Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

da prietene dueluri in care se folosesc potiuni, 2 jucatori prea buni care nu se omoara nici nu pierd hp in excess, treaba ta de n-ai ajuns acolo

"prietene" in dueluri nu se folosesc potiuni,dc ai face asa ceva,e o prostie totala. Nu se omoara si nici nu pierd hp in excess pt. ca sunt WARLOCK SI RESTO DRUID , intelegi dumneata? doturile sunt anulate de hoturi,dmg-ul druidului replenished de drain life,te-ai prins ?

unde sa ajung? sa am t6? da ai dreptate,nu am timp sa stau noaptea la raids,si nici nu prea ma atrage pve-ul,iar daca te-ai referit la high rated PVP sau skill,atunci crede-ma ca am ajuns,spre deosebire de tine din pacate...

ok,terminam cu flameul acum? :)

Link to comment

Imi place cum voi credeti ca un char, ca sa fie "imba", trebuie sa bata tot 1v1.

Daca ar fii asa ceva, nu ar mai fii alte chars si Gyphonul ar deveni mai rar ca Phoenixul.

"prietene" in dueluri nu se folosesc potiuni,dc ai face asa ceva,e o prostie totala. Nu se omoara si nici nu pierd hp in excess pt. ca sunt WARLOCK SI RESTO DRUID , intelegi dumneata? doturile sunt anulate de hoturi,dmg-ul druidului replenished de drain life,te-ai prins ?

unde sa ajung? sa am t6? da ai dreptate,nu am timp sa stau noaptea la raids,si nici nu prea ma atrage pve-ul,iar daca te-ai referit la high rated PVP sau skill,atunci crede-ma ca am ajuns,spre deosebire de tine din pacate...

ok,terminam cu flameul acum? :)

Tu ai inceput contra lui, si acuma continui. :)

Link to comment

"prietene" in dueluri nu se folosesc potiuni,dc ai face asa ceva,e o prostie totala. Nu se omoara si nici nu pierd hp in excess pt. ca sunt WARLOCK SI RESTO DRUID , intelegi dumneata? doturile sunt anulate de hoturi,dmg-ul druidului replenished de drain life,te-ai prins ?

unde sa ajung? sa am t6? da ai dreptate,nu am timp sa stau noaptea la raids,si nici nu prea ma atrage pve-ul,iar daca te-ai referit la high rated PVP sau skill,atunci crede-ma ca am ajuns,spre deosebire de tine din pacate...

ok,terminam cu flameul acum? :)

din pacate, spre deosebire de tine, eu mi-am facut caracterele SINGUR, mi-am cumparat jocul singur, mi l-am platit singur, n-a trebuit sa ies de pe el cand intra proprietarul s.a.m.d

sincer in afara de a te da mare p-aici, esti 0, ce vorbesti pe aici nu se reflecta deloc asupra caracterului tau, wow e una, ce-ti iese din cap e alta, iar aici e vorba de maniere, crede-ma ca am ajuns aici, spre deosebire de tine din pacate...

sincer poti sa te duci pe alte forumuri unde nu mai razi atat de toti, unde sunt aia buni ca tine =))

Link to comment

din pacate, spre deosebire de tine, eu mi-am facut caracterele SINGUR, mi-am cumparat jocul singur, mi l-am platit singur, n-a trebuit sa ies de pe el cand intra proprietarul s.a.m.d

sincer in afara de a te da mare p-aici, esti 0, ce vorbesti pe aici nu se reflecta deloc asupra caracterului tau, wow e una, ce-ti iese din cap e alta, iar aici e vorba de maniere, crede-ma ca am ajuns aici, spre deosebire de tine din pacate...

sincer poti sa te duci pe alte forumuri unde nu mai razi atat de toti, unde sunt aia buni ca tine =))

cum naiba de ai atata armura si health? :)

imi spui si mie care-i "jmecheria"?

