiam si eu :|

Link to comment

@Shadekiss : crezi gresit

e Spartan UI, il gasesti pe curse, eu il folosesc dar nu ti-l recomand, consuma garla.. eu acum m-am obisnuit cu el si mi-e cam aiurea sa-l scot dar in curand voi face asta

O intrebare cum fac unii sa li se vada imaginea asa lata .... e de la monitor sau rezolutie ? eu am 1280x1024 si mai mult nu suporta... placa video Geforce 8800 GT :| a da si in legatura cu addons-ul cum pot muta barile sau macar sa-l stez cum e in print-ul acesta http://img509.imageshack.us/img509/9024/48818ku4.png mie mi se vede cam asa ceva http://i514.photobucket.com/albums/t342/zo.../untitled-5.jpg ..

Link to comment

laucheru de la wow imi ia enGB si eu am nevoie de enUS :|

ai instalat ceva patch ?

O intrebare cum fac unii sa li se vada imaginea asa lata .... e de la monitor sau rezolutie ? eu am 1280x1024 si mai mult nu suporta... placa video Geforce 8800 GT a da si in legatura cu addons-ul cum pot muta barile sau macar sa-l stez cum e in print-ul acesta http://img509.imageshack.us/img509/9024/48818ku4.png

rezolutii Wide , ai nevoie de un monitor wide screen logic :)

Link to comment

' date='Nov 28 2008, 13:47' post='3257834']

nu mergeti pe sylvanas ca e naspa va zic eu :( sunt prea multi romani .. si toti se cred cei mai buni etc.. eu am acolo un mic char de lvl 36 si am incercat sa intru in guilde de romani .. raspunsul a fost <Lasama`dreq in pace **** ma acu fac instata du`te de aci > .. s`au am fost inselat de 'conpatrioti' e naspa cu prea multi romani ..

daca vrei sa vina cineva pe Darkspear A :P sa`mi zica si mie .. va ajut si eu cu ce pot :)

Acum vad si eu cum sunt cei de pe sylvanas.

@Dark Seeker : nu ai nici un argument de doamne ajuta si o dai in politie gramaticala pe forumuri....du-te frate pe kittarthur unde farming-ul e interzis....milosule.....arunca cu mila ta in noi.....zapaceste-ne....24.gif

mai vorbim cand o sa ti se sparga primul cos al pubertatii sa bem o sampanie in cinstea ta. Ai pup iu bici.

Lols. No comment -_-

@soullink, incearca sa le cauti pe filefront.com

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...