Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

exactly my point. Se ia de lume fara sa aiba o treaba si iti multumesc pentru postul asta ... poate intelege si el ca nu sunt singurul care am ceva cu el si cu warru lui si isi da seama ca de fapt nu toti din jurul lui sunt prosti , ci de fapt e invers.

Sincer , nu ma intereseaza ce joaca el , cu cine joaca etc ... eu am facut 1800 cu mage/mage combo ambii pve geared [ frost , nu pom pyro ... cum s`ar gasi thade sa adauge imediat dupa postul asta ] si te poti tine la 1500 cu orice setup , daca nu chiar solo daca sti sa joci ....

Ideea pentru care am pus acel sig e sa se mai trezeasca la realitate cand intra pe forum si sa`si dea seama ca nu e pro , ci de fapt n`are o treaba [ read up , postul lui bulan - improved taunt ... clar ]. Daca nu`i convine , sa`si stearga team`ul pentru ca n`are o treaba cu arena si n`ar trebui sa comenteze in privinta asta pana nu face el ceva in arena [ ma uit acu la loki si imi dau seama ca de fapt nici el nu merita efortul meu de a post .. avand in vedere ca avea improved rend inainte si acum merge cu 2/3 tactical mastery - cum l`a invatat 1300rating-thade ]

N`am absolut nici o problema cu tine knock si imi cer scuze daca te`a suparat postul asta.. doar m`am folosit de postul tau sa clarific niste lucruri pentru tine, thade si altii care se vor intreba care sunt motivele mele pentru sig`ul ala.

=)) cosulitza esti criminal ma

auzi tu, sa nu se intrebe si altcineva de sig-ul lui, ba a dreacu' vedeta esti tu, pleaca ma d-aici de printre noi astia mai muritori ca-ti respiram aerul =)) Si nush cum sa-ti zic, dar knockaround n-a zis nimic ca ai avea ceva cu el, de ce te ataci asa repede? stai ma calm ca nu-ti ia nimeni mancarea de pe masa, incredibil cum creste taratza-n tine :( esti mai rapid ca world trade center cand a cazut sa moara threat-ul tau in PvP :-*

si btw guritza, tactical mastery se foloseste, cand scoti scutul vezi tu ca iti trebuie rage pentru spell reflect, a, AI UITAT ASTA A?

LE: mai baga aici ce-ti bese mintea ca esti criminal rau de tot <3

Link to comment

Bulane la mine ideea e sa nu ma cert cu nimeni, dar cand vine virusica baietel de liceu care inca-si scrie numele colegei preferate pe coperta cartii de matematica si ma face retardat, incet la minte si sufera in halul asta, eh, se merita sa-mi bat putin joc de el. Plus de asta, faptul ca pune semnaturi, tot repeta aceleasi lucruri, mai are cate un deja'vu, ba crede el ca ii ia cineva apararea (pe un FORUM, intr-o sectiune unde ar trebui sa ne ajutam), ba ca are cineva ceva cu el, indica faptul ca are ceva probleme psihice care-s tratabile doar prin dezvirginare. OH WAIT!!!!!!!!.....

si gz pt bear, pastreaza banii pentru mamut

Link to comment

din cate observ stimate tthdd tu esti cel care se poarta ca un copil mic,dandute mare si tare in spatele unui monitor si facand misto de altii,facandui in feluri si feluri,pe un forum unde pana la urma toti suntem acoperiti de niste nicknames.Daca tot te crezi asa bun la acest joc,fi domnule bun si nu te reduce la nivelu nostru postand pe acest forum unde dupa tine majoritatea is noobi si lasa-ne sa dam taunt la taureni si gnomi ca asta am observat cai cam siguru lucru care te pricepi sal scri,sunt convins ca putini iti vor duce lipsa posturilor tale care majoritatea erau scrise probabil ca sa iti pierzi timpu pana iti incepe raidu.

