Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

a trecut ceva timp de cand mi-am vandut contul de wow dar vreau sa ma reapuc din nou tocmai azi mi-am cumparat wow din nou dar nu stiu pe ce realm sa ma bag

voi ce imi recomandati eu as vrea unu cu comunitate PVE sa fie si romani si de preferat alliance aaa sa nu uit sa nu am lag mare sub 150 ms cel mult...

THX.

Link to comment

Daca iau gear de priest si pun pe warlock , bonusu de healing de la gear o sa se adauge la vrajile pe care warlocku le are?

no way dude.

healing bonus este pentru vrajile de heal, si spell dmg este pt vrajile de heal+ alea de dmg

acuma nush daca healing afecteaza si drain life...dar asta e alta poveste

Link to comment

no way dude.

healing bonus este pentru vrajile de heal, si spell dmg este pt vrajile de heal+ alea de dmg

acuma nush daca healing afecteaza si drain life...dar asta e alta poveste

drain = dmg

Acel heal de la drain se bazeaza pe cat dmg face .. deci e mai mult ca evident ca iti trebuie spell dmg sa cresti dmg`ul ca sa cresti si heal`ul care il iei de la el.

Link to comment

drain = dmg

Acel heal de la drain se bazeaza pe cat dmg face .. deci e mai mult ca evident ca iti trebuie spell dmg sa cresti dmg`ul ca sa cresti si heal`ul care il iei de la el.

ahamz. mz ca m-ai lamurit

cineva mi-a zis odata ca a ninjat un warlock niste iteme de heal si a scapat cu scuza asta lol

Link to comment

Nu stiu ce sa mai zic.Vroiam sa fac un fel de resto-warlock da nu stiu daca e o idee buna

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...000000000000000

Singurele vraji care ar putea profita de pe urma +healing sunt drain spells si Health Funnel. Nici una, nici alta nu fac asta totusi. +Healing pentru warlock e la fel ca +strength, useless.

cineva mi-a zis odata ca a ninjat un warlock niste iteme de heal si a scapat cu scuza asta lol

Cu mult, mult timp inainte, +healing afecta vrajile de pet heal... probabil e old news.

Zicetzimi plzz 20.gif( urgent sunt lvl 70!!! DE unde imi cumpar pasare sau dragon zicetzimi va rog eu moolt d tot
repede repede, omu vrea cioara ca daca nu-l vede gigi de la 4 pe cioara nu moare de ciuda si el vrea sa moara de ciuda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...