Link to comment

pai de la gear e armura, iar faptul ca am atat HP nu e chiar prea bine, pentru ca ar fi trebuit sa am mai putin cu vreo 800~... am multe enchanturi de stamina + multe gemuri de stamina => nu-s nici hit capped nici expertise capped.. si asta nu e asa bine daca vrei sa tankezi ceva mai mult de SSC si TK

Link to comment

din pacate, spre deosebire de tine, eu mi-am facut caracterele SINGUR, mi-am cumparat jocul singur, mi l-am platit singur, n-a trebuit sa ies de pe el cand intra proprietarul s.a.m.d

sincer in afara de a te da mare p-aici, esti 0, ce vorbesti pe aici nu se reflecta deloc asupra caracterului tau, wow e una, ce-ti iese din cap e alta, iar aici e vorba de maniere, crede-ma ca am ajuns aici, spre deosebire de tine din pacate...

sincer poti sa te duci pe alte forumuri unde nu mai razi atat de toti, unde sunt aia buni ca tine =))

ce,nu aveai nimic altceva impotriva mea,si te-ai gandit sa zici ca faceam share accounts ? neinteresant,lame chiar ...

maniere? fata de tine sau fata de ceilalti? esti un nimic,un om fara cuvant,un 0 cum ziceai tu ,din momentul in care ai facut ce ai facut ( treaba aia de la CS section)

unde spuneai ca ai ajuns? nu sunt lamurit,defapt nu prea am inteles ce ai vrut sa spui in postul asta, o harababura de cuvinte fara noima,eh tipic...

Link to comment

fara noima e motivul pentru care mai tastezi tu in sectiunea asta daca toti pentru tine sunt niste noobi si niste ratati si cred ca toti sunt de acord cu mine ;) hai go si cere-i voie aluia sa mai intri pe cont.. iar ce-am facut eu la cs, eh, n-o sa ai tu imaginatia mea niciodata, iti pare rau vad. hai papa, prefer sa discut cu astia care au habar de joc fara sa se creadea nush ce "superiori"

Link to comment

As many of you know we will be featuring a new Battleground, a dedicated world PvP zone and all new PvP items in Wrath of the Lich King. In order to make the transition from The Burning Crusade to Wrath of the Lich King flow as smoothly as possible, all accrued honor points will be reset at the launch of the expansion. We do this to ensure select players do not have an unfair advantage at level 80 from stockpiling honor to instantly purchase the newest Wrath of the Lich King PvP rewards. For those with unspent honor points prior to the release of the expansion, we will be offering a few upgrades and special rewards in next content patch solely for purchase via the honor system.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...=1&pageNo=1

Poate stiati, poate nu.

BG Marks si ele.

Link to comment

Printre primii healeri unde? La 800 m garduri?

hahah, cred ca se referea la pvp omu' :P sincer tre' sa fie nerfed grav, cel mai aiurea sa te duci cu un war cu specc pe sword sau poleaxe sa omori un resto druid... te "bate harta" grav (si cand ii mai aud pe unii druizi ca mai spun "NERF MACESTUN...). Btw e adevarat ca Paladinii vor avea un spell care da AoE heal la nush cati membri ai raid-ului si ca shaman-ul nu va mai avea Chain Heal?

PS LOL :

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images...lyingcarpet.jpg

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images...eerschopper.jpg

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images...eofeternity.jpg

Link to comment

Am facut-o lata... :(

Primesc un email de la wowadminaccount@blizzard.com. Scria ca am contul suspectat ca ar fi vandut sau l-am schimbat si-mi cereau sa confirm la linkul dat de ei ca eu sunt ownerul contului. Si ...fiind spre miezul noptii, obosit nu m-am uitat sus in pagina de explorer sa vad exact linkul. Mi-a aparut prima pagina ca la WoW account, introduc userul meu, parola si pe urma imi cerea acolo tot. Nume, prenume, adresa, intrebarea secreta si raspunsul la intrebarea secreta, cd-keyul de la WoW si TBC. Si ce credeti...eu le-am introdus pe toate. :(

Dupa ce dau send la informatiile alea imi zic totusi sa apelez un GM in joc. Joc de 2 ani si ceva WoW...de unde pana unde eu. Si apelez un GM imi zice ca mailul e un fake si nu realizam totusi unde si cum am omis ceva. Reintru pe mailul meu si... cand dau click din nou pe linkul de mi se spunea sa confirm ca eu sunt ownerul ma dumiresc...era ceva un link ceva genul ... http:// oturguild.se.