Link to comment

Poate m-am exprimat gresit, dar la fiecare P3, incep cu un taunt si timp de 10 secunde sunt singurul care ataca bossul, dupa aceea toti dps going full out dps. Mi se pare cea mai buna idee pt a avea un head-start la threat si de a evita over-aggro wipes.

Seethe: After aggro switch or taunt ability usage, EoA gets a 10 sec buff increasing attack speed by 100% and size by 20%, the raid takes a 10 sec debuff increasing threat gained by 200%

Ai healeri foarte buni inseamna.

Link to comment

Seethe

Increases threat generated by 200%. Lasts 10 seconds. Only cast when the boss switches target, either from aggro pull or Taunt. It is therefore possible to avoid Seethe ever being cast.

Daca tankul foloseste taunt nu e o problema atata timp cat el tine agro de la inceput. Probleme apar daca altcineva foloseste taunt sau face overagro. Cel putin la noi in guild de la primul kill si pana la ultimul in care am folosit warrior intotdeauna a folosit taunt+aoe taunt.

Link to comment

@Virus, Thade joaca arene pentru niste puncte saptamanal nu pentru rating, setupurile in care e sunt la caterinca :D

Pai la 1300 rating ce pct sunt alea? 200 si ceva? iti trebe aprox 9 sapt pt 1 item rofl,mai bine o lasi dreq de treaba.

Setupuri de caterinca? dc spui asta?

Vad ca la 2v2 a jucat cu un mage ultima data (asa apare pe armory). Eu cu waru meu "dinguit" de cateva sapt. si gear praf am prins cu un prieten (mage) 1650 pe CYCLONE BG !!! singurele echipe care ne bateau erau cele cu locks.

Iar la 3v3 vad ca joaca cu holy pala+resto sham. Asta e un combo serios care de obicei ajunge high.L-am jucat si eu putin...

si btw guritza, tactical mastery se foloseste, cand scoti scutul vezi tu ca iti trebuie rage pentru spell reflect, a, AI UITAT ASTA A?

2/3 tactical mastery cum i-ai sugerat tu lui loki e useless !!!!!! ca sa poti da instant spell reflect cand schimbi stance trebuie 3/3 "AI UITAT ASTA A? "

Singurul motiv pt. care se pun pct in tactical mastery in pvp e INSTANT reflect.

Link to comment

Pai la 1300 rating ce pct sunt alea? 200 si ceva? iti trebe aprox 9 sapt pt 1 item rofl,mai bine o lasi dreq de treaba.

Setupuri de caterinca? dc spui asta?

Vad ca la 2v2 a jucat cu un mage ultima data (asa apare pe armory). Eu cu waru meu "dinguit" de cateva sapt. si gear praf am prins cu un prieten (mage) 1650 pe CYCLONE BG !!! singurele echipe care ne bateau erau cele cu locks.

Iar la 3v3 vad ca joaca cu holy pala+resto sham. Asta e un combo serios care de obicei ajunge high.L-am jucat si eu putin...

2/3 tactical mastery cum i-ai sugerat tu lui loki e useless !!!!!! ca sa poti da instant spell reflect cand schimbi stance trebuie 3/3 "AI UITAT ASTA A? "

Singurul motiv pt. care se pun pct in tactical mastery in pvp e INSTANT reflect.

PVP e o caterinca in WoW , ma refer la arena . Eram si eu la inceputul sez 2 , aveam ceva t4/t5 pe mine si cateva s1 si ma vad pe la 1600-1650 cu team-uri full merciless . Eram teamed cu un rogue deci setup-ul era excelent - rogue/lock insa nu aveam ce le face datorita itemelor ..

Link to comment

PVP e o caterinca in WoW , ma refer la arena . Eram si eu la inceputul sez 2 , aveam ceva t4/t5 pe mine si cateva s1 si ma vad pe la 1600-1650 cu team-uri full merciless . Eram teamed cu un rogue deci setup-ul era excelent - rogue/lock insa nu aveam ce le face datorita itemelor ..

