Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

ma indoiesc k rezisti la 2-3 rougi mai mult de 1 minut :right:

edit : oricum mi se pare k e prea devreme pt wotlk

nu ca 2-3 minute le rezist. Mai ales ca abolish poison acum dureaza un minut, lifebloom sta 10 secunde daca sti cum, si am barskin/trinket in case of emergency. Dar da e inevitabil sa mor daca stau pe loc(asa daca e numa sa stau in viata, nu au sansa sa ma omoare).

De ce vor sa grabeasca WOTLK? Warhammer online.

Link to comment

Daca apuci sa incerci WTLK iti dai seama ca WTLK e mai bogat de cat TBC la lansare. Fara indoiala vor fi patchuri pana in Craciun care vor mai implementa una alta si e vremea perfecta pentru cadouri. Sunt intr-o perioada perfecta de lansare, mult mai buna de cat la lansarea TBC, mai ales ca majoritatea jocurilor notabile care ii puteau pune probleme au aparut si au dezamagit. 2 luni intre lansarea Warhammer si WTLK, suficient timp de gandire si razgandire pentru toti. Speram sa mai scada ceva boabe la pret pt. ca un WOW-WTLK full + minim 3 luni de joaca incepe sa cam usture la buzunar in timp ce consolele iar au inceput sa castige teren pe piata USA si EU.

Nu stiu cati isi doresc merge server in wow, personal nu, prefer repopulare odata cu WOTLK.

Link to comment

mie nu-mi prea place shaman in 2v2 pt simplul fapt ca nu are cc...si mai bine te duci un resto drud sau ceva de genu...

@adrian mihaix: nu poti sa rezisti la 2 rogue...decat cat le dureaza stunnurile...vine primu rogue cheap shot -> kidney, vine al doilea rogue cheap shot -> kidney....deci nu ai niciun fel de sansa...daca dai trinket ai blind...etc.

Link to comment

mie nu-mi prea place shaman in 2v2 pt simplul fapt ca nu are cc...si mai bine te duci un resto drud sau ceva de genu...

:nanana:

nu o avea cc dar poate scapa destul de repete de langa orice melee sau poate intrerupe orice vraja la casteri ... dar asta e parerea ta .. astept alta parere .. si mai exact ce se merita cu un rogue in 2v2 ... resto sau elem ??

Link to comment

mie nu-mi prea place shaman in 2v2 pt simplul fapt ca nu are cc...si mai bine te duci un resto drud sau ceva de genu...

@adrian mihaix: nu poti sa rezisti la 2 rogue...decat cat le dureaza stunnurile...vine primu rogue cheap shot -> kidney, vine al doilea rogue cheap shot -> kidney....deci nu ai niciun fel de sansa...daca dai trinket ai blind...etc.

diminishing returns. + bearform,lifebloom/rejuvenation/abolish poison(iar stackul de wound poison s-a redus la 1 singur).

:nanana:

nu o avea cc dar poate scapa destul de repete de langa orice melee sau poate intrerupe orice vraja la casteri ... dar asta e parerea ta .. astept alta parere .. si mai exact ce se merita cu un rogue in 2v2 ... resto sau elem ??

shaman+rogue e complet useless. orice tip the shaman. cel mai bine ar merge enhancement(dar aici trebuie s3+ weps pe amandoi)

nu poti da windfurry(din cauza de poisons), iar bloodlustul e dispelabil. rogue are deja stuns/kick/clos, casterii nu sunt o problema.

Disc Priest(cara joaca offensiv) +Rogue ftw

P.S cum exact scapi ca shaman de un warrior sau de rogue? nu scapi...

Link to comment

' date='Mar 26 2006, 11:42' post='945463']

Lol Wagram :)

Pentru cei care acum intra in WoW, exista 2 situri foarte bine documentate (sunt mai multe dar astea sunt cele mai frecventate) unde poti sa gasesti raspuns cam la orice intrebare referitoare la joc. De la nivelul monstrilor intr-o zona, la profesii si drop rate.

Siturile sunt www.thotbott.com si wow.allakhazam.com

De asemenea in cazul in care o sa vreti customizare a interfetei sau un add-on pentru o clasa sau alta sau pentru a usura accesul la diverse comenzi, un foarte bun site este www.curse-gaming.com.

www.wowhead.com :D

Link to comment

Ce relevanta are sa citezi un post de acu' 2 ani?

Btw

"Wowhead was originally created as a talent calculator by Guillaume and Joshua in December of 2005. It started small, but quickly became a popular alternative to Blizzard's own, even eventually inspiring a redesign of Blizzard's calculator to the version that still exists on their website today.

Meanwhile, behind the scenes, Joshua and Guillaume were busy developing the Wowhead database. The database is the result of 6 months of hard work, and was released in June 2006"

Cu alte cuvinte Wowhead a aparut ca si site cu informatii despre joc la 3 luni dupa postul respectiv.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...