Mda...faza naspa e ca mi-am dat mail, raspunsul la intrebarea secreta. Acum vreau sa stiu cat de rau mi-am compromis account. Probabil ca vor folosi cdkeyurile sa faca vreo prostie in joc si va trebui sa imi iau alt cd cu WoW si TBC daca reinstalez jocul mai tarziu. Insa am incercat de curiozitate sa vad cum e formularul de la WoW cand iti pierzi parola, iti cer raspunsul la intrebarea secreta si-ti trimiti parola pe mail. Asa ca... banuiesc ca nu sunt in (scuzati expresia) kkt 100%. Sugestii? Ce as mai putea face?

Link to comment

Pff eu am oarecum aceeasi problema, contul suspendat atm (pt neplata, adica sunt ei prea ratati si cred IAR ca am furat cc). Uite aici http://eu.blizzard.com/support/index.xml?g...CategoryId=2880 , daca nu merge, http://www.wow-europe.com/en/support/accountbilling.html , suna in Franta si vorbeste cu ei, eu asa am facut (asta ar fi a 3-a oara, adica mai spre dimineata sa nu se supere ca-i trezesc). Explica-le ce s-a intamplat, iti vor cere datele (card, nume, secret answer ala parca), sa le ai la tine, si un mic sfat pt viitor, nu-ti mai face account pe Blizz pe mail-ul pe care-l folosesti, asa am primit si eu cateva mail-uri ^^ :

Security warning!

Friday, August 29, 2008 9:43 AM

From:

"Blizzard Entertainment Inc." <security@blizzard.com>

Add sender to Contacts

To:

undisclosed-recipients

Dear customer:

We've recently noticed that someone has made [5] suspicious attemps to login

into your Battle.net account from this address 72.122.18.131, our security commitment

forces us to block your account temporarily until you verify your identity on our systems

Verify your identity at this form:

http://webs.viel-sch...... ETC (sa nu intrati :P)

We apologize for the inconvinience this may cause, but security is one of our top goals in Blizzard Entertainment Inc.!

You have 72 hours to verify the information on our systems, if you do not verify yourself, your CD-KEY

will be suspended, and have to contact us by phone or fax in order to unlock

your account.

plus inca unul, de fapt 2 dar la fel, date de pe 2 adrese de mail diferite (wotlkbeta@blizzard.com si wotlkbetakey@blizzard.com!!!!!!!) care suna asa :

oTLK Beta Key from Blizzard-EUROPE.Wednesday, September 17, 2008 7:26 PM

From: "wotlkbetakey@blizzard.com" <wotlkbetakey@blizzard.com>Add sender to Contacts

To: cannibalgrave@yahoo.com

You have been granted to our WoTLK BETA key on the Europe Test Realm .

The Key is "DHC9 - 72HGSS - BOTL22 - WOTLK - EURO".

Have fun.

(sper sa nu vina vreun fomist fara cont pe wow si sa incerce cd-keyul asta =)) ), dar anyways, aceste mail-uri au fost TRIMISE PE ALT MAIL, NU PE CEL DIN ACCOUNT!! so yea, unul dintre ele avea ceva attached, yea right :) Alt lucru CIUDAT (al dracu' de ciudat chiar) e ca doar ce facusem apply pt cd-key pt BETA^^