Si ce legatura are cu ce am zis eu? :)

M-am cam saturat de frustrarile unora care o tot tzin pe a lor "Oh vai tbc sucks,nu se compara cu ce era la inceput,world pvp,bg pvp IMBAAA, arena SUCKSSSS" etc.Doar o scuza patetica pt. a da gres in arena (nu ma refer la cineva anume aici) .

Noroc cu arena,ca asa a reusit WOW-ul sa intre in competitiile de gaming si sa se faca SI MAI cunoscut de cat era deja.

Link to comment

Bulane la mine ideea e sa nu ma cert cu nimeni, dar cand vine virusica baietel de liceu care inca-si scrie numele colegei preferate pe coperta cartii de matematica si ma face retardat, incet la minte si sufera in halul asta, eh, se merita sa-mi bat putin joc de el. Plus de asta, faptul ca pune semnaturi, tot repeta aceleasi lucruri, mai are cate un deja'vu, ba crede el ca ii ia cineva apararea (pe un FORUM, intr-o sectiune unde ar trebui sa ne ajutam), ba ca are cineva ceva cu el, indica faptul ca are ceva probleme psihice care-s tratabile doar prin dezvirginare. OH WAIT!!!!!!!!.....

si gz pt bear, pastreaza banii pentru mamut

Mai suferind ca tine? Niciodata. Eu zic sa-ti iei apucaturile de adolescent turbat care da in pubertate si sa te inchizi in WoW. HF.

Link to comment

parca virus era tot din timisoara, da, parca, pacat ca nu mai sunt adolescent de cativa ani buni, dar np pot sa rad putin si de tine stai pe lista.

@Delete : diferenta intre noi doi la pvp e ca tu joci sa faci ceva in pvp, eu joc cu romanii de pe server pentru distractie, de obicei nu joc cu oameni cu resilience, de obicei joc arene pe protection ca mi-e lene sa dau respecc si tot asa, cand am jucat serios am ajuns la 1770 cu un druid si bateam oameni mult mai geared ca noi, dar acum n-are sens, punctele se pastreaza pt wotlk, honorul la fel etc, poate te apuci iar de joaca si tu ;)

Link to comment

Nope. Ne lasa sa le pastram. Hurray pentru cei care si-au farmat onoare.

In order to make the transition from The Burning Crusade to Wrath of the Lich King flow as smoothly as possible, all accrued honor points will be reset at the launch of the expansion. We do this to ensure select players do not have an unfair advantage at level 80 from stockpiling honor to instantly purchase the newest Wrath of the Lich King PvP rewards.

sursa postat in 23/09/2008 10:04:18 PDT

01/10/2008 00:07:39 PDT -> sursa

We had hoped that the introduction of some new Honor rewards in the upcoming patch would give players a great opportunity to spend any of their remaining Honor. However, many players would still be surprised by an Honor and token reset as it isn?t something we?ve done in the past. As such, we've decided to not reset Honor or tokens upon the release of Wrath of the Lich King. Players who save their Honor will be able to spend it on level 80 rewards, although those rewards will be significantly more expensive than their level 70 counterparts.

deci se pastreaza :)

Link to comment

din cate am vazut pe beta, nush ce item era 36k Honor, so sa zicem ca ai doar 2 iteme in fata celorlalti daca faci acest honor. Si btw, am cautat prin tot Dalaranul ala plin de lag un loc de unde pot sa cumpar ceva pe arena points sau honor si n-am gasit nimic, ori toate PvP rewards sunt in Wintergrasp?:< (nu de alta dar tine hoarda zona aia pe beta de vreo 2 sapt)

Link to comment

parca virus era tot din timisoara, da, parca, pacat ca nu mai sunt adolescent de cativa ani buni, dar np pot sa rad putin si de tine stai pe lista.

1. Nu il cunosc pe virus, n-am nici o treaba cu el.

2. Zici ca nu te certi, dar ataci prin posturi.

3. In loc sa discuti cu el sa vezi cine are dreptate, insulti. Adolescenta nu se termina la 15, sa stii.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...