Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

intrebare... Cu ce se mananca druidu? ( un build bun m'ar interesa )mersi in avans

druid o clasa care este ceva intre warrior(bear form),rogue(cat form),pe restoration e imba rau daca are si gear bun,si vei gasi mereu party de o instanta daca esti pe un srv bun,iar balance e specializat pe spells.Daca vrei sa faci un druid de la zero pentru leveling personal as alege feral acuma tu alegi ce iti place :).

Link to comment

druid o clasa care este ceva intre warrior(bear form),rogue(cat form),pe restoration e imba rau daca are si gear bun,si vei gasi mereu party de o instanta daca esti pe un srv bun,iar balance e specializat pe spells.Daca vrei sa faci un druid de la zero pentru leveling personal as alege feral acuma tu alegi ce iti place :).

de ce e imba? spune-mi si mie o tactica de resto druid care bate magu,rogue sau orice alta clasa.

Link to comment

de ce e imba? spune-mi si mie o tactica de resto druid care bate magu,rogue sau orice alta clasa.

E imba nu pentru ca bate toate clasele in 1v1, ci pentru ca e cel mai bun healer in pvp si are heal destul de puternic pentru a fi incredibil de bun si in pve.

Imi place cum voi credeti ca un char, ca sa fie "imba", trebuie sa bata tot 1v1.

Link to comment

de ce e imba? spune-mi si mie o tactica de resto druid care bate magu,rogue sau orice alta clasa.

e imba pentru ca are HoT (healing over time) foarte bun,care manca mana putin,healuie mult,si e instant,in plus are moonfire instant fara cooldown,cu dmg bun,care il spameaza in timp ce-si aplica HoT.Ca sa intelegi de ce bate mag si altele iti zic simplu si usor,isi da atata heal pana ramane magu fara mana apoi il omoara cu moonfire,si cu rogue imi inchipui cai cam la fel isi aplica HoT si se face bear form(shapeshifts care sunt instante nu manca mana deloc+te scot din multe chestii),si iara isi aplica HoT.Si in pve healers is mereu foarte cautati pe orice server,mereu vezi pe Trade sau pe LFG channel "LF healer for ........"

Link to comment

E imba nu pentru ca bate toate clasele in 1v1, ci pentru ca e cel mai bun healer in pvp si are heal destul de puternic pentru a fi incredibil de bun si in pve.

in 2v2 si 3v3 e healer bun, scartaie in 5v5.

si se face bear form(shapeshifts care sunt instante nu manca mana deloc+te scot din multe chestii)

Shapeshift mananca mana.

Link to comment

e pe blizzard replay de 11 ore , era arena 2vs2 sau 1vs1.. numai tin minte.. stiu ca au fost 11 ore , am citiit mai demult pe forumul celor de la blizzard

aha....

imi place de voi ,e fun sa citesti pe aici :)

dueluri in care se folosesc potiuni, druid care nu gaseste tactica sa bata "magu,rogue sau orice alta clasa." , shapeshiftu nu costa mana,in 5v5 resto druid cam sucks,etc.

damn u guys are funny,cu o tenta de tristete asa :-j

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...