Link to comment

@BlueEnergy - Blizz nu a zis degeaba ca nu o sa iti ceara niciodata parola. Chiar nu imi dau seama cum mai le merg inca schemele astea de 2 lei la scameri. Din moment ce i-ai dat : account name, parola, mail, secret q+a si cd-key acum are toate datele necesare sa iti dea retrieve la cont. Daca linkul respectiv nu continea si un keylogger inca nu ai probleme mari, deoarece daca zici ca ai schimbat deja parola nu pot sa iti intre pe cont, ca sa il ia vor trebui sa dea retrieve, dar avand toate datele au posibilitatea sa faca asta. In ce priveste CD-Keys cu alea nu au ce prostii sa faca in joc, pe alea le cer pentru ca atunci cand or sa incerce sa faca retrieve Blizz cere niste informatii aditionale despre cont cum ar fi CD-Key cu care a fost creat contul, numele ownerului, ultimele 3 cifre de la CC cu care a fost creat contul etc.

Ca si sugestii : in primul rand ia ceva anti-spyware si scaneaza-ti computerul sa fi sigur ca nu ai keyloggers, apoi schimba parola la cont eventual poti sa schimbi si mailul. In rest nu prea mai ai ce sa faci, eventual sa vorbesti cu cei de la Blizz sa le zici situatia si eventual iti vor spune ei ce ai mai putea face. Mai poti sa iti comanzi daca chiar vrei ASTA il atasezi la cont si nu o sa mai poata intra nimeni pe cont chiar daca iti postezi aici pe forum user name si parola.

Link to comment

Am facut-o lata... :(

Primesc un email de la wowadminaccount@blizzard.com. Scria ca am contul suspectat ca ar fi vandut sau l-am schimbat si-mi cereau sa confirm la linkul dat de ei ca eu sunt ownerul contului. Si ...fiind spre miezul noptii, obosit nu m-am uitat sus in pagina de explorer sa vad exact linkul. Mi-a aparut prima pagina ca la WoW account, introduc userul meu, parola si pe urma imi cerea acolo tot. Nume, prenume, adresa, intrebarea secreta si raspunsul la intrebarea secreta, cd-keyul de la WoW si TBC. Si ce credeti...eu le-am introdus pe toate. :(

Dupa ce dau send la informatiile alea imi zic totusi sa apelez un GM in joc. Joc de 2 ani si ceva WoW...de unde pana unde eu. Si apelez un GM imi zice ca mailul e un fake si nu realizam totusi unde si cum am omis ceva. Reintru pe mailul meu si... cand dau click din nou pe linkul de mi se spunea sa confirm ca eu sunt ownerul ma dumiresc...era ceva un link ceva genul ... http:// oturguild.se.

Mda...faza naspa e ca mi-am dat mail, raspunsul la intrebarea secreta. Acum vreau sa stiu cat de rau mi-am compromis account. Probabil ca vor folosi cdkeyurile sa faca vreo prostie in joc si va trebui sa imi iau alt cd cu WoW si TBC daca reinstalez jocul mai tarziu. Insa am incercat de curiozitate sa vad cum e formularul de la WoW cand iti pierzi parola, iti cer raspunsul la intrebarea secreta si-ti trimiti parola pe mail. Asa ca... banuiesc ca nu sunt in (scuzati expresia) kkt 100%. Sugestii? Ce as mai putea face?

am patit si eu asa.. ieri am primit ..da m-am prins k e fake .. si le`am scris :"

get lost and learn to write an e-mail....

oh.. and .. btw.. http://login-worldofwarcraft.freehostia.com/ ... its way too easy to guess you suck.. so hf :-h bbye"

si mi`au trimis alt mail iar =)) ( astia kiar is prosti) :

"Thank you for contacting Blizzard Entertainment. I wished to assure you that the email you replied to is not actually from Blizzard Entertainment. The links contained within the email you received would actually direct you to a third party website, in an attempt to gain your World of Warcraft login information."

Of particular note was that actual Blizzard Entertainment email addresses and website names were used in this attempt, in order to make the scam seem more believable. Should you have inadvertently followed any of the supplied links contained within that email, please reset your password at your earliest opportunity

deja din prima fraza m`am prins.. dar oricum.. prostia n-are limite :gun:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...